Tumbler - en to hy_AM translation catalogue (23 entries)

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
hy_AM: Չյաջողուեց կանչել յատկացուած փոքրապատկերը․ սպառում

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
hy_AM: Չյաջողուեց կանչել յատկացուած փոքրապատկերը․ %s

en: Invalid format
hy_AM: Անվաւեր ձեւաչափ

en: RGB Colorspace
hy_AM: RGB գունատարածք

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
hy_AM: Փոքրապատկերը չի կարող ստեղծուել նիշի բովանդակութեան միջից

en: Only local files are supported
hy_AM: Սատարուում են միայն տեղային նիշերը

en: Could not save thumbnail to "%s"
hy_AM: Չյաջողուեց պահել փոքրապատկերը "%s"֊ում

en: The file "%s" is a thumbnail itself
hy_AM: "%s" նիշը համարուում է փոքրապատկեր

en: No thumbnailer available for "%s"
hy_AM: "%s"֊ի համար հասանելի փոքրապատկերներ չկան

en: The thumbnailer service is shutting down
hy_AM: Փոքրապատկերների ծառայութիւնը անջատուում է

en: Unsupported thumbnail flavor requested
hy_AM: Յայտ է ներկայացուել չսատարուող տարրի համար

en: Failed to load the poster image "%s"
hy_AM: Չյաջողուեց բեռնել "%s" յայտարարութեան պատկերը

en: Failed to load the metadata from "%s"
hy_AM: Չյաջողուեց բեռնել տուեալները "%s"֊ից

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
hy_AM: Անվաւեր API բանալի, պէտք է տրամադրէք վաւեր բանալի։ Տեսանիւթի DB backend֊ը կանջատուի։

en: No poster key found in metadata
hy_AM: Յայտարարութեան ոչ մի բանալի մետատուեալներում չկա

en: Movie title is too short
hy_AM: Տեսանիւթի անունը չափազանց կարճ է

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
hy_AM: Չյաջողուեց սկզբնաւորել freetype֊ը․ %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
hy_AM: Չյաջողուեց բեռնել նիշի բովանդակութիւնը․ %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
hy_AM: Չյաջողուեց բացել տառատեսակի նիշը․ %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
hy_AM: Չյաջողուեց տեղադրել գրանշանի քարտեզը․ %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
hy_AM: Չյաջողուեց ցուցադրել գլիֆները․ %s

en: The document is empty
hy_AM: Փաստաթուղթը դատարկ է

en: First page of the document could not be read
hy_AM: Փաստաթղթի առաջին էջը չի կարող ընթերցուել
