tracker master - en to kk translation catalogue (103 entries)

en: Ignore numbers
kk: Сандарды елемеу

en: If enabled, numbers will not be indexed.
kk: Рұқсат етілсе, сандар индекстелмейді.

en: Initial sleep
kk: Бастапқы ұйқы

en: Initial sleep time, in seconds.
kk: Бастапқы ұйқы уақыты, секундпен.

en: Ignored files
kk: Еленбеген файлдар

en: Ignored directories
kk: Еленбеген бумалар

en: less than one second
kk: бір секундтан кем

note: Translators: this is %d days
en:  %dd
kk:  %dк

note: Translators: this is %2.2d hours
en:  %2.2dh
kk:  %2.2dсағ

note: Translators: this is %2.2d minutes
en:  %2.2dm
kk:  %2.2dм

note: Translators: this is %2.2d seconds
en:  %2.2ds
kk:  %2.2dс

en:  %d day |  %d days
kk[0]:  %d күн

en:  %2.2d hour |  %2.2d hours
kk[0]:  %2.2d сағат

en:  %2.2d minute |  %2.2d minutes
kk[0]:  %2.2d минут

en:  %2.2d second |  %2.2d seconds
kk[0]:  %2.2d секунд

en: FILE
kk: ФАЙЛ

en: Displays version information
kk: Нұсқа ақпаратын көрсетеді

note: Translators: this is a "feed" as in RSS
en: Add feed
kk: Таспаны қосу

en: No error given
kk: Қате көрсетілмеген

en: MODULE
kk: МОДУЛЬ

en: Output results format: “sparql”, “turtle” or “json-ld”
kk: Шығыс нәтижелерінің форматы: "sparql", "turtle" немесе "json-ld"

en: FORMAT
kk: ПІШІМ

note: Translators: this message will appear immediately after the usage string - Usage: COMMAND [OPTION]... <THIS_MESSAGE>
en: — Extract file meta data
kk: — Файл мета деректерін шығарып алу

en: Filename and mime type must be provided together
kk: Файл атауы мен MIME түрі бірге берілуі тиіс

en: Unavailable
kk: Қолжетерсіз

note: generic
en: Initializing
kk: Іске қосылу

en: Processing…
kk: Өңдеу…

en: Fetching…
kk: Алу…

en: Paused
kk: Аялдатылған

en: Idle
kk: Іссіз

en: REASON
kk: СЕБЕБІ

en: APPS
kk: ҚОЛДАНБАЛАР

note: Translators: %s is a time string
en: %s remaining
kk: %s қалды

en: unknown time left
kk: белгісіз уақыт қалды

note: Work out lengths for output spacing
en: PAUSED
kk: АЯЛДАТЫЛҒАН

en: Cookie is %d
kk: Cookie — %d

en: Press Ctrl+C to stop
kk: Тоқтау үшін Ctrl+C басыңыз

en: Done
kk: Болды

en: Application
kk: Қолданба

en: Reason
kk: Себебі

en: Unrecognized options
kk: Танылмаған параметрлер

en: Could not get D-Bus connection
kk: D-Bus байланысын алу мүмкін болмады

en: Makes indexing recursive
kk: Индекстеуді рекурсивті етеді

en: “%s” is not a directory
kk: "%s" бума емес

note: TRANSLATORS: These are commandline options
en: Either --add or --remove must be provided
kk: Не --add, не --remove көрсетілуі тиіс

note: TRANSLATORS: These are commandline options
en: --add and --remove are mutually exclusive
kk: --add және --remove өзара үйлеспейді

note: TRANSLATORS: These are commandline options
en: --recursive requires --add
kk: --recursive опциясы --add талап етеді

en: Path
kk: Орналасу

en: Recursive
kk: Рекурсивті

en: Please specify one or more locations to index.
kk: Индекстек үшін бір немесе бірнеше орынды көрсетіңіз.

en: Error message
kk: Қате хабарламасы

note: Now, delete the element recursively
en: Deleting…
kk: Өшірілуде…

en: Search for files
kk: Файлдарды іздеу

en: Search for folders
kk: Бумаларды іздеу

en: Search for music files
kk: Музыкалық файлдарды іздеу

en: Search for music albums (--all has no effect on this)
kk: Музыкалық альбомдарды іздеу (--all бұған әсер етпейді)

en: Search for music artists (--all has no effect on this)
kk: Музыка әртістерін іздеу (--all  бұған әсер етпейді)

en: Search for image files
kk: Сурет файлдарын іздеу

en: Search for video files
kk: Видео файлдарын іздеу

en: Search for document files
kk: Құжат файлдарын іздеу

en: Search for software (--all has no effect on this)
kk: Бағдарламалық қамтаманы іздеу (--all бұған әсер етпейді)

en: Search for software categories (--all has no effect on this)
kk: Бағдарламалық қамтама санаттарын іздеу (--all бұған әсер етпейді)

en: Search for feeds (--all has no effect on this)
kk: Таспаларды іздеу (--all бұған әсер етпейді)

en: Limit the number of results shown
kk: Көрсетілген нәтижелер санын шектеу

en: search terms
kk: іздеу ұғымдары

en: Could not get search results
kk: Іздеу нәтижелерін алу мүмкін емес

en: No files were found
kk: Файлдар табылмады

en: Files
kk: Файлдар

en: No artists were found
kk: Әртістер табылмады

en: Artists
kk: Әртістер

en: No music was found
kk: Музыка табылмады

en: Albums
kk: Альбомдар

en: No feeds were found
kk: Таспалар табылмады

en: Feeds
kk: Таспалар

en: No software was found
kk: Бағдарламалық қамтама табылмады

en: Software
kk: Бағд. қамтамасы

en: No software categories were found
kk: Бағдарламалық қамтама санаттары табылмады

en: Software Categories
kk: Бағдарламалық қамтама санаттары

en: Results
kk: Нәтижелер

note: Translators: This is a CLI command name that should not be translated.
en: search
kk: іздеу

en: EXPRESSION
kk: ӨРНЕК

en: No statistics available
kk: Статистика жоқ

note: To translators: This is to say there are no * statistics found. We use a "Statistics: * None" with multiple print statements
en: Statistics:
kk: Статистика:

note: To translators: This is to say there are no * tags found with a particular unique ID. * files found associated with multiple tags, e.g.: * *   Files: *     None * resources found associated with this tag, e.g.: *   Tags (shown by name): * tags found for a particular file, e.g.: *   /path/to/some/fil
en: None
kk: Ешнәрсе

en: Message
kk: Хабарлама

en: Currently indexed
kk: Қазіргі уақытта индекстелген

en: %d file | %d files
kk[0]: %d файл

en: %d folder | %d folders
kk[0]: %d бума

en: No reports found
kk: Есептер табылмады

en: FILTER
kk: СҮЗГІ

en: TAG
kk: ТЕГ

en: STRING
kk: ЖОЛ

en: FILE…
kk: ФАЙЛ…

en: FILE [FILE…]
kk: ФАЙЛ [ФАЙЛ…]

en: Could not add tag
kk: Тег қосу мүмкін емес

en: Tag was added successfully
kk: Тег сәтті қосылды

en: Could not add tag to files
kk: Файлдарға тег қосу мүмкін болмады

en: Tagged
kk: Тегтелген

en: Not tagged, file is not indexed
kk: Тегтелмеген, файл индекстелмеген

en: Could not get tag by label
kk: Белгі бойынша тег алынбады

en: No tags were found by that name
kk: Сол атау бойынша тегтер табылмады

en: Tag was removed successfully
kk: Тег сәтті өшірілді

en: Untagged
kk: Тегтелмеген
