Trac 0.12.2 - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: (no changeset information)
fi: (ei muutosinformaatiota)

en: Close
fi: Sulje

en: Tabular
fi: Taulukkomuodossa

en: Expand sub-directory in place
fi: Laajenna alihakemisto

en: Re-expand directory
fi: Laajenna hakemisto uudelleen

en: Loading %(entry)s...
fi: Ladataan %(entry)s...

en: (empty)
fi: (tyhjä)

en: (error)
fi: (virhe)

en: Fold directory
fi: Sulje hakemisto

en: Show %(title)s
fi: Näytä %(title)s

en: %(title)s (click to hide column)
fi: %(title)s (näpäytä piilottaaksesi sarake)

en: A filter already exists for that property
fi: Omaisuudelle on jo olemassa suodatin

en: or
fi: tai

en: yes
fi: kyllä

en: no
fi: ei

en: between
fi: välillä

en: and
fi: ja

en: Link here
fi: Linkitä tänne

en: Bold text: '''Example'''
fi: Lihavoitu teksti: '''Esimerkki'''

en: Italic text: ''Example''
fi: Kursivoitu teksti: ''Esimerkki''

en: Heading: == Example ==
fi: Otsikko: == Esimerkki ==

en: Link: [http://www.example.com/ Example]
fi: Linkki: [http://www.example.com/ Esimerkki]

en: Code block: {{{ example }}}
fi: Koodilohko: {{{ esimerkki }}}

en: Horizontal rule: ----
fi: Vaakaviiva: ----

en: New paragraph
fi: Uusi kappale

en: Line break: [[BR]]
fi: Rivinvaihto: [[BR]]

en: Image: [[Image()]]
fi: Kuva: [[Image()]]

en: Link to this section
fi: Linkitä tähän osioon

en: Link to this diff
fi: Linkitä tähän muutokseen

en: Link to #%(id)s
fi: Linkki kohteeseen #%(id)s
