Tumbler - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
bg: Не мога да се свържа със специалната услуга за умалени изображения: изтекло време

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
bg: Не мога да се свържа със специалната услуга за умалени изображения: %s

en: Invalid format
bg: Невалиден формат

en: RGB Colorspace
bg: RGB гама

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
bg: Умаленото изображение не може да се заключи към съдържанието на файла

en: Only local files are supported
bg: Поддържат се само локални файлове

en: Corrupt thumbnail PNG: '%s'
bg: Повредена PNG миниатюра: "%s"

en: Could not save thumbnail to "%s"
bg: Умаленото изображение не може да се запази в „%s“

en: The file "%s" is a thumbnail itself
bg: Файлът „%s“ е умалено изображение

en: No thumbnailer available for "%s"
bg: Няма услуга за умалени изображения за „%s“

en: The thumbnailer service is shutting down
bg: Услугата за умалени изображения се изключва

en: Unsupported thumbnail flavor requested
bg: Неподдържан нюанс на  умалено изображение

en: Failed to load the poster image "%s"
bg: Не може да се зареди изображението „%s“

en: Failed to load the metadata from "%s"
bg: Не могат да се заредят метаданните от „%s“

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
bg: Невалиден API ключ, вие трябва да въведете валиден ключ. Филмовата база с данни ще бъде изключена.

en: No poster key found in metadata
bg: Не е намерен плаката в метаданните

en: Movie title is too short
bg: Заглавието на филма е прекалено кратко

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
bg: Не може да се инициализира freetype: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
bg: Не може да се зареди съдържанието на файла: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
bg: Не може да се отвори файлът на шрифта: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
bg: Не може да се зададе карта със символи: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
bg: Не може да се начертаят фигурите: %s

en: The document is empty
bg: Документът е празен

en: First page of the document could not be read
bg: Първата страница от документа не може да се прочете
