transmageddon master - en to sl_SI translation catalogue (69 entries)

en: Transmageddon Video Transcoder
sl_SI: Pretvornik video posnetkov Transmageddon

en: Video format conversion tool
sl_SI: Orodje za pretvorbo video zapisov

en: Transmageddon is a simple video and audio conversion tool for GNOME created by Christian Fredrik Kalager Schaller.
sl_SI: Program Transmageddon je enostavno orodje za pretvarjanje zvokovnih in slikovnih datotek za okolje GNOME.

en: Transmageddon homepage
sl_SI: Spletna stran programa Transmageddon

note: create a string to push into the listview
en: Title:
sl_SI: Naslov:

en: Languages:
sl_SI: Jeziki:

en: Length:
sl_SI: Dolžina:

en: Minutes
sl_SI: Minute

en: Not a valid integer or fraction: %(value)s!
sl_SI: Neveljavno število ali ulomek: %(value)s!

en: Loaded device %(device)s (%(presets)d presets)
sl_SI: Naložena naprava %(device)s (%(presets)d prednastavljena)

en: Fetching %(location)s
sl_SI: Pridobivanje %(location)s

en: Writing to %(file)s
sl_SI: Zapisovanje v %(file)s

en: There was an error fetching and installing %(location)s: %(error)s
sl_SI: Prišlo je do napake med pridobivanjem in nameščanjem %(location)s: %(error)s

en: Checking for device preset updates...
sl_SI: Preverjanje za posodobitve nastavljenih naprav ...

en: Device preset %(name)s is up to date
sl_SI: Prednastavljena naprava %(name)s je posodobljena

en: Found updated device preset %(name)s
sl_SI: Najdena je bila posodobljena prednastavljena naprava %(name)s

en: Error installing preset %(name)s from %(location)s: %(error)s
sl_SI: Napaka med nameščanjem %(name)s iz %(location)s: %(error)s

en: Found new device preset %(name)s
sl_SI: Najdena je bila nova prednastavljena naprava %(name)s

en: Malformed plugin version line %(line)s
sl_SI: Slabo oblikovna vrstica različice vstavka %(line)s

en: There was a problem accessing %(location)spresets.txt!
sl_SI: Prišlo je do napake med dostopom do %(location)spresets.txt!

en: All device presets are up to date!
sl_SI: Vse prednastavljene naprave so posodobljene!

en: Select a DVD title
sl_SI: Izbor naslova DVD

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Select
sl_SI: Izberi

en: Select a language
sl_SI: Izbor jezika

note: append to the menu the options
en: About
sl_SI: O programu

en: Quit
sl_SI: Končaj

en: Debug
sl_SI: Razhroščevanje

note: set default values for various variables
en: Transcoding Progress
sl_SI: Napredek pretvorbe

note: add i18n "No container"option
en: No container (Audio-only)
sl_SI: Brez zabojnika (le zvok)

note: Populate the rotatation box print("populating rotationbox")
en: No rotation (default)
sl_SI: Brez vrtenja (privzeto)

en: Clockwise 90 degrees
sl_SI: V smeri urinega kazalca 90 stopinj

en: Rotate 180 degrees
sl_SI: Vrtenje za 180 stopinj

en: Counterclockwise 90 degrees
sl_SI: V nasprotni smeri urinega kazalca 90 stopinj

en: Horizontal flip
sl_SI: Vodoravno zrcaljenje

en: Vertical flip
sl_SI: Navpično zrcaljenje

en: Upper left diagonal flip
sl_SI: Zrcaljenje zgornje leve diagonale

en: Upper right diagnonal flip
sl_SI: Zrcaljenje zgornje desne diagonale

en: No Presets
sl_SI: Brez prednastavljenih

en: File saved to %(dir)s
sl_SI: Datoteka je shranjena v %(dir)s

en: %(file)s saved to %(dir)s
sl_SI: Datoteka %(file)s je shranjena v %(dir)s

en: Done Transcoding
sl_SI: Pretvorba je končana.

en: Writing %(filename)s
sl_SI: Zapisovanje %(filename)s

en: Pass %(count)d Complete.
sl_SI: Prehod %(count)d je končan.

note: We use None here so that we in transcoder engine can differentiate between, unknown language and known language, but no language code.
en: Unknown
sl_SI: Neznano

note: if there is no audio streams
en:   No Audio
sl_SI:   Ni zvoka

note: add a 'No Video option'
en: No Video
sl_SI: Brez videa

en: Got an invalid response from codec installer, can not install missing codec.
sl_SI: Prejet je neveljaven odziv namestilnika kodeka. Manjkajočih kodekov ni mogoče namestiti.

en: No Codec installer helper application available.
sl_SI: Ni ustreznega programa za namestitev kodeka.

en: Plugins not found, choose different codecs.
sl_SI: Vstavkov ni mogoče najti; izberite druge kodeke.

en: Codec installation aborted.
sl_SI: Namestitev kodeka je preklicana.

en: Missing plugin installation failed.
sl_SI: Namestitev manjkajočega vstavka je spodletela.

en: Pass %(count)d Progress
sl_SI: Napredek prehoda %(count)d

note: add a 'No Audio option'
en: No Audio
sl_SI: Brez zvoka

en: Audio passthrough
sl_SI: Prehodi zvoka

en: Video passthrough
sl_SI: Prehodi videa

en: (None)
sl_SI: (brez)

en: Choose Source File...
sl_SI: Izberite izvorno datoteko ...

en: <small>Audio Channels:</small>
    <small>Audio Codec:</small>
sl_SI: <small>Zvočni kanali:</small>
    <small>Kodek za zvok:</small>

en: <small>Video height&#47;width:</small>
    <small>Video Codec:</small>
sl_SI: <small>Višina#47;Širina videa:</small>
    <small>Video kodek:</small>

en: <b>Presets:</b>
sl_SI: <b>Predloge:</b>

en: <b>Choose Input File:</b>
sl_SI: <b>Izbor vhodne datoteke:</b>

en: <b>Output Format:</b>
sl_SI: <b>Zapis izhoda:</b>

en: <b>Choose Audio Codec</b>:
sl_SI: <b>Izbor zvočnega kodeka</b>:

en: <b>Choose Video Codec</b>:
sl_SI: <b>Izbor video kodeka</b>:

en: <small>Rotate the video image if needed</small>
sl_SI: <small>Po potrebi je mogoče zavrteti sliko posnetka.</small>

en: _Transcode
sl_SI: _Pretvori

en: Not mounted.
sl_SI: Ni priklopljeno.

en: Can't find %(path)s in any known prefix!
sl_SI: Ni mogoče najti poti %(path)s v katerikoli predponi!
