Trac 0.12 - en to he translation catalogue (31 entries)

en: (no changeset information)
he: (אין פרטי קבוצת-שינויים)

en: Close
he: סגור

en: Tabular
he: טבלאי

en: Unified
he: אחוד

en: Expand sub-directory in place
he: הרחב תת-תיקייה במקום

en: Re-expand directory
he: הרחב תיקייה שוב

en: Loading %(entry)s...
he: טוען %(entry)s...

en: (empty)
he: (ריק)

en: (error)
he: (שגיאה)

en: Fold directory
he: צמצם תיקייה

en: Show %(title)s
he: הצג %(title)s

en: %(title)s (click to hide column)
he: %(title)s (לחץ כדי להסתיר עמודה)

en: A filter already exists for that property
he: כבר קיים פילטר עבור מאפיין זה

en: or
he: או

en: yes
he: כן

en: no
he: לא

en: between
he: בין

en: and
he: ו

en: Link here
he: קשר לכאן

en: Bold text: '''Example'''
he: טקסט מודגש: '''דוגמא'''

en: Italic text: ''Example''
he: כתב נטוי: ''דוגמא''

en: Heading: == Example ==
he: כותרת: == דוגמא ==

en: Link: [http://www.example.com/ Example]
he: קישור: [http://www.example.com/ Example]

en: Code block: {{{ example }}}
he: קטע קוד: {{{ דוגמא }}}

en: Horizontal rule: ----
he: קו אופקי: ----

en: New paragraph
he: פסקה חדשה

en: Line break: [[BR]]
he: מעבר שורה: [[BR]]

en: Image: [[Image()]]
he: תמונה: [[Image()]]

en: Link to this section
he: קשר לסעיף זה

en: Link to this diff
he: קשר להפרש זה

en: Link to #%(id)s
he: קשר ל-#%(id)s
