Tumbler - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
gl: Produciuse un fallo ao chamar ao miniaturizador especializado: sobrepasouse o tempo de espera

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
gl: Produciuse un fallo ao chamar ao miniaturizador especializado: %s

en: Invalid format
gl: Formato incorrecto

en: RGB Colorspace
gl: Espazo de cores RGB

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
gl: Non se puido obter a miniatura a partir do contido do ficheiro

en: Only local files are supported
gl: Só se admiten ficheiros locais

en: Corrupt thumbnail PNG: '%s'
gl: PNG de miniatura corrompido: «%s»

en: Could not save thumbnail to "%s"
gl: Non se puido gardar a miniatura en «%s»

en: The file "%s" is a thumbnail itself
gl: O ficheiro «%s» xa é unha miniatura

en: No thumbnailer available for "%s"
gl: Non hai ningún miniaturizador dispoñíbel para «%s»

en: The thumbnailer service is shutting down
gl: Estase apagando o servizo de miniaturas

en: Unsupported thumbnail flavor requested
gl: Solicitouse un tipo de miniatura non admitida

en: Failed to load the poster image "%s"
gl: Produciuse un fallo ao cargar a imaxe de póster «%s»

en: Failed to load the metadata from "%s"
gl: Produciuse un fallo ao cargar os metadatos desde «%s»

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
gl: A chave da API é incorrecta; ten que contar cunha chave correcta. Vaise desactivar a infraestrutura de Movie DB.

en: No poster key found in metadata
gl: Non se atopou chave de póster nos metadatos

en: Movie title is too short
gl: O título da película é demasiado curto

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
gl: Non se puido inicializar freetype: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
gl: Non se puido cargar o ficheiro: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
gl: Non se puido cargar o ficheiro de tipo de letra: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
gl: Non se puido definir o mapa de caracteres: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
gl: Non se puido renderizar os glifos: %s

en: The document is empty
gl: O documento está baleiro

en: First page of the document could not be read
gl: Non se puido ler a primeira páxina do documento
