transmission-remote-gtk - en to cs translation catalogue (247 entries)

en: Metadata Downloading
cs: Stahování metadat

en: Downloading
cs: Stahuje se

en: Waiting To Check
cs: Čekání na kontrolu

en: Checking
cs: Kontrola

en: Seeding
cs: Sdílení

en: Paused
cs: Pozastaveno

en: Unknown
cs: Neznámý

note: %1$s is how much we've got, %2$s is how much we'll have when done, %3$s%% is a percentage of the two
en: %1$s of %2$s (%3$s)
cs: %1$s z %2$s (%3$s)

en: Remaining time unknown
cs: Neznámý zbývající čas

note: time remaining
en: %s remaining
cs: zbývá %s

en: Finished
cs: Hotovo

en: Queued for verification
cs: Zařazeno do fronty k ověření

en: Queued for download
cs: Zařazeno pro stažení

en: Queued for seeding
cs: Zařazeno do fronty pro sdílení

en: Verifying data (%1$s tested)
cs: Ověřování dat (%1$s otestováno)

en: Ratio %s
cs: Poměr %s

en: A remote client to transmission-daemon.
cs: Vzdálený klient k transmission-daemon.

en: Low
cs: Nízká

en: High
cs: Vysoká

en: Normal
cs: Normální

en: Mixed
cs: Smíšená

en: Name
cs: Jméno

note: add "size" column
en: Size
cs: Velikost

en: Progress
cs: Postup

note: add "enabled" column
en: Download
cs: Stáhnout

note: add priority column
en: Priority
cs: Priorita

en: N/A
cs: Neznáme

en: (Private)
cs: (Soukromé)

en: (Public)
cs: (Veřejné)

en: Error
cs: Chyba

en: Completed
cs: Dokončeno

en: Downloaded
cs: Staženo

en: Seeders
cs: Protějšky

en: Ratio
cs: Poměr

en: Uploaded
cs: Odesláno

en: Leechers
cs: Stahující

en: Status
cs: Stav

en: Completed At
cs: Dokončeno v

en: Location
cs: Umístění

en: Comment
cs: Komentář

en: Client
cs: Klient

en: This torrent has completed.
cs: Tento torrent je dokončený.

en: This torrent has been added.
cs: Tento torrent byl přidán.

en: Connecting...
cs: Připojování...

en: <big><b>Remove torrent "%s"?</b></big>
cs: <big><b>Odstranit torrent "%s"?</b></big>

en: <big><b>Remove %d torrents?</b></big>
cs: <big><b>Odstranit %d torrentů?</b></big>

en: <big><b>Remove and delete torrent "%s"?</b></big>
cs: <big><b>Odstranit a smazat torrent "%s"?</b></big>

en: <big><b>Remove and delete %d torrents?</b></big>
cs: <big><b>Odstranit a smazat %d torrentů?</b></big>

en: General
cs: Obecné

en: Trackers
cs: Trackery

en: Files
cs: Soubory

en: Peers
cs: Peery

en: This application supports Transmission %g and later, you have %g.
cs: Tato aplikace podporuje Transmission %g a novější, vy máte %g.

en: Disconnected
cs: Odpojeno

en: Request %d/%d failed: %s
cs: Požadavek %d/%d selhal: %s

en: No Limit
cs: Bez omezení

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Resume
cs: Pokračovat

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Verify
cs: Ověřit

en: Move
cs: Přesunout

en: Remove
cs: Odstranit

en: Actions
cs: Akce

en: Start Now
cs: Začít teď

en: Down Limit
cs: Limit stahování

en: Up Limit
cs: Limit odesílání

en: Updating...
cs: Aktualizace...

en: Connect
cs: Připojit

en: Disconnect
cs: Odpojit

en: Add
cs: Přidat

en: Add from URL
cs: Přidat z URL

en: Resume All
cs: Pokračovat ve všem

en: Pause All
cs: Pozastavit vše

en: Quit
cs: Ukončit

en: Graph
cs: Graf

en: _View
cs: _Zobrazit

en: Sort
cs: Seřadit

en: Directory filters
cs: Filter adresářů

en: Tracker filters
cs: Filter trackerů

en: Torrent Details
cs: Detaily torrentu

en: _Statistics
cs: _Statistiky

en: _Options
cs: _Volby

en: _Local Preferences
cs: _Místní nastavení

en: _File
cs: _Soubor

en: _Disconnect
cs: _Odpojit

en: _Add
cs: _Přidat

en: Add from _URL
cs: Přidat z _URL

en: _Quit
cs: _Ukončit

en: _Resume
cs: Pok_račovat

en: _Pause
cs: _Pozastavit

en: _Verify
cs: _Ověřit

en: _Move
cs: _Přesunout

en: _Resume All
cs: Pokračovat ve všem

en: _Pause All
cs: _Pozastavit vše

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _About
cs: _O aplikaci

en: Host
cs: Hostitel

en: Country
cs: Země

en: Down Speed
cs: Rychlost stahování

en: Up Speed
cs: Rychlost odesílání

en: Flags
cs: Příznaky

en: Updates
cs: Aktualizace

en: Update active torrents only
cs: Aktualizovat pouze aktivní torrenty

en: Update interval:
cs: Interval aktualizace:

en: Session update interval:
cs: Interval aktualizace sezení:

en: Torrents
cs: Torrenty

en: Start paused
cs: Začátek pozastaven

en: Options dialog on add
cs: Zobrazit dialog možností při přidání

en: Delete local .torrent file after adding
cs: Smazat lokální soubor .torrent po přidání

en: Commands
cs: Příkazy

en: Label
cs: Popisek

en: Command
cs: Příkaz

en: Directory
cs: Adresář

en: View
cs: Zobrazit

en: Show graph
cs: Zobrazit graf

en: System Tray
cs: Systémová část panelu

en: Show in system tray
cs: Zobrazit v systémové části panelu

en: Minimise to system tray
cs: Minimalizovat do systémové části panelu

en: Notifications
cs: Oznámení

en: Torrent added notifications
cs: Oznámení o přidání torrentu

en: Torrent complete notifications
cs: Oznámení o dokončení torrentu

en: Profile:
cs: Profil:

en: Name:
cs: Jméno:

en: Connection
cs: Připojení

en: Host:
cs: Hostitel:

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Automatically connect
cs: Připojit automaticky

en: Local Preferences
cs: Místní předvolby

en: Directories
cs: Adresáře

en: Bandwidth limits
cs: Limity šířky pásma

en: Down Limit (KiB/s)
cs: Limit stahování (KiB/s)

en: Up Limit (KiB/s)
cs: Limit odesílání (KiB/s)

en: Alternate limits
cs: Náhradní limity:

en: Alternate speed limits active
cs: Náhradní rychlostní limity aktivní

en: Alternate down limit (KiB/s)
cs: Náhradní limit stahování (KiB/s)

en: Alternate up limit (KiB/s)
cs: Náhradní limit odesílání (KiB/s)

en: Queues
cs: Fronty

en: Download queue size
cs: Velikost fronty stahování

en: Seed queue size
cs: Velikost fronty seedování

en: Global peer limit
cs: Globální limit počtu peerů

en: Per torrent peer limit
cs: Limit počtu peerů na torrent

en: Retest
cs: Znovu otestovat

en: Port is <span font_weight="bold" fgcolor="darkgreen">open</span>
cs: Port je <span font_weight="bold" fgcolor="darkgreen">otevřený</span>

en: Port is <span font_weight="bold" fgcolor="red">closed</span>
cs: Port je <span font_weight="bold" fgcolor="red">zavřený</span>

en: Port test
cs: Test portu

en: Testing...
cs: Testování...

en: Update
cs: Aktualizace

en: Connections
cs: Připojení

en: Peer port
cs: Port peeru

en: Test
cs: Vyzkoušet

en: Required
cs: Požadováno

en: Preferred
cs: Preferováno

en: Tolerated
cs: Tolerováno

en: Encryption
cs: Šifrování

en: Random peer port on start
cs: Náhodný port peeru na začátku

en: Peer port forwarding
cs: Přesměrování portu peeru

en: Protocol
cs: Protokol

en: Local peer discovery
cs: Objevování lokálních peerů

en: Blocklist
cs: Seznam blokovaných

en: Blocklist URL:
cs: URL seznamu blokovaných:

en: Environment
cs: Prostředí

en: Download directory
cs: Adresář pro stahování

en: Cache size (MiB)
cs: Velikost cache (MiB)

en: Behavior
cs: Chování

en: Trash original torrent files
cs: Vyhodit do koše originální soubory torrentu

en: Start added torrents
cs: Spustit přidané torrenty

en: Bandwidth
cs: Šířka pásma

en: Limits
cs: Limity

en: Request failed with HTTP code %d
cs: Požadavek selhal s HTTP kódem %d

en: All
cs: Vše

en: Queue Down
cs: Posunout dolů

en: Queue Up
cs: Posunout nahoru

en: Complete
cs: Dokončený

en: Incomplete
cs: Nedokončený

en: Active
cs: Aktivní

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Version
cs: Verze

en: Download Total
cs: Celkem staženo

en: Upload Total
cs: Celkem posláno

en: Files Added
cs: Přidáno souborů

en: Session Count
cs: Počet sezení

en: Statistic
cs: Statistika

en: Session
cs: Sezení

en: Cumulative
cs: Souhrnně

en: Updating torrents...
cs: Aktualizace torrentů...

en: Free space: %s
cs: Volné místo: %s

en: Disable alternate speed limits
cs: Zakázat náhradní rychlostní limity

en: Enable alternate speed limits
cs: Povolit náhradní rychlostní limity

en: Down: %s%s, Up: %s%s
cs: Stahování: %s%s, Odesílání: %s%s

en: Torrent files
cs: Soubory torrentu

en: All files
cs: Všechny soubory

en: Unable to parse torrent file. File preferences unavailable, but you can still try uploading it.
cs: Nelze analyzovat souboru torrentu. Předvolby souboru nejsou dostupné, ale pořád ho můžete zkusit odeslat.

en: Unable to open torrent file: %s
cs: Nelze otevřít soubor torrentu: %s

en: (None)
cs: (Žádný)

en: Add a Torrent
cs: Přidat torrent

en: High Priority
cs: Vysoká priorita

en: Normal Priority
cs: Normální priorita

en: Low Priority
cs: Nízká priorita

en: Skip
cs: Přeskočit

note: window
en: Add Torrent
cs: Přidat torrent

en: Start _paused
cs: Spuštění pozastaveno

en: _Torrent file:
cs: Soubor _torrent:

en: _Destination folder:
cs: _Cílová složka:

en: Apply to all:
cs: Použít na vše:

en: Torrent _priority:
cs: _Priorita torrentu:

en: Show _options dialog
cs: Zobrazit _okno s možnostmi

en: You are trying to add a magnet torrent, but DHT is disabled. Distributed Hash Table (DHT) should be enabled in remote settings.
cs: Pokoušíte se přidat magnet torrent, ale DHT je zakázáno. Distributed Hash Table (DHT) lze povolit v nastavení

en: Start Paused
cs: Spuštění pozastaveno

en: Add torrent from URL
cs: Přidat torrent z URL

en: Default
cs: Výchozí

en: Location:
cs: Umístění:

en: Move %s
cs: Přesunout %s

en: Move %d torrents
cs: Přesunout %d torrentů

en: Honor global limits
cs: Dodržovat globální limity

en: Torrent priority:
cs: Priorita torrentu:

en: Queue Position:
cs: Pozice ve frontě:

en: Limit download speed (KiB/s)
cs: Limit rychlosti stahování (KiB/s)

en: Limit upload speed (KiB/s)
cs: Limit rychlosti odesílání (KiB/s)

en: Use global settings
cs: Použít globální nastavení

en: Stop seeding at ratio
cs: Přestat sdílet při poměru

en: Seed regardless of ratio
cs: Sdílet bez ohledu na poměr

en: Done
cs: Dokončeno

en: Seeds
cs: Seedy

en: Sending
cs: Odesílání

en: Downloads
cs: Stažené

en: Receiving
cs: Příjem

en: Connected
cs: Připojeno

en: DHT Peers
cs: DHT peery

en: Tracker Peers
cs: Peery trackeru

en: LTEP Peers
cs: LTEP peery

en: Incoming Peers
cs: Příchozí peery

en: Peers T/I/E/H/X/L/R
cs: Peery T/I/E/H/X/L/R

en: Added
cs: Přidáno

en: First Tracker
cs: První tracker

en: Queue Position
cs: Pozice ve frontě

en: Last Active
cs: Poslední aktivní

en: Last Result
cs: Poslední výsledek

en: Delete
cs: Smazat

en: Expand All
cs: Rozbalit vše

en: Collapse All
cs: Sbalit vše

en: Server responded, but with no result.
cs: Server odpověděl, ale bez výsledku.

en: None
cs: Žádný

en: %d day | %d days
cs[0]: %d den
cs[2]: %d dní

en: %d hour | %d hours
cs[0]: %d hodina
cs[1]: %d hodiny
cs[2]: %d hodin

en: %d minute | %d minutes
cs[0]: %d minuta
cs[1]: %d minuty
cs[2]: %d minut

en: %ld second | %ld seconds
cs[0]: %ld sekunda
cs[1]: %ld sekundy
cs[2]: %ld sekund
