tracker master - en to pa translation catalogue (36 entries)

en: Applications
pa: ਐਪਲੀਕੇਸ਼ਨ

en: Emails
pa: ਈਮੇਲ

en: Evolution Email miner
pa: ਈਵੇਲੂਸ਼ਨ ਈਮੇਲ ਮਾਈਨਰ

en: File System
pa: ਫਾਇਲ ਸਿਸਟਮ

en: File system data miner
pa: ਫਾਇਲ ਸਿਸਟਮ ਡਾਟਾ ਮਾਈਨਰ

en: Flickr
pa: ਫਲਿੱਕਰ

en: RSS/ATOM Feeds
pa: RSS/ATOM ਫੀਡ

en: Processes images and albums on Flickr
pa: ਫਲਿੱਕਰ ਉੱਤੇ ਚਿਤੱਰ ਤੇ ਐਲਬਮ ਪਰੋਸੈਸ

en: Tracker Miner for Flickr
pa: ਫਲਿੱਕਰ ਲਈ ਟਰੈਕਰ ਮਾਈਨਰ

en: Tracker Store
pa: ਟਰੈਕਰ ਸਟੋਰ

en: All posts
pa: ਸਭ ਪੋਸਟ

en: Tags
pa: ਟੈਗ

en: Tags...
pa: ਟੈਗ...

en: No error given
pa: ਕੋਈ ਗਲਤੀ ਨਹੀਂ ਦਿੱਤੀ

en: unknown time
pa: ਅਣਜਾਣ ਸਮਾਂ

en:  %d day |  %d days
pa[0]:  %d ਦਿਨ
pa[1]:  %d ਦਿਨ

en:  %2.2d hour |  %2.2d hours
pa[0]:  %2.2d ਘੰਟਾ
pa[1]:  %2.2d ਘੰਟੇ

en:  %2.2d minute |  %2.2d minutes
pa[0]:  %2.2d ਮਿੰਟ
pa[1]:  %2.2d ਮਿੰਟ

en:  %2.2d second |  %2.2d seconds
pa[0]:  %2.2d ਸਕਿੰਟ
pa[1]:  %2.2d ਸਕਿੰਟ

en: Tracker
pa: ਟਰੈਕਰ

en: Processing…
pa: …ਕਾਰਵਾਈ ਕੀਤੀ ਜਾ ਰਹੀ ਹੈ

en: Properties
pa: ਵਿਸ਼ੇਸ਼ਤਾ

en: _Search:
pa: ਖੋਜ(_S):

en: MODULE
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: Displays version information
pa: ਵਰਜਨ ਜਾਣਕਾਰੀ ਵੇਖੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Low battery
pa: ਘੱਟ ਬੈਟਰੀ

en: Low disk space
pa: ਘੱਟ ਡਿਸਕ ਥਾਂ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Select directory
pa: ਡਾਇਰੈਕਟਰੀ ਚੁਣੋ

en: Directory
pa: ਡਾਇਰੈਕਟਰੀ

en: File
pa: ਫਾਇਲ

en: <b>Notification area</b>
pa: <b>ਨੋਟੀਫਿਕੇਸ਼ਨ ਖੇਤਰ</b>

en: Al_ways display icon
pa: ਹਮੇਸ਼ਾ ਆਈਕਾਨ ਵੇਖੋ(_w)

en: Directories
pa: ਡਾਇਰੈਕਟਰੀਆਂ
