Tumbler - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
be: Не атрымалася выклікаць адмысловую ўбудову мініяцюр: час сышоў

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
be: Не атрымалася выклікаць адмысловую ўбудову мініяцюр: %s

en: Invalid format
be: Хібны фармат

en: RGB Colorspace
be: Каляровая прастора RGB

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
be: Не атрымалася стварыць мініяцюру са змесціва файла

en: Only local files are supported
be: Падтрымліваюцца толькі лакальныя файлы

en: Could not save thumbnail to "%s"
be: Не атрымалася захаваць мініяцюру ў "%s"

en: The file "%s" is a thumbnail itself
be: Файл "%s" сам з'яўляецца мініяцюрай

en: No thumbnailer available for "%s"
be: Убудова мініяцюр для "%s" адсутнічае

en: The thumbnailer service is shutting down
be: Сэрвіс стварэння мініяцюр выключаецца

en: Unsupported thumbnail flavor requested
be: Запытаны непадтрымліваемы тып мініяцюр

en: Failed to load the poster image "%s"
be: Не атрымалася загрузіць выяву "%s"

en: Failed to load the metadata from "%s"
be: Не атрымалася загрузіць метаданыя з  "%s"

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
be: Хібны ключ API. Вы мусіце даць сапраўдны ключ. База даных будзе выключаная.

en: No poster key found in metadata
be: Ключ выявы не знойдзены ў метаданых

en: Movie title is too short
be: Загаловак відэа занадта кароткі

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
be: Не атрымалася ініцыялізаваць freetype: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
be: Не атрымалася загрузіць змесціва файла: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
be: Не атрымалася адкрыць файл шрыфту : %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
be: Не атрымалася вызначыць мапу сімвалаў: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
be: Не атрымалася адмаляваць гліфы: %s

en: The document is empty
be: Дакумент пусты

en: First page of the document could not be read
be: Немагчыма прачытаць першую старонку дакумента
