transmission-remote-gtk - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Metadata Downloading
el: Λήψη Μετα-δεδομένων

en: Downloading
el: Λήψη

en: Checking
el: Έλεγχος

en: Seeding
el: Διαμοιρασμός

en: Paused
el: Σε παύση

en: Unknown
el: Άγνωστο

note: %1$s is how much we've got, %2$s is how much we'll have when done, %3$s%% is a percentage of the two
en: %1$s of %2$s (%3$s)
el: %1$s από %2$s (%3$s)

en: %1$s of %2$s (%3$s), uploaded %4$s (Ratio: %5$s Goal: %6$s)
el: %1$s από %2$s (%3$s), μεταφορτώθηκαν %4$s (Αναλογία: %5$s Στόχος: %6$s)

en: %1$s of %2$s (%3$s), uploaded %4$s (Ratio: %5$s)
el: %1$s από %2$s (%3$s), μεταφορτώθηκαν %4$s (Αναλογία: %5$s)

en: %1$s, uploaded %2$s (Ratio: %3$s Goal: %4$s)
el: %1$s, μεταφορτώθηκαν %2$s (Αναλογία: %3$s Στόχος: %4$s)

note: %1$s is the torrent's total size, %2$s is how much we've uploaded, %3$s is our upload-to-download ratio
en: %1$s, uploaded %2$s (Ratio: %3$s)
el: %1$s, μεταφορτώθηκαν %2$s (Αναλογία: %3$s)

en: Remaining time unknown
el: Άγνωστος εναπομένων χρόνος

note: time remaining
en: %s remaining
el: απομένουν %s

en: Idle
el: Αδρανές

en: Finished
el: Ολοκληρώθηκε

en: Queued for verification
el: Στη σειρά για επαλήθευση

en: Queued for download
el: Στη σειρά για λήψη

en: Queued for seeding
el: Σε σειρά διαμοιρασμό

en: Verifying data (%1$s tested)
el: Επαλήθευση δεδομένων (%1$s δοκιμάστηκαν)

en: Ratio %s
el: Αναλογία %s

en: Low
el: Χαμηλή

en: %ld second | %ld seconds
el[0]: %ld δευτερόλεπτο
el[1]: %ld δευτερόλεπτα
