HEAD - en to lt translation catalogue (295 entries)

en: Max bytes to extract
lt: Didžiausias išgautinų baitų skaičius

en: Maximum number of UTF-8 bytes to extract.
lt: Didžiausias išgautinų UTF-8 baitų skaičius.

en: Text file allowlist
lt: Leidžiamų tekstinių failų sąrašas

en: Filename patterns for plain text documents that should be indexed
lt: Failų pavadinimų šablonai grynojo teksto dokumentams, kurie turi būti indeksuojami

en: Wait for FS miner to be done before extracting
lt: Prieš gaudami duomenis, palaukite, kol FS išgavėjas baigs darbą

en: When true, tracker-extract will wait for tracker-miner-fs to be done crawling before extracting meta-data. This option is useful on constrained environment where it is important to list files as fast as possible and can wait to get meta-data later.
lt: Kai teigiama, tracker-extract palauks kol tracker-miner-fs baigs darbą prieš pradėdamas išgavinėti metaduomenis. Šis parametras yra naudingas apribotoje aplinkoje, kur yra svarbu išvardinti failus kiek galima greičiau bei galima palaukti metaduomenų.

en: Enable stemmer
lt: Įjungti žodžių kamienų nustatymo funkciją

en: Simplify the words to their root to provide more results. E.g. “shelves” and “shelf” to “shel”
lt: Supaprastinti žodžius iki jų šaknies, siekiant gauti daugiau rezultatų. Pavyzdžiui, žodžius „vietos“ ir „vieta“ iki „viet“

en: Enable unaccent
lt: Įjungti diakritinių ženklų pašalinimą

en: Translate accented characters to the equivalent unaccented. E.g. “Idéa” to “Idea” for improved matching.
lt: Išversti simbolius su diakritiniais ženklais į atitikmenis be jų, siekiant gauti daugiau atitikmenų. Pavyzdžiui, žodį „idėja“ versti į „ideja“.

en: Ignore numbers
lt: Nepaisyti skaičių

en: If enabled, numbers will not be indexed.
lt: Jei įjungta, skaičiai bus indeksuojami.

en: Initial sleep
lt: Pradinis laukimas

en: Initial sleep time, in seconds.
lt: Pradinis laukimo laikas sekundėmis.

en: Throttle
lt: Stabdymas

en: Indexing speed, the higher the slower.
lt: Indeksavimo greitis. Kuo didesnis, tuo labiau apkraunama sistema.

en: Low disk space limit
lt: Laisvos vietos diske riba

en: Disk space threshold in percent at which to pause indexing, or -1 to disable.
lt: Laisvos disko vietos riba megabaitais, kai reikia pristabdyti indeksavimą arba „-1“ išjungimui.

en: Crawling interval
lt: Perėjimo intervalas

en: Interval in days to check whether the filesystem is up to date in the database. 0 forces crawling anytime, -1 forces it only after unclean shutdowns, and -2 disables it entirely.
lt: Intervalas dienomis patikrinimui, ar failų sistema nepasenusi duomenų bazėje. 0 verčia perėjimą bet kada, -1 verčia tik po neaiškių išjungimų, -2 visiškai išjungia.

en: Removable devices’ data permanence threshold
lt: Išimamų laikmenų duomenų saugojimo slenkstis

en: Threshold in days after which files from removables devices will be removed from database if not mounted. 0 means never, maximum is 365.
lt: Slenkstis dienomis, po kurio failai iš išimamų įrenginių bus pašalinti iš duomenų bazės, jei neprijungti. 0 reikšia niekada, daugiausia 365.

en: Enable monitors
lt: Įjungti stebėtojus

en: Set to false to completely disable any file monitoring
lt: Nustatykite neigiamą visiškam bet kokių failų stebėjimui

en: Index removable devices
lt: Indeksuoti išimamas laikmenas

en: Set to true to enable indexing mounted directories for removable devices.
lt: Nustatykite teigiamą prijungtų katalogų ir išimamų įrenginių indeksavimui įjungti.

en: Index optical discs
lt: Indeksuoti optinius diskus

en: Set to true to enable indexing CDs, DVDs, and generally optical media (if removable devices are not indexed, optical discs won’t be either)
lt: Nustatykite teigiamą CD, DVD ir kitų optinių laikmenų indeksavimui įjungti (jei išimami įrenginiai nėra indeksuojami, optiniai diskai taip pat nebus)

en: Index when running on battery
lt: Indeksuoti naudojant baterijos energiją

en: Set to true to index while running on battery
lt: Nustatykite teigiamą indeksavimui, kai naudojama baterijos energija

en: Perform initial indexing when running on battery
lt: Vykdyti pradinį indeksavimą, kai naudojama baterijos energija

en: Set to true to index while running on battery for the first time only
lt: Nustatykite teigiamą indeksavimui naudojant baterijos energiją tik pirmą kartą

en: Directories to index recursively
lt: Katalogai rekursyviam indeksavimui

note: Translators: Do NOT translate the directories names in capital. Those are keys used by Tracker.
en: List of directories to index recursively, Special values include: ‘&DESKTOP’, ‘&DOCUMENTS’, ‘&DOWNLOAD’, ‘&MUSIC’, ‘&PICTURES’, ‘&PUBLIC_SHARE’, ‘&TEMPLATES’, ‘&VIDEOS’. See /etc/xdg/user-dirs.defaults and $HOME/.config/user-dirs.default
lt: Sąrašas katalogų rekursyviam indeksavimui, specialios reikšmės: &DESKTOP, &DOCUMENTS, &DOWNLOAD, &MUSIC, &PICTURES, &PUBLIC_SHARE, &TEMPLATES, &VIDEOS. Žiūrėkite /etc/xdg/user-dirs.defaults ir $HOME/.config/user-dirs.default

en: Directories to index non-recursively
lt: Katalogai nerekursyviam indeksavimui

note: Translators: Do NOT translate the directories names in capital. Those are keys used by Tracker.
en: List of directories to index without inspecting subfolders, Special values include: ‘&DESKTOP’, ‘&DOCUMENTS’, ‘&DOWNLOAD’, ‘&MUSIC’, ‘&PICTURES’, ‘&PUBLIC_SHARE’, ‘&TEMPLATES’, ‘&VIDEOS’. See /etc/xdg/user-dirs.defaults and $HOME/.config/user-dirs.default
lt: Sąrašas katalogų indeksavimui be pakatalogių, specialios reikšmės: „&DESKTOP“, „&DOCUMENTS“, „&DOWNLOAD“, „&MUSIC“, „&PICTURES“, „&PUBLIC_SHARE“, „&TEMPLATES“, „&VIDEOS“. Žiūrėkite /etc/xdg/user-dirs.defaults ir $HOME/.config/user-dirs.default

en: Ignored files
lt: Nepaisomi failai

en: List of file patterns to avoid
lt: Vengiamų šablonų sąrašas

en: Ignored directories
lt: Nepaisomi katalogai

en: List of directories to avoid
lt: Vengiamų katalogų sąrašas

en: Ignored directories with content
lt: Nepaisomi katalogai su turiniu

en: Avoid any directory containing a file blocklisted here
lt: Vengti bet kokių katalogų, turinčių čia nurodytą failą

en: Cookie not recognized to resume paused miner
lt: Neatpažintas slapukas neatpažintas sustabdyto rinkiklio pratęsimui

en: Pause application and reason match an already existing pause request
lt: Stabdyti programą dėl tos pačios priežasties, kaip jau esama pauzė

en: less than one second
lt: mažiau nei sekundė

note: Translators: this is %2.2d hours
en:  %2.2dh
lt:  %2.2d val

note: Translators: this is %2.2d minutes
en:  %2.2dm
lt:  %2.2d min

note: Translators: this is %2.2d seconds
en:  %2.2ds
lt:  %2.2d s

en:  %d day |  %d days
lt[0]:  %d dieną
lt[1]:  %d dienas
lt[2]:  %d dienų

en:  %2.2d hour |  %2.2d hours
lt[0]:  %2.2d valandą
lt[1]:  %2.2d valandas
lt[2]:  %2.2d valandų

en:  %2.2d minute |  %2.2d minutes
lt[0]:  %2.2d minutę
lt[1]:  %2.2d minutes
lt[2]:  %2.2d minučių

en:  %2.2d second |  %2.2d seconds
lt[0]:  %2.2d sekundę
lt[1]:  %2.2d sekundes
lt[2]:  %2.2d sekundžių

en: Initial sleep time in seconds, 0->1000 (default=15)
lt: Pradinis miegojimo laikas sekundėmis, 0->1000 (numatytasis=15)

en: Runs until all configured locations are indexed and then exits
lt: Veikia iki kol visos nustatytos vietos yra suindeksuotos ir tuomet baigia darbą

en: Checks if FILE is eligible for being mined based on configuration
lt: Tikrina, ar FAILAS yra tinkamas apdorojimui pagal nustatymus

en: FILE
lt: FAILAS

en: Runs for a specific domain ontology
lt: Vykdomas specifinei domeno ontologijai

en: Avoids changes in the filesystem
lt: Vendia failų sistemos pakeitimų

en: Displays version information
lt: Rodo versijos informaciją

en: Data object “%s” currently exists
lt: Duomenų objektas „%s“ šiuo metu jau yra

en: Data object “%s” currently does not exist
lt: Šiuo metu nėra duomenų objekto „%s“

en: Directory is NOT eligible to be indexed (based on filters)
lt: Katalogas NETINKAMAS indeksavimui (pagal filtrus)

en: File is NOT eligible to be indexed (based on filters)
lt: Failas NETINKAMAS indeksavimui (pagal filtrus)

en: File is NOT eligible to be indexed (hidden file)
lt: Failas NETINKAMAS indeksavimui (paslėptas failas)

en: File is NOT eligible to be indexed (not an indexed folder)
lt: Failas NETINKAMAS indeksavimui (neindeksuojamas aplankas)

en: Parent directory “%s” is NOT eligible to be indexed (based on filters)
lt: Tėvinis katalogas „%s“ NETINKAMAS indeksavimui (pagal filtrus)

en: Parent directory “%s” is NOT eligible to be indexed (hidden file)
lt: Tėvinis katalogas „%s“ NETINKAMAS indeksavimui (paslėptas failas)

en: Parent directory “%s” is NOT eligible to be indexed (based on content filters)
lt: Tėvinis katalogas „%s“ NETINKAMAS indeksavimui (pagal turinio filtrus)

en: Directory is eligible to be indexed
lt: Katalogas yra tinkamas indeksavimui

en: File is eligible to be indexed
lt: Failas yra tinkamas indeksavimui

note: Translators: this messagge will apper immediately after the * usage string - Usage: COMMAND <THIS_MESSAGE>
en: — start the tracker indexer
lt: – paleisti tracker indeksavimo programą

note: Translators: this is a "feed" as in RSS
en: Add feed
lt: Pridėti sklaidos kanalą

en: Title to use (must be used with --add-feed)
lt: Naudotinas pavadinimas (reikia naudoti su --add-feed)

note: Translators: this is a "feed" as in RSS
en: List feeds
lt: Išvardinti kanalus

note: Translators: this is a "feed" as in RSS
en: Delete feed
lt: Ištrinti kanalą

en: Could not establish a connection to Tracker
lt: Nepavyko užmegzti ryšio su „Tracker“ sistema

en: No error given
lt: Nenurodyta klaida

en: Could not add feed
lt: Nepavyko pridėti sklaidos kanalo

en: Could not remove feed
lt: Nepavyko pašalinti kanalo

en: Could not list feeds
lt: Nepavyko išvardinti kanalų

note: Translators: this messagge will apper immediately after the * usage string - Usage: COMMAND <THIS_MESSAGE>
en: — start the feeds indexer
lt: – paleisti sklaidos kanalų indeksavimo programą

note: Translators: this messagge will apper immediately after the * usage string - Usage: COMMAND <THIS_MESSAGE>
en: — start the tracker index proxy
lt: – paleisti tracker indeksavimo programą

en: Metadata extraction failed
lt: Metaduomenų išgavavimas nepavyko

en: No metadata or extractor modules found to handle this file
lt: Nerasta metaduomenų išgavėjo modulių šio failo apdorojimui

en: File to extract metadata for
lt: Failas metaduomenų išgavimui

en: MIME type for file (if not provided, this will be guessed)
lt: MIME tipas failui (jei nepateiktas, bus nuspėtas)

en: Force a module to be used for extraction (e.g. “foo” for “foo.so”)
lt: Priverstinai naudoti modulį rinkimui (pvz., „foo“ reiškia „foo.so“)

en: MODULE
lt: MODULIS

en: Output results format: “sparql”, “turtle” or “json-ld”
lt: Išvesties rezultatų formatas: „sparql“, „turtle“ arba „json-ld“

en: FORMAT
lt: FORMATAS

en: Socket file descriptor for peer-to-peer communication
lt: Lizdo failo deskriptorius porininkų ryšiui

en: Unsupported serialization format “%s”
lt: Nepalaikomas serializacijos formatas „%s“

note: Translators: this message will appear immediately after the usage string - Usage: COMMAND [OPTION]... <THIS_MESSAGE>
en: — Extract file meta data
lt: – gauti failo metaduomenis

en: Filename and mime type must be provided together
lt: Failas ir mime tipas turi būti pateikti kartu

en: Logging, 0 = errors only, 1 = minimal, 2 = detailed and 3 = debug (default=0)
lt: Rašomas žurnalas, 0 = tik klaidos, 1 = mažiausias, 2 = detalus ir 3 = derinimo (numatytasis=0)

en: Disable shutting down after 30 seconds of inactivity
lt: Uždrausti išjungimą po 30 sekundžių neaktyvumo

note: Translators: this message will appear immediately after the * usage string - Usage: COMMAND <THIS_MESSAGE>
en: — start the tracker writeback service
lt: – paleisti tracker rašymo posistemę

en: Unavailable
lt: Nepasiekiama

note: generic
en: Initializing
lt: Inicijuojama

en: Processing…
lt: Apdorojama…

en: Fetching…
lt: Įkeliama…

note: miner/rss
en: Crawling single directory “%s”
lt: Peržvelgiamas vienas katalogas „%s“

en: Crawling recursively directory “%s”
lt: Rekursyviai peržvelgiamas katalogas „%s“

en: Paused
lt: Sustabdyta

en: Idle
lt: Nedirba

en: Follow status changes as they happen
lt: Sekti būsenos pasikeitimus, kai jie įvyksta

en: Watch changes to the database in real time (e.g. resources or files being added)
lt: Realiu laiku stebėti duomenų bazės pasikeitimus (pvz. pridedamus išteklius ar failus)

en: List common statuses for miners
lt: Išvardinti dažnas gavėjų būsenas

en: Pause a miner (you must use this with --miner)
lt: Pristabdyti gavėją (reikia naudoti kartu su --miner)

en: REASON
lt: PRIEŽASTIS

en: Pause a miner while the calling process is alive or until resumed (you must use this with --miner)
lt: Stabdyti gavėją kol kviečiantis procesas gyvas arba iki pratęsimo (turite naudoti kartu su --miner)

en: Resume a miner (you must use this with --miner)
lt: Pratęsti gavėją (turite naudoti kartu su --miner)

en: COOKIE
lt: SLAPUKAS

en: Miner to use with --resume or --pause (you can use suffixes, e.g. Files or Applications)
lt: Gavėjas, naudotinas su --resume arba --pause (galite naudoti priesagas, pvz., „Failai“ arba „Programos“)

en: MINER
lt: GAVĖJAS

en: List all miners currently running
lt: Išvardinti visus šiuo metu veikiančius gavėjus

en: List all miners installed
lt: Išvardinti visus įdiegtus gavėjus

en: List pause reasons
lt: Išvardinti sustojimo priežastis

en: List all Tracker processes
lt: Parodyti visus „Tracker“ procesus

en: Use SIGKILL to stop all miners
lt: Naudoti SIGKILL visiems gavėjams sustabdyti

en: APPS
lt: PROGRAMOS

en: Use SIGTERM to stop all miners
lt: Naudoti SIGTERM visiems gavėjams sustabdyti

en: Starts miners
lt: Paleidžia gavėjus

en: Could not get status from miner: %s
lt: Nepavyko gauti gavėjo būsenos: %s

note: Translators: %s is a time string
en: %s remaining
lt: liko %s

en: unknown time left
lt: likęs nežinomas laikas

note: Work out lengths for output spacing
en: PAUSED
lt: SUSTABDYTAS

en: Not running or is a disabled plugin
lt: Neveikiantis arba išjungtas įskiepis

en: Could not pause miner, manager could not be created, %s
lt: Nepavyko sustabdyti gavėjo, nepavyko sukurti tvarkytuvės, %s

en: Attempting to pause miner “%s” with reason “%s”
lt: Bandoma stabdyti gavėją „%s“ dėl priežasties „%s“

en: Could not pause miner: %s
lt: Nepavyko sustabdyti gavėjo: %s

en: Cookie is %d
lt: Sausainis yra %d

en: Press Ctrl+C to stop
lt: Spauskite Vald+C sustojimui

en: Could not resume miner, manager could not be created, %s
lt: Nepavyko pratęsti gavėjo, nepavyko sukurti tvarkytuvės, %s

en: Attempting to resume miner %s with cookie %d
lt: Bandoma pratęsti gavėją %s su sausainiu %d

en: Could not resume miner: %s
lt: Nepavyko pratęsti gavėjo: %s

en: Done
lt: Atlikta

en: Could not list miners, manager could not be created, %s
lt: Nepavyko išvardinti gavėjų, nepavyko sukurti tvarkytuvės, %s

en: Found %d miner installed | Found %d miners installed
lt[0]: Rastas %d įdiegtas gavėjas
lt[1]: Rasti %d įdiegti gavėjai
lt[2]: Rasta %d įdiegtų gavėjų

en: Found %d miner running | Found %d miners running
lt[0]: Rastas %d veikiantis gavėjas
lt[1]: Rasti %d veikiantys gavėjai
lt[2]: Rasta %d veikiančių gavėjų

en: Could not get pause details, manager could not be created, %s
lt: Nepavyko gauti sustojimo informacijos, nepavyko sukurti tvarkytuvės, %s

en: No miners are running
lt: Nėra veikiančių gavėjų

note: Display states
en: Miners
lt: Gavėjai

en: Application
lt: Programa

en: Reason
lt: Priežastis

en: No miners are paused
lt: Nėra sustabdytų gavėjų

en: Could not get SPARQL connection
lt: Nepavyko gauti SPARQL ryšio

en: Now listening for resource updates to the database
lt: Dabar stebimi išteklių atnaujinimai duomenų bazėje

en: All nie:plainTextContent properties are omitted
lt: Praleidžiamos visos nie:plainTextContent savybės

en: Common statuses include
lt: Dažnos būsenos yra

en: Could not get status, manager could not be created, %s
lt: Nepavyko gauti gavėjo būsenos, nepavyko sukurti tvarkytuvės, %s

en: Could not get display name for miner “%s”
lt: Nepavyko gauti gavėjo „%s“ pavadinimo

en: You can not use miner pause and resume switches together
lt: Negalima kartu naudoti gavėjo stabdymo ir pratęsimo parametrų

en: You must provide the miner for pause or resume commands
lt: Stabdymo arba pratęsimo komandoms turite pateikti gavėją

en: You must provide a pause or resume command for the miner
lt: Turite pateikti gavėjui stabdymo arba pratęsimo komandą

en: You can not use the --kill and --terminate arguments together
lt: Negalima kartu naudoti --kill ir --terminate argumentų

en: Found %d PID… | Found %d PIDs…
lt[0]: Rastas %d PID…
lt[1]: Rasti %d PID…
lt[2]: Rasta %d PID…

en: Found process ID %d for “%s”
lt: Rastas proceso ID %d programai „%s“

en: Starting miners…
lt: Paleidžiami gavėjai…

en: Could not start miners, manager could not be created, %s
lt: Nepavyko paleisti gavėjų, nepavyko sukurti tvarkytuvės, %s

en: perhaps a disabled plugin?
lt: galbūt išjungtas įskiepis?

en: If no arguments are given, the status of the data miners is shown
lt: Jei nepateikiami argumentai, rodomi gavėjai ir saugyklos duomenys

en: Unrecognized options
lt: Neatpažinti parametrai

en: Start, stop, restart and list daemons responsible for indexing content
lt: Paleisti, sustabdyti, perleisti bei išvardinti turinio indeksavimo tarnybas

en: Could not get D-Bus connection
lt: Nepavyko užmegzti D-Bus ryšio

en: Could not create D-Bus proxy to tracker-store
lt: Nepavyko sukurti D-Bus tarpininko tracker-store sistemai

en: Could not run tracker-extract:
lt: Nepavyko paleisti tracker-extract:

en: Extract metadata from a file
lt: Išgauti metaduomenis iš failų

en: Adds FILE as an indexed location
lt: Prideda FAILĄ kaip indeksuotą vietą

en: Removes FILE from indexed locations
lt: Pašalina FAILĄ iš indeksuotų vietų

en: Makes indexing recursive
lt: Padaro indeksavimą rekursyvų

en: “%s” is not a directory
lt: „%s“ nėra katalogas

note: TRANSLATORS: These are commandline options
en: Either --add or --remove must be provided
lt: Turi būti nurodytas arba --add, arba --remove

note: TRANSLATORS: These are commandline options
en: --add and --remove are mutually exclusive
lt: --add ir --remove negali būti naudojami kartu

note: TRANSLATORS: These are commandline options
en: --recursive requires --add
lt: --recursive reikalauja --add

en: Path
lt: Kelias

en: Recursive
lt: Rekursyviai

en: Please specify one or more locations to index.
lt: Nurodykite vieną ar daugiau vietų indeksavimui.

en: Index content using the Tracker filesystem miner
lt: Indeksuoti turinį naudojant Tracker failų sistemos išgavėją

en: Show full namespaces (i.e. don’t use nie:title, use full URLs)
lt: Rodyti pilnas vardų sritis (pvz. nenaudoti nie:title, naudoti pilą URL)

en: Show plain text content if available for resources
lt: Resursams rodyti grynojo teksto turinį, jei prieinamas

note: To translators: * IRI (International Resource Identifier) is a generalization * of the URI. While URI supports only ASCI encoding, IRI * fully supports international characters. In practice, UTF-8 * is the most popular encoding used for IRI.
en: Instead of looking up a file name, treat the FILE arguments as actual IRIs (e.g. <file:///path/to/some/file.txt>)
lt: Užuot ieškojus failo pavadinimo, traktuoti failų argumentus kaip faktinius IRI (pvz. <file:///path/to/some/file.txt>)

en: Output results as RDF in Turtle format
lt: Išvesti rezultatus RDF „Turtle“ formatu

en: RDF property to treat as URL (eg. “nie:url”)
lt: RDF savybė, traktuojama kaip URL (pvz. „nie:url“)

en: Error message
lt: Klaidos pranešimas

en: Unable to retrieve URN for URI
lt: Nepavyko gauti URN URI adresui

en: Unable to retrieve data for URI
lt: Nepavyko gauti duomenų apie URI

en: No metadata available for that URI
lt: Nėra metaduomenų šiam URI

en: Could not get eligible status:
lt: Nepavyko gauti galimybės būsenos:

note: Translators: This is a CLI command name that should not be translated.
en: info
lt: into

en: Retrieve all information available for a certain file
lt: Gauti visą informaciją apie konkretų failą

en: Could not kill process %d — “%s”
lt: Nepavyko nutraukti proceso %d – „%s“

en: Killed process %d — “%s”
lt: Nutrauktas procesas %d – „%s“

en: Remove filesystem indexer database
lt: Pašalinti failų sistemos indeksuotojo duomenų bazę

en: Remove RSS indexer database
lt: Pašalinti RSS indeksuotojo duomenų bazę

en: Erase indexed information about a file, works recursively for directories
lt: Ištrinti indeksuotą informaciją apie failą, veikia rekursyviai aplankams

note: Now, delete the element recursively
en: Deleting…
lt: Trinama…

en: The indexed data for this file has been deleted and will be reindexed again.
lt: Indeksuoti šio failo duomenys buvo ištrinti ir bus suindeksuoti iš naujo.

en: Reset the index and configuration
lt: Atstatyti indeksą bei konfigūracija

en: Search for content matching TERMS, by type or across all types.
lt: Ieškoti turinio pagal TERMINUS, tipą ar per visus tipus.

en: Search for files
lt: Ieškoti failų

en: Search for folders
lt: Ieškoti aplankų

en: Search for music files
lt: Ieškoti muzikos failų

en: Search for music albums (--all has no effect on this)
lt: Ieškoti muzikos albumų (--all neturi poveikio)

en: Search for music artists (--all has no effect on this)
lt: Ieškoti muzikos atlikėjų (--all neturi poveikio)

en: Search for image files
lt: Ieškoti paveikslėlių failų

en: Search for video files
lt: Ieškoti vaizdo failų

en: Search for document files
lt: Ieškoti dokumentų failų

en: Search for software (--all has no effect on this)
lt: Ieškoti programinės įrangos (--all neturi poveikio)

en: Search for software categories (--all has no effect on this)
lt: Ieškoti programinės įrangos kategorijų (--all neturi poveikio)

en: Search for feeds (--all has no effect on this)
lt: Ieškoti įrašų (--all neturi poveikio)

en: Limit the number of results shown
lt: Apriboti rodomų rezultatų skaičių

en: Offset the results
lt: Paslinkti rezultatus per

en: Use OR for search terms instead of AND (the default)
lt: Naudoti ARBA sąlygą ieškomiems terminams vietoje IR (numatytasis)

en: Show URNs for results (doesn’t apply to --music-albums, --music-artists, --feeds, --software, --software-categories)
lt: Rodyti rezultatų URN (netaikoma --music-albums, --music-artists, --feeds, --software, --software-categories)

en: Return all non-existing matches too (i.e. include unmounted volumes)
lt: Taip pat grąžinti visus neesamus atitikimus (pvz. įtraukti neprijungtas laikmenas)

en: Disable showing snippets with results. This is only shown for some categories, e.g. Documents, Music…
lt: Išjungti ištraukų rodymą su rezultatais. Tai yra rodoma tik kai kurioms kategorijoms, pvz. dokumentams, muzikai…

en: Disable Full Text Search (FTS). Implies --disable-snippets
lt: Išjungti viso teksto paiešką (FTS). Įtraukia --disable-snippets

en: Disable color when printing snippets and results
lt: Išjungti spalvas atspausdinant ištraukas ir rezultatus

en: search terms
lt: paieškos terminai

en: TERMS
lt: TERMINAI

en: Could not get search results
lt: Nepavyko gauti paieškos rezultatų

en: No files were found
lt: Nerasti failai

en: Files
lt: Failai

en: No artists were found
lt: Nerasta atlikėjų

en: Artists
lt: Atlikėjai

en: No music was found
lt: Nerasta muzikos

en: Albums
lt: Albumai

en: No feeds were found
lt: Nerasti įrašų

en: Feeds
lt: Įrašai

en: No software was found
lt: Nerasta programinės įrangos

en: Software
lt: Programinė įranga

en: No software categories were found
lt: Nerasta programinės įrangos kategorijų

en: Software Categories
lt: Programinės įrangos kategorijos

en: No results were found matching your query
lt: Užklausos atitinkančių rezultatų nerasta

en: Results
lt: Rezultatai

en: Search for content by type or across all types
lt: Ieškoti turinio pagal tipą arba visuose tipuose

en: Show statistics for current index / data set
lt: Rodyti statistiką dabartiniam indeksui / duomenims

en: EXPRESSION
lt: IŠRAIŠKA

en: Could not get Tracker statistics
lt: Nepavyko gauti Tracker statistikos

en: No statistics available
lt: Nėra statistikos

note: To translators: This is to say there are no * statistics found. We use a "Statistics: * None" with multiple print statements
en: Statistics:
lt: Statistika:

note: To translators: This is to say there are no * tags found with a particular unique ID. * files found associated with multiple tags, e.g.: * *   Files: *     None * resources found associated with this tag, e.g.: *   Tags (shown by name): * tags found for a particular file, e.g.: *   /path/to/some/fil
en: None
lt: Joks

en: Could not get basic status for Tracker
lt: Nepavyko gauti pagrindinės Tracker būsenos

en: Message
lt: Pranešimas

en: Currently indexed
lt: Šiuo metu indeksuojama

en: %d file | %d files
lt[0]: %d failas
lt[1]: %d failai
lt[2]: %d failų

en: %d folder | %d folders
lt[0]: %d aplankas
lt[1]: %d aplankai
lt[2]: %d aplankų

en: Remaining space on database partition
lt: Likusi vieta duomenų bazės skirsnyje

en: Data is still being indexed
lt: Duomenys yra indeksuojami

en: Estimated %s left
lt: Įvertinta, kad liko %s

en: All data miners are idle, indexing complete
lt: Visi duomenų gavėjai nieko neveikia, indeksavimas baigtas

en: %d recorded failure | %d recorded failures
lt[0]: %d įrašyta klaida
lt[1]: %d įrašytos klaidos
lt[2]: %d įrašytų klaidų

en: No reports found
lt: Nėra įrašų

en: Provide status and statistics on the data indexed
lt: Rodyti būseną bei statistiką apie indeksuojamus duomenis

en: List all tags (using FILTER if specified; FILTER always uses logical OR)
lt: Išvardinti visas žymas (naudojant FILTRĄ, jei nurodytas; FILTRAS visada naudoja loginį ARBA)

en: FILTER
lt: FILTRAS

en: Show files associated with each tag (this is only used with --list)
lt: Rodyti failus, susietus su kiekviena žyma (naudojami tik su --list)

en: Add a tag (if FILEs are omitted, TAG is not associated with any files)
lt: Pridėti žymą (jei FAILAI praleidžiami, ŽYMA nebus susieta su jokiu failu)

en: TAG
lt: ŽYMA

en: Delete a tag (if FILEs are omitted, TAG is removed for all files)
lt: Ištrinti žymą (jei FAILAI praleisti, ŽYMA bus pašalinta iš visų failų)

en: Description for a tag (this is only used with --add)
lt: Žymos aprašymas (naudojami tik su --add)

en: STRING
lt: EILUTĖ

en: Use AND for search terms instead of OR (the default)
lt: Naudoti AND sąlygą ieškomiems terminams vietoje OR (numatytasis)

en: FILE…
lt: FAILAS…

en: FILE [FILE…]
lt: FAILAS [FAILAS...]

en: NOTE: Limit was reached, there are more items in the database not listed here
lt: PASTABA: pasiekta riba, duomenų bazėje yra daugiau įrašų, nei rodoma

en: Could not get file URNs
lt: Nepavyko gauti URN

en: Could not get files related to tag
lt: Nepavyko gauti failų, susijusių su žyma

en: Could not get all tags in the database
lt: Nepavyko gauti visų žymų duomenų bazėje

en: No files have been tagged
lt: Nėra pažymėtų failų

en: Could not get files for matching tags
lt: Nepavyko gauti failų, susijusių su žymomis

en: No files were found matching ALL of those tags
lt: Nerasta failų, atitinkančių visas šias žymas

en: Could not get all tags
lt: Nepavyko gauti visų žymų

en: No tags were found
lt: Nerasta žymų

en: Tags (shown by name)
lt: Žymos (rodomos pagal vardą)

en: No files were modified
lt: Nebuvo pakeistų failų

en: Files do not exist or aren’t indexed
lt: Failų nėra arba neindeksuojami

en: Could not add tag
lt: Nepavyko pridėti žymos

en: Tag was added successfully
lt: Žyma sėkmingai pridėta

en: Could not add tag to files
lt: Nepavyko pridėti žymos failams

en: Tagged
lt: Pažymėta

en: Not tagged, file is not indexed
lt: Nepažymėta, failas nėra indeksuojamas

en: Could not get tag by label
lt: Nepavyko gauti žymos pagal etiketę

en: No tags were found by that name
lt: Nerasta žymų pagal šį pavadinimą

en: None of the files had this tag set
lt: Nė vienas iš failų neturi šios žymos

en: Could not remove tag
lt: Nepavyko pašalinti žymos

en: Tag was removed successfully
lt: Žyma sėkmingai pašalinta

en: Untagged
lt: Atžymėta

en: File not indexed or already untagged
lt: Failas neindeksuojamas arba jau atžymėtas

en: The --list option is required for --show-files
lt: Parametras --list yra privalomas su --show-files

en: The --and-operator option can only be used with --list and tag label arguments
lt: Parametrą --and-operator galima naudoti tik su --list ir žymų argumentais

en: Add and delete actions can not be used together
lt: Pridėjimo ir trynimo veiksmai negali būti naudojami kartu

en: The --description option can only be used with --add
lt: Parametras --description gali būti naudojamas tik su --add

en: Add, remove and list tags
lt: Pridėti, šalinti arba išvardinti žymas
