transmission-remote-gtk - en to lv translation catalogue (197 entries)

en: Downloading
lv: Lejupielādē

en: Checking
lv: Pārbauda

en: Seeding
lv: Dod

en: Paused
lv: Apturēts

en: Unknown
lv: Nezināms

note: %1$s is how much we've got, %2$s is how much we'll have when done, %3$s%% is a percentage of the two
en: %1$s of %2$s (%3$s)
lv: %1$s no %2$s (%3$s)

en: Remaining time unknown
lv: Atlikušais laiks nav zināms

note: time remaining
en: %s remaining
lv: %s atlicis

en: Idle
lv: Nenodarbināts

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Verifying data (%1$s tested)
lv: Pārbauda datus (%1$s pārbaudīti)

en: Ratio %s
lv: Attiecība %s

en: Low
lv: Zema

en: High
lv: Augsta

en: Normal
lv: Normāla

en: Mixed
lv: Jaukts

en: Name
lv: Nosaukums

note: add "size" column
en: Size
lv: Izmērs

note: add "enabled" column
en: Download
lv: Lejupielāde

note: add priority column
en: Priority
lv: Prioritāte

en: N/A
lv: Nav pieejams

en: (Private)
lv: Privāts

en: (Public)
lv: Publisks

en: Error
lv: Kļūda

en: Completed
lv: Pabeigts

en: ETA
lv: Atlikušais laiks

en: Downloaded
lv: Lejupielādēts

en: Seeders
lv: Devēji

en: Ratio
lv: Attiecība

en: Uploaded
lv: Augšupielādēts

en: Leechers
lv: Ņēmēji

en: Status
lv: Statuss

en: Completed At
lv: Pabeigts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Comment
lv: Komentārs

en: Client
lv: Klients

en: This torrent has completed.
lv: Šis torrents ir pabeigts

en: This torrent has been added.
lv: Šis torrents tika pievienots

en: Connecting...
lv: Savienojas

en: <big><b>Remove torrent "%s"?</b></big>
lv: <big><b>Noņemt torrentu "%s"?</b></big>

en: <big><b>Remove %d torrents?</b></big>
lv: <big><b>Noņemt %d torrentus?</b></big>

en: <big><b>Remove and delete torrent "%s"?</b></big>
lv: <big><b>Noņemt un dzēst torentu "%s"?</b></big>

en: <big><b>Remove and delete %d torrents?</b></big>
lv: <big><b>Noņemt un dzēst %d torrentus?</b></big>

en: General
lv: Galvenā

en: Trackers
lv: Trakeri

en: Files
lv: Faili

en: Peers
lv: Dalībnieki

en: This application supports Transmission %g and later, you have %g.
lv: Šī aplikācija atbalsta Transmission %g un jaunāku, Jūs izmantojat %g.

en: Disconnected
lv: Atvienots

en: %d Downloading @ %s
lv: %d Lejupielādē @ %s

en: %d Seeding @ %s
lv: %d Augšupielādē @ %s

en: No Limit
lv: Nav ierobežojuma

en: Properties
lv: Īpašības

en: Resume
lv: Atsākt

en: Pause
lv: Pauze

en: Verify
lv: Pārbaudīt

en: Move
lv: Pārvietot

en: Remove
lv: Noņemt

en: Actions
lv: Darbības

en: Start Now
lv: Sākt tūlīt

en: Bottom Of Queue
lv: Rindas apakšpusē

en: Top Of Queue
lv: Rindas augšpusē

en: Down Limit
lv: Zemākais ierobežojums

en: Up Limit
lv: Augšējais ierobežojums

en: Updating...
lv: Augšupielādē...

en: Connect
lv: Savienoties

en: Disconnect
lv: Atslēgties

en: Add
lv: Pievienot

en: Resume All
lv: Turpināt Visus

en: Pause All
lv: Pauzēt visus

en: Quit
lv: Iziet

en: Graph
lv: Grafiks

en: _View
lv: _Skats

en: Transmission Style
lv: Transmission Skats

en: Transmission Compact Style
lv: Transmission Kompaktais skats

en: Classic Style
lv: Klasiskais skats

en: Sort
lv: Kārtot

en: Torrent Details
lv: Torrenta papildus informācija

en: _Statistics
lv: _Statistika

en: _Options
lv: _Opcijas

en: _File
lv: _Fails

en: _Disconnect
lv: _Atvienot

en: _Add
lv: _Pievienot

en: _Quit
lv: _Iziet

en: _Torrent
lv: _Torrents

en: _Resume
lv: _Turpināt

en: _Pause
lv: _Pauzēt

en: _Verify
lv: _Pārbaudīt

en: _Move
lv: _Pārvietot

en: _Resume All
lv: _Turpināt Visus

en: _Pause All
lv: _Pauzēt Visus

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _About
lv: _Par

en: Country
lv: Valsts

en: Down Speed
lv: Lejupielādes ātrums

en: Up Speed
lv: Augšupielādes ātrums

en: Updates
lv: Atjauninājumi

en: Update active torrents only
lv: Atjaunināt tikai aktīvos torrentus

en: Update interval:
lv: Atjaunošanas intervāls

en: Torrents
lv: Torrenti

en: Delete local .torrent file after adding
lv: Dzēst lokālo .torrent failu pēc pievienošanas

en: Commands
lv: Komandas

en: Command
lv: Komanda

en: Directory
lv: Mape

en: View
lv: Skats

en: Show graph
lv: Rādīt grafiku

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Torrent added notifications
lv: Torrents pievienots paziņojums

en: Torrent complete notifications
lv: Torrents pabeigts paziņojums

en: Profile:
lv: Profils:

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Port:
lv: Ports

en: Username:
lv: Lietotāja vārds

en: Password:
lv: Parole

en: Automatically connect
lv: Automātiski pieslēgties

en: Down Limit (KiB/s)
lv: Lejupielādes ierobežojums (KiB/s)

en: Up Limit (KiB/s)
lv: Augšupielādes ierobežojums (KiB/s)

en: Queues
lv: Rindas

en: Port is <span font_weight="bold" fgcolor="darkgreen">open</span>
lv: Ports ir<span font_weight="bold" fgcolor="darkgreen">atvērts</span>

en: Port is <span font_weight="bold" fgcolor="red">closed</span>
lv: Ports ir <span font_weight="bold" fgcolor="red">aizvērts</span>

en: Port test
lv: Porta tests

en: Testing...
lv: Testē...

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Connections
lv: Savienojumi

en: Test
lv: Tests

en: Required
lv: Nepieciešams

en: Preferred
lv: Ieteicams

en: Encryption
lv: Šifrēšana

en: Protocol
lv: Protokols

en: Blocklist
lv: Bloķēšanas saraksts

en: Blocklist URL:
lv: Bloķēšanas saraksta URL:

en: Environment
lv: Vide

en: Download directory
lv: Lejupielādes mape

en: Incomplete download dir
lv: Nepabeigto lejupielāžu mape

en: Limits
lv: Ierobežojumi

en: All
lv: Visi

en: Complete
lv: Pabeigts

en: Incomplete
lv: Nepabeigts

en: Active
lv: Aktīvs

en: Statistics
lv: Statistika

en: Version
lv: Versija

en: Download Total
lv: Pavisam lejupielādēts

en: Upload Total
lv: Pavisam augšupielādēts

en: Files Added
lv: Pievienoti faili

en: Statistic
lv: Statistika

en: Session
lv: Sesija

en: Updating torrents...
lv: Atjauno torrentus...

en: Free space: %s
lv: Brīva vieta: %s

en:  (Limit: %s)
lv:  (Limits: %s)

en: Down: %s%s, Up: %s%s
lv: Lejup: %s%s, Augšup: %s%s

en: Torrent files
lv: Torrentu faili

en: All files
lv: Visi faili

en: Unable to open torrent file: %s
lv: Nevar atvērt torrenta failu: %s

en: Add a Torrent
lv: Pievienot torrentu

en: High Priority
lv: Augsta prioritāte

en: Normal Priority
lv: Normāla prioritāte

en: Low Priority
lv: Zema prioritāte

en: Skip
lv: Izlaist

note: window
en: Add Torrent
lv: Pievienot torrentu

en: _Torrent file:
lv: _Torrenta fails:

en: Torrent _priority:
lv: Torrenta_prioritāte:

en: URL:
lv: Saite:

en: Add torrent from URL
lv: Pievienot torrentu no saites:

en: Total Uploading
lv: Pavisam augšupielādēts

en: Total Downloading
lv: Pavisam lejupielādēts

en: Default
lv: Noklusētais

en: Location:
lv: Atrāšanās vieta:

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Torrent size:
lv: Torrenta izmērs:

en: Downloaded:
lv: Lejupielādēts:

en: Uploaded:
lv: Augšupielādēts:

en: Remaining time:
lv: Atlikušais laiks:

en: Last activity:
lv: Pēdējā aktivitāte:

en: Error:
lv: Kļūda:

en: Details
lv: Sīkāk

en: Comment:
lv: Komentārs:

en: Created by %1$s on %2$s
lv: Izveidojis %1$s  %2$s

en: Created on %1$s
lv: Izveidots %1$s

en: No errors
lv: Nav kļūdu

en: Torrent priority:
lv: Torrenta prioritāte:

en: Limit download speed (KiB/s)
lv: Ierobežot lejupielādes ātrumu (KiB/s)

en: Limit upload speed (KiB/s)
lv: Ierobežot augšupielādes ātrumu (KiB/s)

en: Use global settings
lv: Lietot globālos iestatījumus

en: Done
lv: Pabeigts

en: Seeds
lv: Devēji

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Added
lv: Pievienots

en: Delete
lv: Dzēst

en: Ascending
lv: Augoši

en: Descending
lv: Dilstoši

en: Expand All
lv: Rādīt visu

en: Collapse All
lv: Sakļaut visu

en: None
lv: Nav

en: %d day | %d days
lv[0]: %d diena
lv[1]: %d dienas
lv[2]: %d dienas

en: %d hour | %d hours
lv[0]: %d stunda
lv[1]: %d stundas
lv[2]: %d stundas

en: %d minute | %d minutes
lv[0]: %d minūte
lv[1]: %d minūtes
lv[2]: %d minūtes

en: %ld second | %ld seconds
lv[0]: %ld sekunde
lv[1]: %ld sekundes
lv[2]: %ld sekundes
