tracker master - en to uk translation catalogue (294 entries)

en: Max bytes to extract
uk: Максимальна кількість байтів для витягнення

en: Maximum number of UTF-8 bytes to extract.
uk: Максимальна кількість байтів у кодування UTF-8 для витягування.

en: Text file allowlist
uk: Список дозволених текстових файлів

en: Filename patterns for plain text documents that should be indexed
uk: Взірці назв файлів простих текстових документів, які слід індексувати

en: Wait for FS miner to be done before extracting
uk: Чекати завершення роботи індексатора ФС перед витягуванням

en: When true, tracker-extract will wait for tracker-miner-fs to be done crawling before extracting meta-data. This option is useful on constrained environment where it is important to list files as fast as possible and can wait to get meta-data later.
uk: Якщо вибрано, tracker-extract буде чекати завершення роботи tracker-miner-fs перед витягуванням метаданих. Цей параметр корисний у середовищах, в яких потрібно виводити перелік файлів з максимальною швидкістю, а метадані можна отримати пізніше.

en: Enable stemmer
uk: Увімкнути «stemmer»

en: Simplify the words to their root to provide more results. E.g. “shelves” and “shelf” to “shel”
uk: Спростіть слова до їх коренів, щоб отримати більше результатів. Наприклад, слова «коробки» й «коробка» спростіть до слова «короб».

en: Enable unaccent
uk: Вимкнути наголоси

en: Translate accented characters to the equivalent unaccented. E.g. “Idéa” to “Idea” for improved matching.
uk: Переводити символи з наголосом у еквівалентні без наголосу. Наприклад, «Idéa» в «Idea» для збільшення гнучкості при пошуку відповідників.

en: Ignore numbers
uk: Ігнорувати числа

en: If enabled, numbers will not be indexed.
uk: Коли увімкнено, числа не будуть індексуватися.

en: Initial sleep
uk: Початковий час сну

en: Initial sleep time, in seconds.
uk: Початковий час сну, у секундах.

en: Throttle
uk: Дросель

en: Indexing speed, the higher the slower.
uk: Швидкість індексування, найбільша та найменша.

en: Low disk space limit
uk: Обмеження на вільний дисковий простір

en: Disk space threshold in percent at which to pause indexing, or -1 to disable.
uk: Порогове значення дискового простору у відсотках, при якому потрібно призупинити індексування, або «-1», щоб вимкнути.

en: Crawling interval
uk: Інтервал сканування

en: Interval in days to check whether the filesystem is up to date in the database. 0 forces crawling anytime, -1 forces it only after unclean shutdowns, and -2 disables it entirely.
uk: Інтервал, вказаний у днях, для перевірки актуальності файлової системи у базі даних. 0 — сканувати завжди; -1 — сканувати лише після некоректного вимикання; -2 — повністю вимкнути сканування.

en: Removable devices’ data permanence threshold
uk: Поріг актуальності даних на знімних пристроях

en: Threshold in days after which files from removables devices will be removed from database if not mounted. 0 means never, maximum is 365.
uk: Порогове значення у днях, при перевищенні якого файли на знімних пристроях будуть вилучені з бази даних, якщо пристрої не змонтовані. 0 — ніколи, максимальне значення — 365.

en: Enable monitors
uk: Увімкнути контроль

en: Set to false to completely disable any file monitoring
uk: Встановіть значення «false», щоб повністю вимкнути стеження за файлами

en: Index removable devices
uk: Індексувати знімні пристрої

en: Set to true to enable indexing mounted directories for removable devices.
uk: Встановіть значення «true», щоб увімкнути індексування змонтованих каталогів на знімних пристроях.

en: Index optical discs
uk: Індексувати оптичні диски

en: Set to true to enable indexing CDs, DVDs, and generally optical media (if removable devices are not indexed, optical discs won’t be either)
uk: Встановіть значення «true», щоб увімкнути індексування CD, DVD та взагалі оптичних носіїв (якщо знімні пристрої не індексуються, оптичні диски також не будуть індексуватися)

en: Index when running on battery
uk: Індексувати при роботі від батареї

en: Set to true to index while running on battery
uk: Встановіть значення «true», щоб дозволити індексування при роботі від батареї

en: Perform initial indexing when running on battery
uk: Виконати початкове індексування при роботі від батареї

en: Set to true to index while running on battery for the first time only
uk: Встановіть у значення «true», щоб індексувати при роботі від батареї лише першого разу

en: Directories to index recursively
uk: Каталоги для рекурсивного індексування

note: Translators: Do NOT translate the directories names in capital. Those are keys used by Tracker.
en: List of directories to index recursively, Special values include: ‘&DESKTOP’, ‘&DOCUMENTS’, ‘&DOWNLOAD’, ‘&MUSIC’, ‘&PICTURES’, ‘&PUBLIC_SHARE’, ‘&TEMPLATES’, ‘&VIDEOS’. See /etc/xdg/user-dirs.defaults and $HOME/.config/user-dirs.default
uk: Перелік каталогів, індексованих рекурсивно. Спеціальні значення: &DESKTOP, &DOCUMENTS, &DOWNLOAD, &MUSIC, &PICTURES, &PUBLIC_SHARE, &TEMPLATES, &VIDEOS. Див. /etc/xdg/user-dirs.defaults та $HOME/.config/user-dirs.default

en: Directories to index non-recursively
uk: Каталоги, індексовані нерекурсивно

note: Translators: Do NOT translate the directories names in capital. Those are keys used by Tracker.
en: List of directories to index without inspecting subfolders, Special values include: ‘&DESKTOP’, ‘&DOCUMENTS’, ‘&DOWNLOAD’, ‘&MUSIC’, ‘&PICTURES’, ‘&PUBLIC_SHARE’, ‘&TEMPLATES’, ‘&VIDEOS’. See /etc/xdg/user-dirs.defaults and $HOME/.config/user-dirs.default
uk: Перелік каталогів, індексованих без урахування вкладених каталогів. Спеціальні значення: &DESKTOP, &DOCUMENTS, &DOWNLOAD, &MUSIC, &PICTURES, &PUBLIC_SHARE, &TEMPLATES, &VIDEOS. Див. /etc/xdg/user-dirs.defaults та $HOME/.config/user-dirs.default

en: Ignored files
uk: Ігноровані файли

en: List of file patterns to avoid
uk: Перелік ігнорованих файлових шаблонів

en: Ignored directories
uk: Ігноровані каталоги

en: List of directories to avoid
uk: Перелік ігнорованих каталогів

en: Ignored directories with content
uk: Ігноровані каталоги з вмістом

en: Avoid any directory containing a file blocklisted here
uk: Не обробляти каталоги, що містять файли з вказаного тут списку

en: Cookie not recognized to resume paused miner
uk: Цей Cookie не може відновити призупинений індексатор

en: Pause application and reason match an already existing pause request
uk: Запит на призупинку додатку і причина відповідають наявному запиту на призупинку

en: less than one second
uk: менше однієї секунди

note: Translators: this is %d days
en:  %dd
uk:  %dд

note: Translators: this is %2.2d hours
en:  %2.2dh
uk:  %2.2dгод

note: Translators: this is %2.2d minutes
en:  %2.2dm
uk:  %2.2dхв

note: Translators: this is %2.2d seconds
en:  %2.2ds
uk:  %2.2dс

en:  %d day |  %d days
uk[0]:  %d день
uk[1]:  %d дні
uk[2]:  %d днів
uk[3]:  %d день

en:  %2.2d hour |  %2.2d hours
uk[0]:  %2.2d година
uk[1]:  %2.2d години
uk[2]:  %2.2d годин
uk[3]:  %2.2d година

en:  %2.2d minute |  %2.2d minutes
uk[0]:  %2.2d хвилина
uk[1]:  %2.2d хвилини
uk[2]:  %2.2d хвилин
uk[3]:  %2.2d хвилина

en:  %2.2d second |  %2.2d seconds
uk[0]:  %2.2d секунда
uk[1]:  %2.2d секунди
uk[2]:  %2.2d секунд
uk[3]:  %2.2d секунда

en: Initial sleep time in seconds, 0->1000 (default=15)
uk: Початковий час сну у секундах, 0->1000 (типово=15)

en: Runs until all configured locations are indexed and then exits
uk: Виконується, поки індексуються усі налаштовані місця, а потім закінчується

en: Checks if FILE is eligible for being mined based on configuration
uk: Перевіряє, чи може індексуватися ФАЙЛ на основі налаштувань

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: Runs for a specific domain ontology
uk: Працює для вказаної онтології домену

en: Avoids changes in the filesystem
uk: Уникає внесення змін до файлової системи

en: Displays version information
uk: Показує інформацію про версію

en: Data object “%s” currently exists
uk: Об’єкт даних «%s» на дану мить існує

en: Data object “%s” currently does not exist
uk: Об’єкт даних «%s» на дану мить не існує

en: Directory is NOT eligible to be indexed (based on filters)
uk: Каталог НЕ може бути проіндексований (засновано на фільтрах)

en: File is NOT eligible to be indexed (based on filters)
uk: Файл НЕ може бути проіндексований (засновано на фільтрах)

en: File is NOT eligible to be indexed (hidden file)
uk: Файл НЕ може бути проіндексований (прихований файл)

en: File is NOT eligible to be indexed (not an indexed folder)
uk: Файл НЕ може бути проіндексований (не є індексованою текою)

en: Parent directory “%s” is NOT eligible to be indexed (based on filters)
uk: Батьківський каталог «%s» НЕ може бути проіндексований (засновано на фільтрах)

en: Parent directory “%s” is NOT eligible to be indexed (hidden file)
uk: Батьківський каталог «%s» НЕ може бути проіндексований (прихований файл)

en: Parent directory “%s” is NOT eligible to be indexed (based on content filters)
uk: Батьківський каталог «%s» НЕ може бути проіндексований (засновано на фільтрах вмісту)

en: Directory is eligible to be indexed
uk: Каталог може бути проіндексований

en: File is eligible to be indexed
uk: Файл може бути проіндексований

note: Translators: this messagge will apper immediately after the * usage string - Usage: COMMAND <THIS_MESSAGE>
en: — start the tracker indexer
uk: — запустити індексатор tracker

note: Translators: this is a "feed" as in RSS
en: Add feed
uk: Додати стрічку

en: Title to use (must be used with --add-feed)
uk: Використовувати назву (потрібно використовувати з --add-feed)

note: Translators: this is a "feed" as in RSS
en: List feeds
uk: Показати список стрічок

note: Translators: this is a "feed" as in RSS
en: Delete feed
uk: Вилучити стрічку

en: Could not establish a connection to Tracker
uk: Не вдалося встановити з’єднання з Tracker

en: No error given
uk: Повідомлення про помилку не вказано

en: Could not add feed
uk: Не вдалося додати стрічку

en: Could not remove feed
uk: Не вдалося вилучити стрічку

en: Could not list feeds
uk: Не вдалося побудувати список стрічок

note: Translators: this messagge will apper immediately after the * usage string - Usage: COMMAND <THIS_MESSAGE>
en: — start the feeds indexer
uk: — запустити індексатор стрічок

note: Translators: this messagge will apper immediately after the * usage string - Usage: COMMAND <THIS_MESSAGE>
en: — start the tracker index proxy
uk: — запустити проксі індексатора tracker

en: Metadata extraction failed
uk: Витягти метадані не вдалося

en: No metadata or extractor modules found to handle this file
uk: Для цього файлу не вдалося знайти відповідний модуль метаданих або модуль витягування

en: File to extract metadata for
uk: Файл для витягнення метаданих

en: MIME type for file (if not provided, this will be guessed)
uk: Тип MIME для файлу (у випадку відсутності, він буде визначений)

en: Force a module to be used for extraction (e.g. “foo” for “foo.so”)
uk: Увімкнути модуль для витягування (наприклад, «foo» для «foo.so»)

en: MODULE
uk: МОДУЛЬ

en: Output results format: “sparql”, “turtle” or “json-ld”
uk: Формат виведення результатів: «sparql», «turtle» або «json-ld»

en: FORMAT
uk: ФОРМАТ

en: Socket file descriptor for peer-to-peer communication
uk: Дескриптор файла сокета для обміну даними між одноранговими вузлами

en: FD
uk: ДФ

en: Unsupported serialization format “%s”
uk: Непідтримуваний формат перетворення на послідовну форму «%s»

note: Translators: this message will appear immediately after the usage string - Usage: COMMAND [OPTION]... <THIS_MESSAGE>
en: — Extract file meta data
uk: — Видобути з файла метадані

en: Filename and mime type must be provided together
uk: Ім’я файлу і тип MIME повинні бути вказані одночасно

en: Logging, 0 = errors only, 1 = minimal, 2 = detailed and 3 = debug (default=0)
uk: Журналювання (0 = лише помилки, 1 = мінімально, 2 = детально і 3 = налагодження (типово — 0))

en: Disable shutting down after 30 seconds of inactivity
uk: Не вимикати після 30 секунд простоювання

note: Translators: this message will appear immediately after the * usage string - Usage: COMMAND <THIS_MESSAGE>
en: — start the tracker writeback service
uk: — запустити службу зворотного запису tracker

en: Unavailable
uk: Недоступно

note: generic
en: Initializing
uk: Ініціалізація

en: Processing…
uk: Обробка…

en: Fetching…
uk: Отримання…

note: miner/rss
en: Crawling single directory “%s”
uk: Сканування одинарного каталогу «%s»

en: Crawling recursively directory “%s”
uk: Рекурсивне сканування каталогу «%s»

en: Paused
uk: Призупинено

en: Idle
uk: Очікування

en: Follow status changes as they happen
uk: Слідувати за змінами стану

en: Watch changes to the database in real time (e.g. resources or files being added)
uk: Переглядати зміни до бази даних у режимі реального часу (наприклад, при додаванні ресурсів або файлів)

en: List common statuses for miners
uk: Показати список загальних станів засобів видобування даних

en: Pause a miner (you must use this with --miner)
uk: Призупинити індексатор (повинно використовуватися з ключем --miner)

en: REASON
uk: ПРИЧИНА

en: Pause a miner while the calling process is alive or until resumed (you must use this with --miner)
uk: Призупинити індексатор до припинення існування процесу, з якого його було викликано, або до продовження (повинно використовуватися з параметром --miner)

en: Resume a miner (you must use this with --miner)
uk: Відновити роботу індексатора (повинно використовуватися з ключем --miner)

en: Miner to use with --resume or --pause (you can use suffixes, e.g. Files or Applications)
uk: Індексатор, що використовується з параметрами --resume або --pause (можна використовувати суфікси, наприклад, «Files» або «Applications»)

en: MINER
uk: ІНДЕКСАТОР

en: List all miners currently running
uk: Показати перелік усіх запущених індексаторів

en: List all miners installed
uk: Показати перелік усіх встановлених індексаторів

en: List pause reasons
uk: Вивести перелік причин для призупинки

en: List all Tracker processes
uk: Показати перелік усіх процесів Tracker

en: Use SIGKILL to stop all miners
uk: Скористатися SIGKILL для припинення роботи усіх засобів видобування

en: APPS
uk: ДОДАТКИ

en: Use SIGTERM to stop all miners
uk: Скористатися SIGTERM для припинення роботи усіх засобів видобування

en: Starts miners
uk: Запустити засоби видобування

en: Could not get status from miner: %s
uk: Не вдалося отримати стан з індексатора: %s

note: Translators: %s is a time string
en: %s remaining
uk: залишилося %s

en: unknown time left
uk: час, що залишився невідомий

note: Work out lengths for output spacing
en: PAUSED
uk: ПРИЗУПИНЕНО

en: Not running or is a disabled plugin
uk: Модуль не запущений або вимкнений

en: Could not pause miner, manager could not be created, %s
uk: Не вдалося призупинити індексатор, не вдалося створити диспетчер, %s

en: Attempting to pause miner “%s” with reason “%s”
uk: Спроба призупинити індексатор «%s» з причини «%s»

en: Could not pause miner: %s
uk: Не вдалося призупинити роботу індексатора: %s

en: Press Ctrl+C to stop
uk: Натисніть Ctrl+C, щоб припинити

en: Could not resume miner, manager could not be created, %s
uk: Не вдалося відновити індексування, не вдалося створити диспетчер, %s

en: Attempting to resume miner %s with cookie %d
uk: Спроба відновити роботу індексатора %s з cookie %d

en: Could not resume miner: %s
uk: Не вдалося відновити роботу індексатора: %s

en: Done
uk: Виконано

en: Could not list miners, manager could not be created, %s
uk: Не вдалося вивести перелік індексаторів, не вдалося створити диспетчер, %s

en: Found %d miner installed | Found %d miners installed
uk[0]: Знайдено %d встановлений індексатор
uk[1]: Знайдено %d встановлених індексатора
uk[2]: Знайдено %d встановлених індексаторів
uk[3]: Знайдено %d встановлений індексатор

en: Found %d miner running | Found %d miners running
uk[0]: Знайдено %d запущений індексатор
uk[1]: Знайдено %d запущених індексатора
uk[2]: Знайдено %d запущених індексаторів
uk[3]: Знайдено %d запущений індексатор

en: Could not get pause details, manager could not be created, %s
uk: Не вдалося отримати подробиці про призупинку, не вдалося створити диспетчер, %s

en: No miners are running
uk: Запущені індексатори відсутні

note: Display states
en: Miners
uk: Індексатори

en: Application
uk: Програма

en: Reason
uk: Причина

en: No miners are paused
uk: Призупинені індексатори відсутні

en: Could not get SPARQL connection
uk: Не вдалося отримати з'єднання SPARQL

en: Now listening for resource updates to the database
uk: Тепер очікуємо на оновлення бази даних ресурсами

en: All nie:plainTextContent properties are omitted
uk: Усі властивості nie:plainTextContent пропущено

en: Common statuses include
uk: Спільні статуси

en: Could not get status, manager could not be created, %s
uk: Не вдалося отримати інформацію про стан, не вдалося створити диспетчер, %s

en: Could not get display name for miner “%s”
uk: Не вдалося отримати показану назву для засобу видобування даних «%s»

en: You can not use miner pause and resume switches together
uk: Не можна одночасно використовувати перемикачі призупинки і відновлення

en: You must provide the miner for pause or resume commands
uk: Потрібно вказати індексатор для команд призупинки або відновлення

en: You must provide a pause or resume command for the miner
uk: Потрібно вказати команду призупинки або відновлення для індексатора

en: You can not use the --kill and --terminate arguments together
uk: Не можна одночасно використовувати аргументи --kill і --terminate

en: Found %d PID… | Found %d PIDs…
uk[0]: Знайдено %d ідентифікатор процесів…
uk[1]: Знайдено %d ідентифікатори процесів…
uk[2]: Знайдено %d ідентифікаторів процесів…
uk[3]: Знайдено один ідентифікатор процесу…

en: Found process ID %d for “%s”
uk: Знайдено процес ID %d для «%s»

en: Starting miners…
uk: Запуск індексаторів…

en: Could not start miners, manager could not be created, %s
uk: Не вдалося запустити індексатор, не вдалося створити диспетчер, %s

en: perhaps a disabled plugin?
uk: можливо вимкнено модуль?

en: If no arguments are given, the status of the data miners is shown
uk: Якщо аргументів не надано, буде показано стан засобів видобування даних

en: Unrecognized options
uk: Невідомий параметр

en: Start, stop, restart and list daemons responsible for indexing content
uk: Запуск, зупинення, перезапуск та показ списку фонових служб, які відповідають за індексування даних

en: Could not get D-Bus connection
uk: Не вдалося отримати з'єднання D-Bus

en: Could not create D-Bus proxy to tracker-store
uk: Не вдалося створити проксі D-Bus до tracker-store

en: Could not run tracker-extract:
uk: Не вдалося запустити tracker-extract:

en: Extract metadata from a file
uk: Видобути метадані з файла

en: Adds FILE as an indexed location
uk: Додає ФАЙЛ як індексоване місце

en: Removes FILE from indexed locations
uk: Вилучає ФАЙЛ з індексованих місць

en: Makes indexing recursive
uk: Робить індексування рекурсивним

en: “%s” is not a directory
uk: «%s» не є каталогом

note: TRANSLATORS: These are commandline options
en: Either --add or --remove must be provided
uk: Слід вказати або --add, або --remove

note: TRANSLATORS: These are commandline options
en: --add and --remove are mutually exclusive
uk: --add і --remove не можна використовувати одночасно

note: TRANSLATORS: These are commandline options
en: --recursive requires --add
uk: --recursive потребує --add

en: Path
uk: Шлях

en: Recursive
uk: Рекурсивно

en: Please specify one or more locations to index.
uk: Будь ласка, вкажіть одне або декілька місць для індексування.

en: Index content using the Tracker filesystem miner
uk: Індексувати дані за допомогою засобу видобування даних з файлової системи Tracker

en: Show full namespaces (i.e. don’t use nie:title, use full URLs)
uk: Показати повні простори назв (тобто не використовуйте nie:title, використовуйте повні адреси)

en: Show plain text content if available for resources
uk: Показати для ресурсів вміст у вигляді звичайного тексту, якщо доступно

note: To translators: * IRI (International Resource Identifier) is a generalization * of the URI. While URI supports only ASCI encoding, IRI * fully supports international characters. In practice, UTF-8 * is the most popular encoding used for IRI.
en: Instead of looking up a file name, treat the FILE arguments as actual IRIs (e.g. <file:///path/to/some/file.txt>)
uk: Замість пошуку за назвою файла, вважати аргументи ФАЙЛ адресами (наприклад <file:///шлях/до/якогось/файла.txt>)

en: Output results as RDF in Turtle format
uk: Вивести результати як RDF у форматі Turtle

en: RDF property to treat as URL (eg. “nie:url”)
uk: Властивість RDF, яку слід обробляти як адресу (наприклад «nie:url»)

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Unable to retrieve URN for URI
uk: Не вдалося отримати URN для адреси

en: Unable to retrieve data for URI
uk: Не вдалося отримати дані для адреси

en: No metadata available for that URI
uk: Для цієї адреси немає доступних метаданих

en: Could not get eligible status:
uk: Не вдалося отримати прийнятний стан:

en: Retrieve all information available for a certain file
uk: Отримати усі доступні дані щодо певного файла

en: Could not kill process %d — “%s”
uk: Не вдалося примусово завершити роботу процесу %d — «%s»

en: Killed process %d — “%s”
uk: Примусово завершено роботу процесу %d — «%s»

en: Remove filesystem indexer database
uk: Вилучити базу даних засобу індексування файлової системи

en: Remove RSS indexer database
uk: Вилучити базу даних засобу індексування RSS

en: Erase indexed information about a file, works recursively for directories
uk: Витерти індексовані дані щодо файла. Працює рекурсивно для каталогів.

note: Now, delete the element recursively
en: Deleting…
uk: Вилучення…

en: The indexed data for this file has been deleted and will be reindexed again.
uk: Індексовані дані щодо цього файла було вилучено. Його індексування буде виконано повторно.

en: Reset the index and configuration
uk: Скинути покажчик та налаштування до початкових

en: Search for content matching TERMS, by type or across all types.
uk: Шукати дані, що відповідають ТЕРМІНАМ за типом або для усіх типів.

en: Search for files
uk: Знайти файли

en: Search for folders
uk: Знайти теки

en: Search for music files
uk: Знайти музику

en: Search for music albums (--all has no effect on this)
uk: Пошук музичних альбомів (--all не впливає)

en: Search for music artists (--all has no effect on this)
uk: Пошук музичних виконавців (--all не впливає)

en: Search for image files
uk: Знайти зображення

en: Search for video files
uk: Пошук відеофайлів

en: Search for document files
uk: Пошук документів

en: Search for software (--all has no effect on this)
uk: Пошук додатків (--all не впливає)

en: Search for software categories (--all has no effect on this)
uk: Пошук категорій додатків (--all не впливає)

en: Search for feeds (--all has no effect on this)
uk: Пошук стрічок (--all не впливає)

en: Limit the number of results shown
uk: Обмежити кількість показуваних результатів

en: Offset the results
uk: Зсув результатів

en: Use OR for search terms instead of AND (the default)
uk: Використовувати при пошуку АБО замість І (типово)

en: Show URNs for results (doesn’t apply to --music-albums, --music-artists, --feeds, --software, --software-categories)
uk: Показати URN для результатів (не застосовувати до --music-albums, --music-artists, --feeds, --software, --software-categories)

en: Return all non-existing matches too (i.e. include unmounted volumes)
uk: Повернути також усі збіги, який вже не існує (тобто включити незмонтовані томи)

en: Disable showing snippets with results. This is only shown for some categories, e.g. Documents, Music…
uk: Не показувати фрагменти у результатах. Це стосується лише деяких категорій: «Документи», «Музика» тощо

en: Disable Full Text Search (FTS). Implies --disable-snippets
uk: Вимкнути повнотекстовий пошук. Припускається --disable-snippets

en: Disable color when printing snippets and results
uk: Не використовувати кольори при друку фрагментів і результатів

en: search terms
uk: пошук термів

en: TERMS
uk: ТЕРМІНИ

en: Could not get search results
uk: Не вдалося отримати результати пошуку

en: No files were found
uk: Файли не знайдені

en: Files
uk: Файли

en: No artists were found
uk: Виконавці не знайдені

en: Artists
uk: Виконавці

en: No music was found
uk: Музика не знайдена

en: Albums
uk: Альбоми

en: No feeds were found
uk: Стрічки не знайдені

en: Feeds
uk: Стрічки

en: No software was found
uk: Додатки не знайдені

en: Software
uk: Додатки

en: No software categories were found
uk: Категорії додатків не знайдені

en: Software Categories
uk: Категорії додатків

en: No results were found matching your query
uk: За запитом нічого не знайдено

en: Results
uk: Результати

en: Search for content by type or across all types
uk: Шукати дані за типом або для усіх типів

en: Show statistics for current index / data set
uk: Показати статистику щодо поточного покажчика та набору даних

en: EXPRESSION
uk: ВИРАЗ

en: Could not get Tracker statistics
uk: Не вдалося отримати статистику Tracker

en: No statistics available
uk: Статистика недоступна

note: To translators: This is to say there are no * statistics found. We use a "Statistics: * None" with multiple print statements
en: Statistics:
uk: Статистика:

note: To translators: This is to say there are no * tags found with a particular unique ID. * files found associated with multiple tags, e.g.: * *   Files: *     None * resources found associated with this tag, e.g.: *   Tags (shown by name): * tags found for a particular file, e.g.: *   /path/to/some/fil
en: None
uk: Немає

en: Could not get basic status for Tracker
uk: Не вдалося отримати базовий стан Tracker

en: Message
uk: Повідомлення

en: Currently indexed
uk: Виконується індексування

en: %d file | %d files
uk[0]: %d файл
uk[1]: %d файли
uk[2]: %d файлів
uk[3]: один файл

en: %d folder | %d folders
uk[0]: %d тека
uk[1]: %d теки
uk[2]: %d тек
uk[3]: одна тека

en: Remaining space on database partition
uk: Лишилося місця на розділі із базою даних

en: Data is still being indexed
uk: Дані все ще індексуються

en: Estimated %s left
uk: Оцінка часу, що лишився: %s

en: All data miners are idle, indexing complete
uk: Усі засоби видобування даних не працюють. Індексування завершено.

en: %d recorded failure | %d recorded failures
uk[0]: Записано %d помилку
uk[1]: Записано %d помилки
uk[2]: Записано %d помилок
uk[3]: Записано %d помилку

en: No reports found
uk: Звітів не знайдено

en: Provide status and statistics on the data indexed
uk: Показати дані щодо стану та статистики індексованих даних

en: List all tags (using FILTER if specified; FILTER always uses logical OR)
uk: Показати перелік усіх тегів (з використанням ФІЛЬТРУ, якщо він вказаний; ФІЛЬТР завжди використовує логічне АБО)

en: FILTER
uk: ФІЛЬТР

en: Show files associated with each tag (this is only used with --list)
uk: Показати файли, пов’язані з кожним тегом (використовується лише з ключем --list)

en: Add a tag (if FILEs are omitted, TAG is not associated with any files)
uk: Додати тег (якщо файли не вказані, з жодним файлом ТЕГ пов’язаний не буде)

en: TAG
uk: ТЕГ

en: Delete a tag (if FILEs are omitted, TAG is removed for all files)
uk: Вилучити тег (якщо файли не вказані, ТЕГ буде вилучено для усіх файлів)

en: Description for a tag (this is only used with --add)
uk: Опис для тегу (використовується лише з ключем --add)

en: STRING
uk: РЯДОК

en: Use AND for search terms instead of OR (the default)
uk: Використовувати при пошуку І замість АБО (типово)

en: FILE…
uk: ФАЙЛ…

en: FILE [FILE…]
uk: ФАЙЛ… [ФАЙЛ…]

en: NOTE: Limit was reached, there are more items in the database not listed here
uk: ПРИМІТКА: перевищено ліміт, є елементи бази даних, не перераховані тут

en: Could not get file URNs
uk: Не вдалося отримати URN файлів

en: Could not get files related to tag
uk: Не вдалося отримати файли, пов’язані з тегом

en: Could not get all tags in the database
uk: Не вдалося отримати усі мітки у базі даних

en: No files have been tagged
uk: Не позначено міткою жоден файл

en: Could not get files for matching tags
uk: Не вдалося отримати файли для відповідних міток

en: No files were found matching ALL of those tags
uk: Не знайдено файлів, відомості щодо яких відповідають УСІМ цим міткам

en: Could not get all tags
uk: Не вдалося отримати усі теги

en: No tags were found
uk: Теги не знайдені

en: Tags (shown by name)
uk: Теги (показані за ім’ям)

en: No files were modified
uk: Немає змінених файлів

en: Files do not exist or aren’t indexed
uk: Файли не існують або їх не було індексовано

en: Could not add tag
uk: Не вдалося додати тег

en: Tag was added successfully
uk: Тег успішно доданий

en: Could not add tag to files
uk: Не вдалося додати тег до файлів

en: Tagged
uk: Має теги

en: Not tagged, file is not indexed
uk: Без тегів, файл не індексувався

en: Could not get tag by label
uk: Не вдалося отримати тег за назвою

en: No tags were found by that name
uk: Не знайдено тегів з таким ім’ям

en: None of the files had this tag set
uk: Жоден файл не має такого тегу

en: Could not remove tag
uk: Не вдалося вилучити тег

en: Tag was removed successfully
uk: Тег успішно вилучений

en: Untagged
uk: Без тегів

en: File not indexed or already untagged
uk: Файл неіндексований або з нього вже знятий тег

en: The --list option is required for --show-files
uk: Для параметра --show-files потрібно вказати параметр --list

en: The --and-operator option can only be used with --list and tag label arguments
uk: Параметр --and-operator можна використовувати лише із --list і аргументами міток

en: Add and delete actions can not be used together
uk: Дії з додавання та вилучення не можна використовувати разом

en: The --description option can only be used with --add
uk: Ключ --description можна використовувати лише з ключем --add

en: Add, remove and list tags
uk: Додати, вилучити і показати список міток
