Trac 1.5.4 - en to el translation catalogue (26 entries)

en: (no changeset information)
el: (δεν υπάρχουν πληροφορίες για αυτήν την αλλαγή)

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Tabular
el: Πίνακες

en: Unified
el: Ενοποιημένο

en: Expand sub-directory in place
el: Επέκταση υποφακέλου στην τωρινή τοποθεσία

en: Re-expand directory
el: Ανα-επέκταση φακέλου

en: Loading %(entry)s...
el: Φόρτωση %(entry)s...

en: (empty)
el: (κενό)

en: (error)
el: (σφάλμα)

en: Fold directory
el: Δίπλωση φακέλου

en: Show %(title)s
el: Προβολή %(title)s

en: %(title)s (click to hide column)
el: %(title)s (κάντε κλικ για να αποκρύψετε τη στήλη)

en: A filter already exists for that property
el: Υπάρχει ήδη φίλτρο για αυτήν την ιδιότητα

en: or
el: ή

en: yes
el: ναι

en: no
el: όχι

en: Link here
el: Σύνδεσμος προς εδώ

en: Link to this section
el: Σύνδεσμος προς αυτό το τμήμα

en: Link to #%(id)s
el: Σύνδεσμος προς #%(id)s

en: Italic text: ''Example''
el: Πλάγια γραφή: "Παράδειγμα"

en: Link: [http://www.example.com/ Example]
el: Σύνδεσμος: [http://www.example.com/ Παράδειγμα]

en: Code block: {{{ example }}}
el: Κουτί με κώδικα: {{{ παράδειγμα }}}

en: Horizontal rule: ----
el: Οριζόντια διαχωριστική γραμμή: ----

en: New paragraph
el: Νέα παράγραφος

en: Image: [[Image()]]
el: Εικόνα: [[Image()]]

en: Link to this diff
el: Σύνδεσμος προς αυτήν την αλλαγή
