Trove Dashboard Release Notes - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Bug Fixes
fr: Corrections de bugs

en: Contents:
fr: Contenu :

en: Current Series Release Notes
fr: Note de la release actuelle

en: Enable cluster support for MariaDB and Cassandra.
fr: Activer le support de Cluster pour MariaDB et Cassandra.

en: New Features
fr: Nouvelles fonctionnalités

en: Newton Series Release Notes
fr: Note de release pour Newton

en: Ocata Series Release Notes
fr: Note de release pour Ocata

en: Search
fr: Recherche

en: Trove Dashboard Release Notes
fr: Note de release pour le Tableau de bord Trove
