transmageddon master - en to cs translation catalogue (67 entries)

en: Transmageddon Video Transcoder
cs: Převodník videa Transmageddon

en: Video format conversion tool
cs: Nástroj na převod formátů videa

en: Transmageddon Media Transcoder
cs: Převodník multimédií Transmageddon

en: Easy to use audio and video transcoding application
cs: Aplikace pro snadný převod zvuku a videa

en: Transmageddon is an application for converting audio and video files between different formats. It allows you to either manually choose the formats you want to convert between or alternatively you can choose a predefined target and the selections will be made for you. Transmageddon supports a very wide range of formats and can also optionally function as a DVD ripping tool.
cs: Transmageddon je aplikace sloužící k převodu zvukových souborů a videosouborů mezi různými formáty. Můžete si buď ručně vybrat formát, do kterého chcete převést, nebo případně jen zvolit cílové zařízení a vyběr bude proveden za vás. Transmageddon podporuje širokou škálu formátů a volitelně umí provádět i extrahování z DVD.

en: Feature list:
cs: Seznam funkcí a vlastností:

en: Wide range of media codecs
cs: Široká nabídka multimediálních kodeků

en: Allows extracting audio or video streams separately
cs: Umožňuje extrahovat odděleně zvuk a video

en: Alows ripping of DVD if needed software libraries are available
cs: Umožňuje extrahovat DVD (předpokládá přítomnost potřebných knihoven)

en: Supports named device presets
cs: Podporuje předdefinovaná zařízení podle názvu

en: Lets you add language metadata if missing
cs: Umožňuje přidat jazyková metadata (v případě, že schází)

en: Can change orientation of video if necessary
cs: Můžete měnit otočení videa, když je potřeba

en: Supports files with multiple audio streams
cs: Podporuje soubory s více zvukovými stopami

en: You might want to install this application if your need to convert media files between different formats due to for example having hardware that only supports a limited range of formats.
cs: Aplikace se vám bude hodit, když budete potřebovat převést multimediální soubory mezi různými formáty v situaci, kdy některý hardware podporuje jen omezených pár formátů.

en: Transmageddon is a simple video and audio conversion tool for GNOME created by Christian Fredrik Kalager Schaller.
cs: Transmageddon je jednoduchý nástroj pro GNOME na převod videa a zvuku. Autorem je Christian Fredrik Kalager Schaller.

en: Transmageddon homepage
cs: Domovská stránka Transmageddon

en: Title:
cs: Název:

en: Languages:
cs: Jazyky:

en: Length:
cs: Délka:

en: Minute | Minutes
cs[0]: minuta
cs[1]: minuty
cs[2]: minut

en: Select a DVD title
cs: Vyberte DVD titul

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Select
cs: Vybrat

en: Select a language
cs: Vyberte jazyk

note: append to the menu the options
en: About
cs: O aplikaci

en: Quit
cs: Ukončit

en: Debug
cs: Ladit

note: set default values for various variables
en: Transcoding Progress
cs: Průběh překódování

note: add i18n "No container"option
en: No container (Audio-only)
cs: Bez kontejneru (pouze zvuk)

note: Populate the rotatation box print("populating rotationbox")
en: No rotation (default)
cs: Bez otáčení (výchozí)

en: Clockwise 90 degrees
cs: Otočit o 90 stupňů ve směru hodin

en: Rotate 180 degrees
cs: Otočit o 180 stupňů

en: Counterclockwise 90 degrees
cs: Otočit o 90 stupňů proti směru hodin

en: Horizontal flip
cs: Překlopit vodorovně

en: Vertical flip
cs: Překlopit svisle

en: Upper left diagonal flip
cs: Překlopit diagonálně zleva nahoře

en: Upper right diagnonal flip
cs: Překlopit diagonálně zprava nahoře

en: No Presets
cs: Žádné přednastavení

en: File saved to %(dir)s
cs: Soubor uložen do %(dir)s

en: %(file)s saved to %(dir)s
cs: %(file)s uložen do %(dir)s

en: Done Transcoding
cs: Překódování dokončeno

en: Writing %(filename)s
cs: Zapisuje se %(filename)s

en: Pass %(count)d Complete.
cs: Průchod %(count)d dokončen.

note: We use None here so that we in transcoder engine can differentiate between, unknown language and known language, but no language code.
en: Unknown
cs: neznámý

note: if there is no audio streams
en:   No Audio
cs:   Bez zvuku

note: add a 'No Video option'
en: No Video
cs: Bez videa

en: Got an invalid response from codec installer, can not install missing codec.
cs: Od instalátoru kodeku přišla neplatná odpověď, chybějící kodek nelze nainstalovat.

en: No Codec installer helper application available.
cs: Není k dispozici žádná aplikace, která by pomohla s instalací kodeku.

en: Plugins not found, choose different codecs.
cs: Zásuvné moduly nenalezeny, zvolte jiný kodek.

en: Codec installation aborted.
cs: Instalace kodeku zrušena.

en: Missing plugin installation failed.
cs: Nezdařila se instalace chybějícího zásuvného modulu.

en: Pass %(count)d Progress
cs: Průběh průchodu %(count)d

note: add a 'No Audio option'
en: No Audio
cs: Bez zvuku

en: Audio passthrough
cs: Zvuk přenést beze změny

en: Video passthrough
cs: Video přenést beze změny

en: Choose Source File...
cs: Výběr zdrojového souboru…

en: <small>Audio Channels:</small>
    <small>Audio Codec:</small>
cs: <small>Zvukové kanály:</small>
    <small>Zvukové kodeky:</small>

en: <small>Video height&#47;width:</small>
    <small>Video Codec:</small>
cs: <small>Výška × šířka videa:</small>
    <small>Videokodek:</small>

en: <b>Presets:</b>
cs: <b>Přednastavené:</b>

en: <b>Choose Input File:</b>
cs: <b>Zvolte vstupní soubor:</b>

en: <b>Output Format:</b>
cs: <b>Výstupní formát:</b>

en: <b>Choose Audio Codec</b>:
cs: <b>Zvolte zvukový kodek</b>:

en: <b>Choose Video Codec</b>:
cs: <b>Zvolte obrazový kodek</b>:

en: <small>Rotate the video image if needed</small>
cs: <small>Otočit snímky videa, pokud je zapotřebí</small>

en: _Transcode
cs: _Překódovat

en: Not mounted.
cs: Nepřipojeno

en: Can't find %(path)s in any known prefix!
cs: %(path)s nelze najít v žádném známé předponě!
