trove-dashboard VERSION - en to pt_BR translation catalogue (7 entries)

en: Created
pt_BR: Criado

en: Database
pt_BR: Banco de Dados

en: Datastore
pt_BR: Repositório de Dados

en: Datastore Version
pt_BR: Versão do Repositório de Dados

en: Name
pt_BR: Nome

en: Unable to retrieve the Backups.
pt_BR: Não é possível recuperar os Backups.

en: status
pt_BR: Estado
