Tracker - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Version
he: גרסה

en: Unrecognized options
he: אפשרויות לא מוכרות

en: Location of the database
he: מקום מסד הנתונים

en: List network-local HTTP SPARQL endpoints
he: הצגת נקודות גישה ברשת המקומית דרך HTTP ל־SPARQL

en: Provides an argument for a query parameter.
he: מספק ארגומנט למשתנה שאילתה.

en: PARAMETER:TYPE:VALUE
he: משתנה:סוג:ערך

en: Invalid argument string %s
he: מחרוזת ארגומנטים שגויה %s

en: Invalid parameter type for argument %s
he: סוג משתנה שגוי לארגומנט %s
