Trove Dashboard Release Notes - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Bug Fixes
ru: Исправления ошибок

en: Contents:
ru: Содержание:

en: Current Series Release Notes
ru: Примечания к выпуску Current Series

en: Enable cluster support for MariaDB and Cassandra.
ru: Включить поддержку кластеризации в MariaDB и Cassandra.

en: New Features
ru: Новые особенности

en: Newton Series Release Notes
ru: Примечания к выпуску Newton Series

en: Search
ru: Поиск
