transmission-remote-gtk - en to lt translation catalogue (320 entries)

en: Metadata Downloading
lt: Parsiunčiami metaduomenys

en: Downloading
lt: Atsiunčiama

en: Queued download
lt: Atsiuntimai eilėje

en: Waiting To Check
lt: Laukia patikros

en: Checking
lt: Tikrinama

en: Queued seed
lt: Eilėje skleidimui

en: Seeding
lt: Skleidžiama

en: Paused
lt: Pristabdyta

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: %1$s of %2$s (%3$s)
lt: %1$s iš %2$s (%3$s)

en: %1$s of %2$s (%3$s), uploaded %4$s (Ratio: %5$s Goal: %6$s)
lt: %1$s iš %2$s (%3$s), išsiųsta %4$s (Santykis: %5$s Tikslas: %6$s)

en: %1$s of %2$s (%3$s), uploaded %4$s (Ratio: %5$s)
lt: %1$s iš %2$s (%3$s), išsiųsta %4$s (Santykis: %5$s)

en: %1$s, uploaded %2$s (Ratio: %3$s Goal: %4$s)
lt: %1$s, išsiųsta %2$s (santykis: %3$s, tikslas: %4$s)

en: %1$s, uploaded %2$s (Ratio: %3$s)
lt: %1$s, išsiųsta %2$s (santykis: %3$s)

en: Remaining time unknown
lt: Likęs laikas nežinomas

en: %s remaining
lt: liko %s

en: Idle
lt: Be darbo

en: Finished
lt: Baigtas

en: Queued for verification
lt: Eilėje patikrinimui

en: Queued for download
lt: Eilėje atsiuntimui

en: Queued for seeding
lt: Eilėje skleidimui

en: Verifying data (%1$s tested)
lt: Tikrinami duomenys (patikrinta %1$s)

en: Ratio %s
lt: Santykis %s

en: A remote client to transmission-daemon.
lt: Nuotolinis  transmission demono klientas

en: Low
lt: Žemas

en: High
lt: Aukštas

en: Normal
lt: Normalus

en: Mixed
lt: Mišrus

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Size
lt: Dydis

en: Progress
lt: Eiga

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Priority
lt: Prioritetas

en: N/A
lt: Nėra

en: (Private)
lt: (Privatus)

en: (Public)
lt: (Viešas)

en: Error
lt: Klaida

en: Rate Down
lt: Sumažinti įvertinimą

en: Completed
lt: Užbaigtas

en: ETA
lt: Likęs laikas

en: Rate Up
lt: Padidinti įvertinimą

en: Downloaded
lt: Atsisiųsta

en: Seeders
lt: Skleidėjai

en: Ratio
lt: Santykis

en: Uploaded
lt: Išsiųsta

en: Leechers
lt: Siuntėjai

en: Status
lt: Būsena

en: Completed At
lt: Baigta

en: Location
lt: Vieta

en: Comment
lt: Komentaras

en: Client
lt: Klientas

en: This torrent has completed.
lt: Šis torentas parsiųstas.

en: This torrent has been added.
lt: Šis torentas pridėtas.

en: Connecting...
lt: Jungiamasi...

en: Remove
lt: Pašalinti

en: General
lt: Bendri

en: Trackers
lt: Sekimo serveriai

en: Files
lt: Failai

en: Peers
lt: Siuntėjai ir skleidėjai

en: This application supports Transmission %g and later, you have %g.
lt: Ši programa palaiko Transmission %g ir vėlesnes, jūs turite %g.

en: Disconnected
lt: Atsijungta

en: %d Downloading @ %s
lt: %d Parsiunčiama %s

en: %d Seeding @ %s
lt: %d Skleidžiama %s

en: Request %d/%d failed: %s
lt: Užklausa %d/%d nepavyko: %s

en: No Limit
lt: Be apribojimų

en: Properties
lt: Savybės

en: Resume
lt: Tęsti

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Verify
lt: Patikrinti

en: Re-announce
lt: Paskelbti iš naujo

en: Move
lt: Perkelti

en: Start Now
lt: Pradėti dabar

en: Move Up Queue
lt: Eilėje perkelti aukštyn

en: Move Down Queue
lt: Eilėje perkelti žemyn

en: Bottom Of Queue
lt: Eilės apačia

en: Top Of Queue
lt: Eilės viršus

en: Down Limit
lt: Parsiuntimo riba

en: Up Limit
lt: Išsiuntimo riba

en: Updating...
lt: Atnaujinama...

en: Connect
lt: Prisijungti

en: Disconnect
lt: Atsijungti

en: Add
lt: Pridėti

en: Add from URL
lt: Pridėti iš URL

en: Resume All
lt: Pratęsti visus

en: Pause All
lt: Sustabdyti visus

en: Quit
lt: Išeiti

en: Graph
lt: Diagrama

en: _View
lt: _Rodymas

en: Transmission Style
lt: „Transmission“ stilius

en: Transmission Compact Style
lt: Kompaktiškas „Transmission“ stilius

en: Classic Style
lt: Klasikinis stilius

en: Sort
lt: Rikiavimas

en: State selector
lt: Būsenos pasirinkimas

en: Directory filters
lt: Aplankų filtrai

en: Tracker filters
lt: Serverių filtrai

en: Torrent Details
lt: Išsamesnė torento informacija

en: _Statistics
lt: _Statistika

en: _Options
lt: _Parinktys

en: _Local Preferences
lt: _Vietiniai nustatymai

en: _Remote Preferences
lt: _Nuotoliniai nustatymai

en: _File
lt: _Failas

en: _Disconnect
lt: _Atsijungti

en: _Add
lt: _Pridėti

en: Add from _URL
lt: Pridėti iš _URL

en: _Quit
lt: Iš_eiti

en: _Torrent
lt: _Torentas

en: _Resume
lt: _Tęsti

en: _Pause
lt: _Pristabdyti

en: _Verify
lt: _Patikrinti

en: Re-_announce
lt: _Paskelbti iš naujo

en: _Move
lt: P_erkelti

en: _Resume All
lt: _Pratęsti visus

en: _Pause All
lt: _Pristabdyti visus

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _About
lt: _Apie

en: Host
lt: Serveris

en: Country
lt: Šalis

en: Down Speed
lt: Parsiuntimo greitis

en: Up Speed
lt: Išsiuntimo greitis

en: Flags
lt: Vėliavos

en: Updates
lt: Atnaujinimai

en: Update active torrents only
lt: Atnaujinti tik aktyvius torentus

en: Full update every (?) updates
lt: Pilnas atnaujinias kas (?) atnaujinimus

en: Update interval:
lt: Atnaujinimo intervalas:

en: Minimised update interval:
lt: Sumažinto atnaujinimo intervalas:

en: Session update interval:
lt: Sesijo atnaujinimo intervalas:

en: Torrents
lt: Torentai

en: Start paused
lt: Pradėti sustabdytoje būsenoj

en: Options dialog on add
lt: Parinkčių dialogas pridedant

en: Delete local .torrent file after adding
lt: Pridėjus ištrinti vietinį .torrent failą

en: Commands
lt: Komandos

en: Label
lt: Etiketė

en: Command
lt: Komanda

en: Remote Download Directories
lt: Nuotolinio parsiuntimo aplankai

en: Directory
lt: Aplankas

en: View
lt: Rodymas

en: Show graph
lt: Rodyti diagramą

en: System Tray
lt: Sistemos dėklas

en: Show in system tray
lt: Rodyti sistemos dėkle

en: Minimise to system tray
lt: Sumažinti į sistemos dėklą

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Torrent added notifications
lt: Pranešimai apie pridėtą torentą

en: Torrent complete notifications
lt: Pranešimai apie baigtą torentą

en: Profile:
lt: Profilis:

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Connection
lt: Prisijungimas

en: Host:
lt: Serveris:

en: Port:
lt: Prievadas:

en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Automatically connect
lt: Prisijungti automatiškai

en: Timeout:
lt: Laukimo laikas:

en: Retries:
lt: Kartojimų skaičius:

en: Local Preferences
lt: Vietiniai nustatymai

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Directories
lt: Aplankai

en: Bandwidth limits
lt: Duomenų srauto ribos

en: Down Limit (KiB/s)
lt: Pars. riba (KiB/s)

en: Up Limit (KiB/s)
lt: Išs. riba (KiB/s)

en: Alternate limits
lt: Alternatyvios ribos

en: Alternate speed limits active
lt: A;ternatyvios greičio ribos įjungtos

en: Alternate time range
lt: Alternatyvus laiko tarpas

en: Alternate down limit (KiB/s)
lt: Alternatyvi parsiuntimo riba (KiB/s)

en: Alternate up limit (KiB/s)
lt: Alternatyvi išsiuntimo riba (KiB/s)

en: Seed ratio limit
lt: Skleidimo santykio riba

en: Queues
lt: Eilės

en: Download queue size
lt: Parsiuntimo eilės dydis

en: Seed queue size
lt: Skleidimo eilės dydis

en: Ignore stalled (minutes)
lt: Nepaisyti įstrigusių (minutėmis)

en: Global peer limit
lt: Visuotinė siuntėjų riba

en: Per torrent peer limit
lt: Siuntėjų-skleidėjų riba torentui

en: Retest
lt: Bandyti dar kartą

en: Port is <span font_weight="bold" fgcolor="darkgreen">open</span>
lt: Prievadas yra <span font_weight="bold" fgcolor="darkgreen">atidarytas</span>

en: Port is <span font_weight="bold" fgcolor="red">closed</span>
lt: Prievadas yra <span font_weight="bold" fgcolor="darkgreen">uždarytas</span>

en: Port test
lt: Prievado testas

en: Testing...
lt: Tikrinama...

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Connections
lt: Prisijungimai

en: Peer port
lt: Siuntėjo-skleidėjo prievadas

en: Test
lt: Testas

en: Required
lt: Privalomas

en: Preferred
lt: Pageidautinas

en: Tolerated
lt: Gali būti

en: Encryption
lt: Šifravimas

en: Random peer port on start
lt: Paleidžiant atsitiktinis prievadas

en: Protocol
lt: Protokolas

en: Peer exchange (PEX)
lt: Siuntėjų apsikeitimas (PEX)

en: Local peer discovery
lt: Vietinių siuntėjų ieškojimas

en: Blocklist
lt: Blokuotų sąrašas

en: Blocklist URL:
lt: Blokuotų sąrašo URL:

en: Environment
lt: Aplinka

en: Download directory
lt: Atsisiuntimų aplankas

en: Incomplete download dir
lt: Nebaigtų parsiuntimo aplankas

en: Torrent done script
lt: Torento atlikimo scenarijus

en: Cache size (MiB)
lt: Podėlio dydis (MB)

en: Behavior
lt: Elgsena

en: Rename partial files
lt: Pervadinti nepilnus failus

en: Trash original torrent files
lt: Išmesti originalius torent failus

en: Start added torrents
lt: Pradėti prdėtus torentus

en: Remote Preferences
lt: Nuotoliniai nustatymai

en: Bandwidth
lt: Duomenų srautas

en: Limits
lt: Ribos

en: All
lt: Visi

en: Queue Down
lt: Eilėje žemyn

en: Queue Up
lt: Eilėje aukštyn

en: Complete
lt: Baigta

en: Incomplete
lt: Nebaigtas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Statistics
lt: Statistika

en: Version
lt: Versija

en: Download Total
lt: Iš viso parsiųsta

en: Upload Total
lt: Iš viso išsiųsta

en: Files Added
lt: Pridėta failų

en: Session Count
lt: Seansų skaičius

en: Time Active
lt: Aktyvus laikas

en: Statistic
lt: Statistika

en: Session
lt: Seansas

en: Cumulative
lt: Didėjantis

en: Updating torrents...
lt: Atnaujinami torentai...

en: Free space: %s
lt: Laisva vieta: %s

en: Disable alternate speed limits
lt: Išjungti alternatyvias greičio ribas

en: Enable alternate speed limits
lt: Įjungti alternatyvias greičio ribas

en:  (Limit: %s)
lt:  (Riba: %s)

en: Down: %s%s, Up: %s%s
lt: Pars: %s%s, Išs: %s%s

en: Torrent files
lt: Torentų failai

en: All files
lt: Visi failai

en: Unable to parse torrent file. File preferences unavailable, but you can still try uploading it.
lt: Nepavyko apdoroti torent failo. Failo nustatymai neprieinami, bet vistiek galite bandyti išsisųti.

en: Unable to open torrent file: %s
lt: Nepavyko atverti torent failo:  %s

en: (None)
lt: (Joks)

en: (Multiple)
lt: (Keli)

en: Add a Torrent
lt: Pridėti torentą

en: High Priority
lt: Aukštas prioritetas

en: Normal Priority
lt: Normalus prioritetas

en: Low Priority
lt: Žemas prioritetas

en: Skip
lt: Praleisti

en: Add Torrent
lt: Pridėti torentą

en: Start _paused
lt: Paleisti _sustabdytą

en: _Torrent file:
lt: Torento _failas:

en: _Destination folder:
lt: _Paskirties aplankas:

en: Apply to all:
lt: Pritaikyti visiems:

en: Torrent _priority:
lt: Torento p_rioritetas:

en: Show _options dialog
lt: Rodyti _parinkčių langą

en: You are trying to add a magnet torrent, but DHT is disabled. Distributed Hash Table (DHT) should be enabled in remote settings.
lt: Jūs bandote pridėti magnet torent, bet DHT yra išjungta. Nuotoliniuose nustatymuose Distributed Hash Table (DHT) turėtų būti įjungta.

en: Start Paused
lt: Paleisti sustabdytą

en: Add torrent from URL
lt: Pridėti torentą iš URL

en: Total Uploading
lt: Viso išsiunčiama

en: Total Downloading
lt: Viso parsiunčiama

en: Default
lt: Numatytas

en: Location:
lt: Vieta:

en: Move %s
lt: Perkelti %s

en: Move %d torrents
lt: Perkelti %d torentus

en: Activity
lt: Veikla

en: Torrent size:
lt: Torento dydis:

en: Have:
lt: Turima:

en: Downloaded:
lt: Atsiųsta:

en: Uploaded:
lt: Išsiųsta:

en: State:
lt: Būsena:

en: Running time:
lt: Veikimo laikas:

en: Remaining time:
lt: Likęs laikas:

en: Last activity:
lt: Paskutinis aktyvumas:

en: Error:
lt: Klaida:

en: Details
lt: Detalės

en: Hash:
lt: Maiša:

en: Privacy:
lt: Privatumas:

en: Origin:
lt: Kilmė:

en: Comment:
lt: Komentaras:

en: Private to this tracker -- DHT and PEX disabled
lt: Privatus šiam serveriui – DHT ir PEX išjungta

en: Public torrent
lt: Viešas torentas

en: Created by %1$s on %2$s
lt: Sukūrė %1$s %2$s

en: Created on %1$s
lt: Sukurta %1$s

en: No errors
lt: Klaidų nėra

en: Active now
lt: Dabar aktyvus

en: Honor global limits
lt: Garbingos visuotinės ribos

en: Torrent priority:
lt: Torento prioritetas

en: Queue Position:
lt: Vieta eilėje:

en: Limit download speed (KiB/s)
lt: Riboti parsiuntimų greitį (KiB/s)

en: Limit upload speed (KiB/s)
lt: Riboti išsiuntimų greitį (KiB/s)

en: Use global settings
lt: Naudoti visuotinius parametrus

en: Stop seeding at ratio
lt: Baigti skleisti pasiekus santykį

en: Seed regardless of ratio
lt: Skleisti nepaisant santykio

en: Seed ratio mode:
lt: Skleidimo santykio režimas:

en: Seed ratio limit:
lt: Skleidimo santykio riba:

en: Peer limit:
lt: Siuntėjų-skleidėjų riba:

en: Multiple (%d) torrent properties
lt: Kelių (%d) torentų savybės

en: Information
lt: Informacija

en: Done
lt: Atlikta

en: Seeds
lt: Skleidėjai

en: Sending
lt: Siunčiama

en: Downloads
lt: Atsiuntimai

en: Receiving
lt: Gaunama

en: Connected
lt: Prisijungta

en: PEX Peers
lt: PEX siuntėjai

en: DHT Peers
lt: DHT siuntėjai

en: Tracker Peers
lt: Serverio siuntėjai

en: LTEP Peers
lt: LTEP siuntėjai

en: Resumed Peers
lt: Pratęsti siuntėjai

en: Incoming Peers
lt: Atsiunčiantys siuntėjai

en: Peers T/I/E/H/X/L/R
lt: Siuntėjai T/I/E/H/X/L/R

en: Added
lt: Pridėta

en: First Tracker
lt: Pirmas serveris

en: Queue Position
lt: Eilės vieta

en: Last Active
lt: Paskutinis aktyvus

en: Tier
lt: Sujungėjas

en: Announce URL
lt: Skleidimo URL

en: Seeder Count
lt: Skleidėjų skaičius

en: Leecher Count
lt: Parsiuntėjų skaičius

en: Last Announce
lt: Paskutinis pranešimas

en: Last Result
lt: Paskutinis rezultatas

en: Scrape URL
lt: Surinkti informaciją iš URL

en: Last Scrape
lt: Paskutinis informacijos rinkimas

en: Ascending
lt: Didėjančiai

en: Descending
lt: Mažėjančiai

en: Expand All
lt: Išskleisti visus

en: Collapse All
lt: Suskleisti visus

en: None
lt: Nėra

en: %d day | %d days
lt[0]: %d diena
lt[1]: %d dienos
lt[2]: %d dienų

en: %d hour | %d hours
lt[0]: %d valanda
lt[1]: %d valandos
lt[2]: %d valandų

en: %d minute | %d minutes
lt[0]: %d minutė
lt[1]: %d minutės
lt[2]: %d minučių

en: %ld second | %ld seconds
lt[0]: %ld sekundė
lt[1]: %ld sekundės
lt[2]: %ld sekundžių
