Trove Dashboard Release Notes - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Added support for logging features in the dashboard. This includes listing logs that can be retrieved and viewing, publishing and stop collection of log contents.
ja: ダッシュボードでのロギング機能のサポートを追加しました。これは、取得可能なログの一覧、表示、公開、ログ内容の収集の停止を含みます。

en: Bug Fixes
ja: バグ修正

en: Contents:
ja: 内容:

en: Current Series Release Notes
ja: 開発中バージョンのリリースノート

en: Display all endpoints in the dashboard's cluster details endpoint list.
ja: ダッシュボードのクラスター詳細のエンドポイント一覧にすべてのエンドポイントを表示します。

en: Enable cluster support for MariaDB and Cassandra.
ja: MariaDB と Cassandora のクラスターをサポートしました。

en: New Features
ja: 新機能

en: Trove Dashboard Release Notes
ja: Trove Dashboard リリースノート
