transmission-remote-gtk - en to ca translation catalogue (67 entries)

en: Downloading
ca: Descarregant

en: Checking
ca: Comprovant

en: Paused
ca: En pausa

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Remaining time unknown
ca: Temps restant desconegut

en: %s remaining
ca: %s restant

en: Low
ca: Baixa

en: High
ca: Alta

en: Size
ca: Mida

en: Progress
ca: Progrés

en: Download
ca: Descarrega

en: Priority
ca: Prioritat

en: N/A
ca: N/D

en: Location
ca: Ubicació

en: Comment
ca: Comentari

en: Trackers
ca: Rastrejadors

en: Files
ca: Fitxers

en: Peers
ca: Parells

en: No Limit
ca: Sense límit

en: Properties
ca: Propietats

en: Move
ca: Mou

en: Connect
ca: Connecta

en: Disconnect
ca: Desconnecta

en: Pause All
ca: Pausa-ho tot

en: Quit
ca: Surt

en: Graph
ca: Gràfica

en: _View
ca: _Visualitza

en: Torrent Details
ca: Detalls del torrent

en: _Statistics
ca: E_stadístiques

en: _Options
ca: _Opcions

en: _File
ca: _Fitxer

en: _Disconnect
ca: _Desconnecta

en: _Quit
ca: _Surt

en: _Move
ca: _Mou

en: _Help
ca: _Ajuda

en: _About
ca: _Quant a

en: Updates
ca: Actualitzacions

en: Update interval:
ca: Interval d'actualització:

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Visualitza

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Name:
ca: Nom:

en: Username:
ca: Nom d'usuari:

en: Actions
ca: Accions

en: Behavior
ca: Comportament

en: Bandwidth
ca: Amplada de banda

en: Limits
ca: Límits

en: All
ca: Tot

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Version
ca: Versió

en: Statistic
ca: Estadística

en: Session
ca: Sessió

en: Cumulative
ca: Cumulatiu

en: Free space: %s
ca: Espai lliure: %s

en: Torrent files
ca: Fitxers torrent

en: All files
ca: Tots els fitxers

en: High Priority
ca: Prioritat alta

en: Normal Priority
ca: Prioritat normal

en: Low Priority
ca: Prioritat baixa

en: _Torrent file:
ca: Fitxer _torrent:

en: _Destination folder:
ca: Carpeta de _destinació:

en: Torrent _priority:
ca: _Prioritat del torrent:

en: Show _options dialog
ca: Mostra el diàleg de les _opcions

en: Default
ca: Predeterminat

en: Location:
ca: Ubicació:

en: Expand All
ca: Expansiona-ho tot

en: Collapse All
ca: Colapsa-ho tot
