Tumbler - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
ca: No s'ha pogut cridar al generador de miniatures: ha expirat el temps

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
ca: No s'ha pogut cridar al generador de miniatures: %s

en: Invalid format
ca: El format no és vàlid

en: RGB Colorspace
ca: Espai de color RGB

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
ca: La miniatura no s'ha pogut inferir a partir del contingut del fitxer

en: Only local files are supported
ca: Només es permeten fitxers locals

en: Could not save thumbnail to "%s"
ca: No s'ha pogut desar la miniatura a «%s»

en: The file "%s" is a thumbnail itself
ca: El fitxer «%s» és una miniatura.

en: No thumbnailer available for "%s"
ca: No hi ha cap miniatura disponible per a «%s»

en: The thumbnailer service is shutting down
ca: S'està aturant el servei de miniatures

en: Unsupported thumbnail flavor requested
ca: La variant de la miniatura requerida no està suportada

en: Failed to load the poster image "%s"
ca: No s'ha pogut carregar la imatge del cartell «%s»

en: Failed to load the metadata from "%s"
ca: No s'ha pogut carregar les metadades des de «%s»

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
ca: La clau de l'API no és vàlida, hauríeu de proporcionar una clau vàlida. L'extensió Movie DB serà desactivada.

en: No poster key found in metadata
ca: No s'ha trobat la clau del cartell a les metadades

en: Movie title is too short
ca: El títol de la pel·lícula és massa curt.

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
ca: No s'ha pogut inicialitzar freetype: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
ca: No s'ha pogut llegir el contingut del fitxer: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
ca: No s'ha pogut obrir el fitxer: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
ca: No s'ha pogut establir el mapa de caràcters: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
ca: No s'han pogut renderitzar els glifs: %s

en: The document is empty
ca: El document està buit

en: First page of the document could not be read
ca: No s'ha pogut llegir la primera pàgina del document
