Tumbler - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
eu: Huts argazkitxo sortzaile berezia deitzean: denboraz-kanpo

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
eu: Huts argazkitxo sortzaile berezia deitzean: %s

en: Invalid format
eu: Formatu baliogabea

en: RGB Colorspace
eu: RGB kolore-espazioa

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
eu: Argazkitxoak ezin da eskuratu fitxategi edukitik

en: Only local files are supported
eu: Fitxategi lokalak bakarrik onartzen dira

en: Corrupt thumbnail PNG: '%s'
eu: PNG argazkitxoa hondatuta: '%s'

en: Could not save thumbnail to "%s"
eu: Ezinda argazkitxoa "%s"-n gorde

en: The file "%s" is a thumbnail itself
eu: "%s" fitxategia argazkitxo bat da

en: No thumbnailer available for "%s"
eu: Ez dago argazkitxo sortzaile erabilgarririk "%s"-rentzat

en: The thumbnailer service is shutting down
eu: Argazkitxo zerbitzua itzali egingo da

en: Unsupported thumbnail flavor requested
eu: Onartzen ez den argazkitxo zaporea eskatua

en: Failed to load the poster image "%s"
eu: Huts "%s" poster irudia kargatzean

en: Failed to load the metadata from "%s"
eu: Huts "%s"-tik metadata kargatzean

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
eu: API gako baliogabea, baliozko gako bat sartu behar duzu. Filma DB interfazea desgaitu egingo da.

en: No poster key found in metadata
eu: Ez da posterrik aurkitu metadatan

en: Movie title is too short
eu: Filma titulua laburregia da

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
eu: Ezinda freetype abiarazi: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
eu: Ezin dira fitxategi edukiak kargatu: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
eu: Ezin da letra-tipo fitxategia ireki: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
eu: Ezin da karaktere-mapa ezarri: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
eu: Ezin dira glifoak errendatu: %s

en: The document is empty
eu: Dokumentua hutsik dago

en: First page of the document could not be read
eu: Dokumentuaren lehen orrialdea ezin da irakurri
