transmission-remote-gtk - en to bg translation catalogue (86 entries)

en: Metadata Downloading
bg: Изтегляне на метаданните

en: Downloading
bg: Изтегляне

en: Queued download
bg: Изтегляне, чакащо в опашката

en: Waiting To Check
bg: Чакащ за проверка

en: Checking
bg: Проверяване

en: Seeding
bg: Разпространяване

en: Paused
bg: Паузиран

en: Unknown
bg: Неизвестно

note: %1$s is how much we've got, %2$s is how much we'll have when done, %3$s%% is a percentage of the two
en: %1$s of %2$s (%3$s)
bg: %1$s от %2$s (%3$s)

en: Remaining time unknown
bg: Оставащото време е неизвестно

note: time remaining
en: %s remaining
bg: Оставащо време %s

en: Idle
bg: Бездействие

en: Finished
bg: Завършен

en: Queued for verification
bg: На опашката за проверка

en: Queued for download
bg: На опашката за изтегляне

en: Queued for seeding
bg: На опашката за разпространение

en: Verifying data (%1$s tested)
bg: Проверяване на данни (%1$s проверени)

en: Ratio %s
bg: Коефициент %s

en: A remote client to transmission-daemon.
bg: Отдалечен клиент за transmission-daemon

en: Low
bg: Нисък

en: Request failed with HTTP code %d
bg: Заявката е неуспешна с HTTP код %d

en: Default
bg: По подразбиране

en: Location:
bg: Местоположение:

en: Activity
bg: Дейност

en: Torrent size:
bg: Размер:

en: Have:
bg: Налични:

en: Downloaded:
bg: Изтеглени:

en: Uploaded:
bg: Разпространено:

en: State:
bg: Състояние:

en: Running time:
bg: Продължителност:

en: Remaining time:
bg: Оставащо време:

en: Last activity:
bg: Последна дейност:

en: Error:
bg: Грешка:

en: Details
bg: Подробно

en: Hash:
bg: Хеш:

en: Privacy:
bg: Поверителност:

en: Origin:
bg: Произход:

en: Comment:
bg: Коментар:

en: Private to this tracker -- DHT and PEX disabled
bg: Само за този тракер — DHT и PEX са изключени

en: Public torrent
bg: Публичен торент

en: Created by %1$s on %2$s
bg: Създаден от %1$s на %2$s

en: Created on %1$s
bg: Създаден на %1$s

en: No errors
bg: Няма грешки

en: Active now
bg: Сега е активен

en: Honor global limits
bg: Спазване на общите ограничения

en: Queue Position:
bg: Позиция в опашката:

en: Limit download speed (KiB/s)
bg: Ограничаване скоростта на сваляне (КиБ/с)

en: Limit upload speed (KiB/s)
bg: Ограничаване скоростта на разпространение (КиБ/с)

en: Use global settings
bg: Използвай общите настройки

en: Stop seeding at ratio
bg: Прекрати разпространяването при коефициент

en: Seed regardless of ratio
bg: Разпространявай независимо от коефициента

en: Information
bg: Информация

en: Done
bg: Завършен

en: Seeds
bg: Разпространители

en: Sending
bg: Изпраща се

en: Downloads
bg: Изтегляния

en: Receiving
bg: Получава се

en: Connected
bg: Свързаност

en: PEX Peers
bg: PEX Посредници

en: DHT Peers
bg: DHT Посредници

en: Tracker Peers
bg: Посредници от тракера

en: LTEP Peers
bg: LTEP посредници

en: Resumed Peers
bg: Възстановени посредници

en: Incoming Peers
bg: Входящи посредници

en: Peers T/I/E/H/X/L/R
bg: Посредници T/I/E/H/X/L/R

en: Added
bg: Добавен

en: First Tracker
bg: Първи тракер

en: ID
bg: ИД

en: Queue Position
bg: Място в опашката

en: Last Active
bg: Последна активност

en: Tier
bg: Редица

en: Announce URL
bg: Адрес на обявяване

en: Seeder Count
bg: Брой разпространители

en: Leecher Count
bg: Брой консуматори

en: Last Announce
bg: Последно обявяване

en: Last Result
bg: Последен резултат

en: Delete
bg: Премахни

en: Ascending
bg: Възходящо

en: Descending
bg: Низходящо

en: JSON decoding error.
bg: грешка при извличане от JSON формат

en: Server responded, but with no result.
bg: Сървърът отговори, но без данни.

en: None
bg: Без

en: %d day | %d days
bg[0]: %d ден
bg[1]: %d дни

en: %d hour | %d hours
bg[0]: %d час
bg[1]: %d часа

en: %d minute | %d minutes
bg[0]: %d минута
bg[1]: %d минути

en: %ld second | %ld seconds
bg[0]: %ld секунда
bg[1]: %ld секунди
