trove-dashboard VERSION - en to cs translation catalogue (318 entries)

en: %(name)s | %(RAM)s RAM | %(instances)s instances
cs: %(name)s | %(RAM)s RAM | %(instances)s instancí

en: <strong>Please note:</strong> The value specified in the Volume Size field should be greater than 0, however, some configurations do not support specifying volume size. If specifying the volume size results in an error stating volume support is not enabled, enter 0.
cs: <strong>Nezapomeňte prosím:</strong> Hodnota zadaná v poli Velikost svazku by měla být větší než 0. Některé konfigurace ale neodporují zadání velikosti svazku. Pokud zadání velikosti má za následek chybu uvádějící, že podpora velikosti svazku není povolena, pak zadejte 0.

en: A backup must be selected!
cs: Musíte vybrat zálohu.

en: A master instance must be selected!
cs: Musíte vybrat hlavní instanci.

en: A new name or new password or new host must be specified.
cs: Musí být zvolen nový název, nové heslo nebo nový hostitel.

en: Access Revoked to | Access Revoked to
cs[0]: Přístup zrušen do
cs[1]: Přístupy zrušeny do
cs[2]: Přístupy zrušeno do

en: Accessible
cs: Přístupné

[ctx: Current status of a Database Instance]
en: Active
cs: Aktivní

en: Add
cs: Přidat

en: Add Instance
cs: Přidat instanci

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Allowed Host
cs: Povolený hostitel

en: Allowed Host (optional)
cs: Povolený hostitel (nepovinné)

en: Applicable only if the volume size is specified.
cs: Aplikovatelný pouze pokud velikost svazku je zadána.

en: At least one of the new fields must be changed.
cs: Alespoň jedno z nových polí musí být změněno.

en: Available networks
cs: Dostupné sítě

[ctx: Current status of a Database Instance]
en: Backup
cs: Záloha

en: Backup Database
cs: Zálohovat databázi

en: Backup Details
cs: Podrobnosti zálohy

en: Backup Details: {{ backup.name }}
cs: Podrobnosti zálohy: {{ backup.name }}

en: Backup Duration
cs: Životnost zálohy

en: Backup File
cs: Zálohovat soubor

en: Backup File Location
cs: Umístění souboru zálohy

en: Backup Name
cs: Název zálohy

en: Backup Overview
cs: Přehled záloh

en: Backups
cs: Zálohy

[ctx: Current status of a Database Instance]
en: Blocked
cs: Blokováno

[ctx: Current status of a Database Backup]
en: Building
cs: Sestavování

[ctx: Current status of a Database Instance]
en: Building
cs: Sestavování

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cannot disable root access: %s
cs: Nelze zakázat root přístup: %s

en: Cannot grow cluster.  No instances specified.
cs: Nelze zvětšit cluster. Instance nebyly zadány.

en: Character Set
cs: Znaková sada

en: Choose a new instance flavor.
cs: Zvolte nový typ instance.

en: Choose initial state.
cs: Zvolte výchozí stav.

en: Close
cs: Zavřít

en: Cluster Name
cs: Název clusteru

en: Cluster Size
cs: Velikost clusteru

en: Clusters
cs: Clustery

en: Comma separated list of databases to create
cs: Čárkami oddělený seznam databází pro vytvoření

[ctx: Current status of a Database Backup]
en: Completed
cs: Dokončené

en: Confirm the current replica is to be promoted as the new replica source.
cs: Potvrdit, že současná replika bude povýšena na nový zdroj repliky.

en: Connection Examples
cs: Příklady připojení

en: Connection Information
cs: Informace o připojení

en: Container
cs: Kontejner

en: Create Backup
cs: Vytvořit zálohu

en: Create Database
cs: Vytvořit databázi

en: Create User
cs: Vytvořit uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Created database "%s".
cs: Vytvořena databáze "%s".

en: Created user "%s".
cs: Vytvořen uživatel "%s".

en: Current Replica
cs: Současná replika

en: Current Replica Source
cs: Současný zdroj repliky

en: Current Size (GB)
cs: Současná velikost (GB)

en: Current Task
cs: Současný úkol

en: DATABASE
cs: DATABÁZE

en: Database
cs: Databáze

en: Database Access
cs: Databázový přístup

en: Database Backups
cs: Zálohy databáze

en: Database Info
cs: Informace o databázi

en: Database Instance
cs: Instance databáze

en: Database Name
cs: Název databáze

en: Database Port
cs: Port databáze

en: Databases
cs: Databáze

en: Datastore
cs: Datové úložiště

en: Datastore Version
cs: Verze datového úložiště

en: Delete Backup | Delete Backups
cs[0]: Smazat zálohu
cs[1]: Smazat zálohy
cs[2]: Smazat zálohy

en: Delete Cluster | Delete Clusters
cs[0]: Smazat cluster
cs[1]: Smazat clustery
cs[2]: Smazat clustery

en: Delete Database | Delete Databases
cs[0]: Smazat databázi
cs[1]: Smazat databáze
cs[2]: Smazat databáze

[ctx: Current status of a Database Backup]
en: Delete Failed
cs: Smazání selhalo

en: Delete Instance | Delete Instances
cs[0]: Smazat instanci
cs[1]: Smazat instance
cs[2]: Smazat instance

en: Delete User | Delete Users
cs[0]: Smazat uživatele
cs[1]: Smazat uživatele
cs[2]: Smazat uživatele

en: Deleted Backup | Deleted Backups
cs[0]: Záloha smazána
cs[1]: Zálohy smazány
cs[2]: Zálohy smazány

en: Deleted Database | Deleted Databases
cs[0]: Databáze smazána
cs[1]: Databáze smazány
cs[2]: Databáze smazány

en: Deleted User | Deleted Users
cs[0]: Uživatel smazán
cs[1]: Uživatelé smazáni
cs[2]: Uživatelé smazáni

en: Deleted cluster is not recoverable.
cs: Smazaný cluster nelze obnovit

en: Deleted instances are not recoverable.
cs: Smazané instance nelze obnovit.

en: Description
cs: Popis

en: Detach Replica | Detach Replicas
cs[0]: Odpojit repliku
cs[1]: Odpojit repliky
cs[2]: Odpojit repliky

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Disable Log | Disable Logs
cs[0]: Zakázat log
cs[1]: Zakázat logy
cs[2]: Zakázat logy

en: Disable Root
cs: Zakázat root.

en: Disabled Log | Disabled Logs
cs[0]: Log zakázán
cs[1]: Logy zakázány
cs[2]: Logy zakázány

en: Discard Log | Discard Logs
cs[0]: Vyřadit log
cs[1]: Vyřadit logy
cs[2]: Vyřadit logy

en: Discarded Log | Discarded Logs
cs[0]: Log vyřezen
cs[1]: Logy vyřazeny
cs[2]: Logy vyřazeny

en: Download
cs: Stáhnout

en: Download Backup
cs: Stáhnout zálohu

en: Edit User
cs: Upravit uživatele

en: Eject Replica Source | Eject Replica Sources
cs[0]: Vysunout zdroj repliky
cs[1]: Vysunout zdroje repliky
cs[2]: Vysunout zdroje repliky

en: Ejected Replica Source | Ejected Replica Sources
cs[0]: Zdroj repliky odpojen
cs[1]: Zdroje repliky odpojen
cs[2]: Zdroje repliky odpojit

en: Enable Log | Enable Logs
cs[0]: Povolit log
cs[1]: Povolit logy
cs[2]: Povolit logy

en: Enable Root
cs: Povolit root

en: Enabled Log | Enabled Logs
cs[0]: Log povolen
cs[1]: Logy povoleny
cs[2]: Logy povoleny

[ctx: Current status of a Database Instance]
en: Error
cs: Chyba

en: Error creating database backup.
cs: Chyba při vytváření zálohy databáze.

en: Error deleting database on instance.
cs: Chyba při mazání databáze v instanci.

en: Error downloading log file: %s
cs: Chyba při stahování log souboru: %s

en: Error getting database backup list.
cs: Chyba při získávání seznamu záloh databáze.

[ctx: Current status of a Database Backup]
en: Failed
cs: Selhalo

[ctx: Current status of a Database Instance]
en: Failed
cs: Selhalo

en: Flavor
cs: Typ

en: Go
cs: Přejít

en: Grant Access | Grant Access
cs[0]: Povolit přístup
cs[1]: Povolit přístupy
cs[2]: Povolit přístupy

en: Granted Access to | Granted Access to
cs[0]: Přístup povolen do
cs[1]: Přístupy povoleny do
cs[2]: Přístupy povoleny do

en: Grow Cluster
cs: Zvětšit cluster

en: Grow Cluster: {{cluster_name}}
cs: Zvětšit cluster: {{cluster_name}}

en: Has Root Ever Been Enabled
cs: Byl někdy povolen root

en: Host
cs: Hostitel

en: Host or IP that the user is allowed to connect through.
cs: Hostitel nebo IP, ze které se uživatel může připojit.

en: Incremental
cs: Přírůstková

en: Incremental Backup
cs: Přírůstková záloha

en: Information
cs: Informace

en: Initial Admin User
cs: Výchozí účet správce

en: Initial Databases
cs: Výchozí databáze

en: Initial Volume Size
cs: Počáteční velikost svazku

en: Initial admin user to add
cs: Výchozí účet správce pro přidání

en: Initialize Databases
cs: Inicializovat databáze

en: Instance Name
cs: Název instance

en: Instance Type
cs: Typ instance

en: Instances
cs: Instance

en: Is a Replica Of
cs: Je replikou

en: Launch
cs: Spustit

en: Launch Cluster
cs: Spustit cluster

en: Launch Database
cs: Spustit databázi

en: Launch Instance
cs: Spustit instanci

en: Launched %(count)s named "%(name)s".
cs: Spuštěno %(count)s pojmenovaných "%(name)s".

en: Launched cluster "%s"
cs: Cluster "%s" spuštěn

en: Log Contents
cs: Obsah logu

en: Log Length
cs: Délka logu

en: Log length must be a nonnegative integer.
cs: Délka logu musí být nezáporné celé číslo.

en: Logs
cs: Logy

en: Manage Access
cs: Spravovat přístup

en: Manage Root
cs: Spravovat root

en: Manage Root Access
cs: Spravovat root přístup

en: Management Console
cs: Správcovská konzole

en: Master Instance Name
cs: Název hlavní instance

en: Name
cs: Jméno

en: Network
cs: Síť

en: Network attached to instance.
cs: Síť připojená k instanci.

[ctx: Current status of a Database Backup]
en: New
cs: Nový

en: New Flavor
cs: Nový typ

en: New Host
cs: Nový hostitel

en: New Name
cs: Nový název

en: New Password
cs: Nové heslo

en: New Size (GB)
cs: Nová velkost (GB)

en: New password for cluster access.
cs: Nové heslo pro přístup ke clusteru

en: New size for volume must be greater than current size.
cs: Nová velikost svazku musí být větší než současná.

en: No backups available
cs: Žádné zálohy nejsou dostupné

en: No flavors available
cs: Typy nejsou dostupné

en: No instances available
cs: Žádné dostupné instance

en: No volume type
cs: Žádný typ svazku

en: None
cs: Žádný

en: Not Assigned
cs: Nepřiděleno

en: Not Found
cs: Nenalezeno

en: Not available
cs: Není dostupné

en: Note: Enable root access on an instance.  If the root user is already enabled then a new password is generated.
cs: Poznámka: Povolí root přístup do instance. Pokud root uživatel je již povolen, bude vygenerováno nové heslo.

en: Number of Instances
cs: Počet instancí

en: Number of Shards
cs: Počet částí

en: Number of instances in the cluster.
cs: Počet instancí v clusteru.

en: Number of instances in the cluster. (Read only)
cs: Počet instanci v clusteru (pouze pro čtení).

en: Number of shards. (Read only)
cs: Počet částí. (Pouze pro čtení)

en: Old Flavor
cs: Původní typ

en: Optional Backup Description
cs: Nepovinný popis zálohy

en: Optional character set for the database.
cs: Volitelná znaková sada pro databázi.

en: Optional collation type for the database.
cs: Collation databáze (volitelné).

en: Optional comma separated list of databases user has access to.
cs: Volitelný, čárkami oddělený seznam databází, do kterého má uživatel přístup.

en: Optional datastore specific type of the instance.
cs: Typ instance specifický pro uložiště (volitelné).

en: Optional datastore specific value that defines the relationship from one instance in the cluster to another.
cs: Specifická hodnota volitelného datového uložiště, která definuje vztah z jedné instance v clusteru do jiné instance.

en: Optional host of user.
cs: Volitelný hostitel pro uživatele.

en: Optional name of the instance.
cs: Volitelné jméno instance.

en: Optional parent backup
cs: Nepovinná nadřazená záloha

en: Optionally choose to create this database using a previous backup, or as a replica of another database instance.
cs: Můžete vytvořit databázi pomocí předchozí zálohy, nebo jako repliku jiné instance databáze.

en: Optionally provide a character set and collation for the database.
cs: Zvolit znakovou sadu a collation databáze (volitelné).

en: Optionally provide a comma separated list of databases to create:
cs: Lze zadat nepovinný, čárkami oddělený seznam databází pro vytvoření:

en: Optionally provide the host of the user and a list of databases the user is granted access to.
cs: Volitelně zadat uživatelova hostitele a seznam databází, do kterých má uživatel přístup.

en: Overview
cs: Přehled

en: PASSWORD
cs: HESLO

en: Parent Backup
cs: Nadřazená záloha

en: Password
cs: Heslo

en: Password (required)
cs: Heslo (povinné)

en: Password for root user must be specified.
cs: Heslo pro uživatele root musí být zadáno.

en: Password for root user.
cs: Heslo pro root uživatele.

en: Password is only visible immediately after the root is enabled or reset.
cs: Heslo je viditelné pouze bezprostředně po povolení nebo resetování root.

en: Please note:</strong> The new value must be greater than the existing volume size.
cs: Nezapomeňte prosím:</strong> Nová hodnota musí být větší nebo rovna velikosti původního svazku.

en: Promote
cs: Povýšení

en: Promote to Replica Source
cs: Povýšení zdroje repliky

en: Promoted replica "%s" as the new replica source.
cs: Povýšení repliky "%s" na nový zdroj repliky.

en: Publish Log | Publish Logs
cs[0]: Zveřejnit log
cs[1]: Zveřejnit logy
cs[2]: Zveřejnit logy

en: Publishable (bytes)
cs: Publikovatelný (bytů)

en: Published (bytes)
cs: Zvěřejněno (bajty)

en: Published Log | Published Logs
cs[0]: Log zveřejněn
cs[1]: Logy zveřejněny
cs[2]: Logy zveřejněny

[ctx: Current status of a Database Instance]
en: Rebooting
cs: Restartování

en: Related To
cs: Vztahující se k

en: Remove Instance | Remove Instances
cs[0]: Odstranit instanci
cs[1]: Odstranit instance
cs[2]: Odstranit instance

en: Removed Instance | Removed Instances
cs[0]: Instance smazána
cs[1]: Instance smazány
cs[2]: Instancí smazáno

en: Removed instances from cluster.
cs: Instance z clusteru odstraněny.

en: Replica Count
cs: Počet replik

en: Replica Detached | Replicas Detached
cs[0]: Replika odpojena
cs[1]: Repliky odpojeny
cs[2]: Repliky odpojeny

en: Replicas
cs: Repliky

en: Replicate from Instance
cs: Replikovat z instance

en: Replication
cs: Replikace

en: Reset Root Password
cs: Resetovat root heslo

en: Resize Database Instance
cs: Změnit velikost instance databáze

en: Resize Database Volume
cs: Změnit velikost svazku databáze

en: Resize Instance
cs: Změnit velikost instance

en: Resize Volume
cs: Změnit velikost svazku

[ctx: Current status of a Database Instance]
en: Resizing
cs: Změna velikosti

en: Resizing instance "%s"
cs: Změna velikosti instance "%s"

en: Resizing volume "%s"
cs: Měnění velikosti svazku "%s"

en: Restart Instance | Restart Instances
cs[0]: Restartovat instanci
cs[1]: Restartovat instance
cs[2]: Restartovat instance

[ctx: Current status of a Database Instance]
en: Restart Required
cs: Vyžadován restart

en: Restarted Instance | Restarted Instances
cs[0]: Instance restartována
cs[1]: Instance restartovány
cs[2]: Instance restartovány

en: Restarted instances will lose any data not saved in persistent storage.
cs: Restartované instance ztratí veškerá data, jenž nejsou uložená v trvalém úložišti.

en: Restore Backup
cs: Obnovit zálohu

en: Restore from Backup
cs: Obnovit ze zálohy

en: Return to Log List
cs: Návrat do seznamu logů

en: Revoke Access | Revoke Access
cs[0]: Zrušit přístup
cs[1]: Zrušit přístupy
cs[2]: Zrušit přístupy

en: Root Enabled
cs: Root povolen

en: Root Password
cs: Heslo pro root uživatele

en: Root password updated for cluster "%s"
cs: Root heslo pro cluster "%s" aktualizováno

[ctx: Current status of a Database Backup]
en: Saving
cs: Ukládání

en: Scheduled Shrinking of Cluster | Scheduled Shrinking of Cluster
cs[0]: Zmenšení clusteru naplánováno
cs[1]: Zmenšení clusterů naplánováno
cs[2]: Zmenšení clusterů naplánováno

en: Scheduled backup "%(name)s".
cs: Naplánována záloha "%(name)s".

en: Scheduled deletion of Cluster | Scheduled deletion of Clusters
cs[0]: Smazání clusteru naplánováno
cs[1]: Smazání clusterů naplánováno
cs[2]: Smazání clusterů naplánováno

en: Scheduled deletion of Instance | Scheduled deletion of Instances
cs[0]: Smazání instance naplánováno
cs[1]: Smazání instancí naplánováno
cs[2]: Smazání instancí naplánováno

en: Scheduled growing of cluster.
cs: Zvětšení clusteru naplánováno.

en: Select a backup to restore
cs: Vyberte zálohu pro obnovení

en: Select a master instance
cs: Vyberte hlavní instanci

en: Select a new flavor
cs: Vyberte nový typ

en: Select backup
cs: Vyberte zálohu

en: Select datastore type and version
cs: Vyberte typ datového úložiště a verzi

en: Select instance
cs: Vyberte instanci

en: Select parent backup
cs: Vyberte nadřazenou zálohu

en: Select the instance(s) that will be removed from the cluster.
cs: Vyberte instance, které budou odebrány z clusteru.

en: Selected networks
cs: Vybrané sítě

en: Shrink Cluster | Shrink Cluster
cs[0]: Zmenšit cluster
cs[1]: Zmenšit clustery
cs[2]: Zmenšit clustery

en: Shrink Cluster: {{cluster_name}}
cs: Zmenšit cluster: {{cluster_name}}

en: Shrinking a cluster is not recoverable.
cs: Zmenšení clusteru je nevratné.

[ctx: Current status of a Database Instance]
en: Shutdown
cs: Vypnout

en: Size
cs: Velikost

en: Size of image to launch.
cs: Velikost obrazu pro spuštění.

en: Size of the volume in GB.
cs: Velikost svazku v GB.

en: Source for Initial State
cs: Zdroj výchozího stavu

en: Specify a new flavor for the database instance.
cs: Zadejte nový typ instance databáze.

en: Specify a new name, new password or new host name for the user.
cs: Zadejte nové jméno, nové heslo nebo nové jméno hostitele pro uživatele.

en: Specify the details for launching an instance.
cs: Zadejte podrobnosti spuštění instance.

en: Specify the details for the database backup.
cs: Zadejte podrobnosti zálohy databáze.

en: Specify the details of the instance to be added to the cluster.
cs: Zadejte detaily instancí pro přidání do clusteru.

en: Specify the instances to be added to the cluster.  When all the instances are specified click 'Grow Cluster' to perform the grow operation.
cs: Zadejte instance pro přidání do clusteru. Po zadání všech instancí klikněte na tlačítko 'Zvětšit cluster' pro zahájení operace.

en: Specify the name of the new database.
cs: Zadejte název nové databáze.

en: Specify the name of the new user and password.
cs: Zadejte jméno a heslo pro nového uživatele.

en: Specify the new root password for vertica cluster.
cs: Zadejte nové root heslo pro vertica cluster.

en: Specify the new volume size for the database instance.
cs: Zadejte novou velikost svazku instance databáze.

en: Specify the number of replicas to be created
cs: Zadejte počet replik pro vytvoření

en: Specs
cs: Specifikace

en: Status
cs: Stav

en: Status if root was ever enabled for an instance.
cs: Stav, zda byl root povolen pro instanci

en: Successfully disabled root access.
cs: Úspěšně zakázán přístup root.

en: The 'Instance Type' and 'Related To' fields are datastore specific and optional.  See the Trove documentation for more information on using these fields.
cs: Pole 'Typ instance' a 'Týkající se' jsou specifické vzhledem k úložišti a jsou volitelné. Viz dokumentace Trove pro více informací o použití těchto polí.

en: The flavor must be specified.
cs: Typ musí být zadaný.

en: The name field is optional.   If the field is left blank a name will be generated when the cluster is grown.
cs: Pole jméno je volitelné. Pokud je prázdné, bude generováno při vytvoření clusteru.

en: The number of instances must be greater than 1.
cs: Počet instancí musí být větší než 1.

en: The number of shards must be greater than 1.
cs: Počet částí musí být větší než 1.

en: There was a problem enabling root.
cs: Při povolování uživatele root se vyskytl problém.

en: This action cannot be undone.
cs: Toto nelze vrátit.

en: Type
cs: Typ

en: Type and version of datastore.
cs: Typ a verze datového úložiště

en: USERNAME
cs: UŽIVATELSKÉ JMÉNO

en: Unable to %(action)s: %(objs)s
cs: Nelze %(action)s: %(objs)s

en: Unable to determine if instance root is enabled.
cs: Nelze zjistit, zda je root přístup do instance povolen.

en: Unable to find backup!
cs: Nelze najít zálohu.

en: Unable to find master instance!
cs: Nelze najít hlavní instanci.

en: Unable to get database backup data.
cs: Nelze získat data zálohy databáze.

en: Unable to get databases data.
cs: Nelze získat data databáze.

en: Unable to get instances data.
cs: Nelze získat data instance.

en: Unable to get user access data.
cs: Nelze získat přístupová data uživatele.

en: Unable to get user data.
cs: Nelze získat data uživatele.

en: Unable to grow cluster: %s
cs: Nelze zvětšit cluster: %s

en: Unable to launch %(count)s named "%(name)s".
cs: Nelze spustit %(count)s pojmenovaných "%(name)s".

en: Unable to list database backups for parent.
cs: Nelze vypsat zálohy databáze pro nadřazenou zálohu.

en: Unable to list database instances to backup.
cs: Nelze vypsat instance databáze k zálohování.

en: Unable to load {0} log
    {1}
cs: Nelze načíst  {0} log.
    {1}

en: Unable to load {0} log for instance "{1}".
cs: Nelze načíst  {0} log pro instanci "{1}".

en: Unable to obtain datastore versions.
cs: Nelze získat verze datových úložišť.

en: Unable to obtain datastores.
cs: Nelze získat datová úložiště.

en: Unable to obtain flavors.
cs: Nelze získat typy.

en: Unable to obtain information on root user
cs: Nelze získat informace o root uživateli

en: Unable to remove instances from cluster: %s
cs: Nelze odebrat instance z clusteru: %s.

en: Unable to retrieve accessible databases.
cs: Nelze získat dostupné databáze.

en: Unable to retrieve cluster details.
cs: Nelze získat podrobnosti clusteru.

en: Unable to retrieve database clusters.
cs: Nelze získat databázové clustery.

en: Unable to retrieve database instances.
cs: Nelze získat instance databáze.

en: Unable to retrieve database size information.
cs: Nelze získat informace o velikosti databáze.

en: Unable to retrieve databases.
cs: Nelze získat databáze.

en: Unable to retrieve details for backup: %s
cs: Nelze získat podrobnosti zálohy: %s.

en: Unable to retrieve details for database cluster: %s
cs: Nelze získat podrobnosti databázového clusteru: %s

en: Unable to retrieve details for database instance: %s
cs: Nelze získat detaily pro instance databáze: %s

en: Unable to retrieve details for parent backup: %s
cs: Nelze získat podrobnosti nadřazené zálohy: %s

en: Unable to retrieve flavors.
cs: Nelze získat typy.

en: Unable to retrieve instance details.
cs: Nelze získat podrobnosti instance.

en: Unable to retrieve list of logs.
    %s
cs: Nelze získat seznam logů.
    %s

en: Unable to retrieve networks.
cs: Nelze získat sítě.

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Updated user "%s".
cs: Uživatel aktualizován "%s".

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Username (required)
cs: Uživatelské jméno (povinné)

en: Users
cs: Uživatelé

en: View Full Log
cs: Zobrazit celý log

en: View Log
cs: Zobrazit log

en: Volume
cs: Svazek

en: Volume Size
cs: Velikost svazku

en: Volume Type
cs: Typ svazku

en: You are not allowed to %(action)s: %(objs)s
cs: Nemáte oprávnění pro %(action)s: %(objs)s

en: You can perform an incremental backup by specifying a parent backup. <strong>However,</strong> not all databases support incremental backups in which case this operation will result in an error.
cs: Přírůstkovou zálohu můžete provést zadáním nadřazené zálohy. <strong>Nezapomeňte ale,</strong> že ne všechny databáze podporují přírůstkové zálohy a v takových případech operace selže s chybou.

en: You must select a datastore type and version.
cs: Musíte vybrat typ datového úložiště a verzi.

en: You must specify a password if you create a user.
cs: Při vytváření uživatele musíte zadat heslo.

en: You must specify at least one database if you create a user.
cs: Při vytváření uživatele musíte zadat alespoň jednu databázi.
