Tumbler - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
et: Kohaldatud pisipildistaja käivitamine ei õnnestunud: aegumine

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
et: Kohaldatud pisipildistaja käivitamine ei õnnestunud: %s

en: Invalid format
et: Vigane vorming

en: RGB Colorspace
et: RGB Värviruum

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
et: Sisu alusel ei õnnestunud pisipilti tuvastada

en: Only local files are supported
et: Vaid kohalikud failid on toetatud

en: Corrupt thumbnail PNG: '%s'
et: Vigane PNG pisipilt: „%s“

en: Could not save thumbnail to "%s"
et: Pisipildi salvestamine „%s“ faili ei õnnestunud

en: The file "%s" is a thumbnail itself
et: Fail „%s“ juba on pisipilt

en: No thumbnailer available for "%s"
et: Pisipildistaja pole „%s“ jaoks saadaval

en: The thumbnailer service is shutting down
et: Pisipildistaja teenus lõpetab töö

en: Unsupported thumbnail flavor requested
et: Selline pisipildi tüüp ei ole toetatud

en: Failed to load the poster image "%s"
et: „%s“ näidispildi laadimine ei õnnestunud

en: Failed to load the metadata from "%s"
et: Metateabe laadimine „%s“ failist ei õnnestunud

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
et: Sul peab olema kehtiv API võti, kuid see API võti on vigane. Movie DB taustateenus lülitatakse välja.

en: No poster key found in metadata
et: Metainfos ei leidnud näidispilti

en: Movie title is too short
et: Klipi pealkiri on liiga lühike

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
et: Freetype teegi käivitamine ei õnnestunud: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
et: Faili sisu laadimine ei õnnestunud: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
et: Fondifaili avamine ei õnnestunud: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
et: Kooditabeli seadistamine ei õnnestunud: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
et: Glüüfide visualiseerimine ei õnnestunud: %s

en: The document is empty
et: See dokument on tühi

en: First page of the document could not be read
et: Dokumendi esimest lehte ei õnnestunud lugeda
