Tumbler - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
kk: Арнайы таңбаша қолданбасын шақыру қатесі: уақыты өтті

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
kk: Арнайы таңбаша қолданбасын шақыру қатесі: %s

en: Invalid format
kk: Пішімі қате

en: RGB Colorspace
kk: RGB түстер кеңістігі

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
kk: Таңбаша файл құрамасынан алынуы мүмкін емес

en: Only local files are supported
kk: Тек жергілікті файлдарға қолдау бар

en: Corrupt thumbnail PNG: '%s'
kk: Кіші көрініс PNG зақымдалған: '%s'

en: Could not save thumbnail to "%s"
kk: Таңбашаны "%s" ішіне сақтау мүмкін емес

en: The file "%s" is a thumbnail itself
kk: "%s" файлы өзі таңбаша болып тұр

en: No thumbnailer available for "%s"
kk: "%s" үшін таңбашалар қолданбасы қолжетерсіз

en: The thumbnailer service is shutting down
kk: Таңбашалар қызметі сөндірілуде

en: Unsupported thumbnail flavor requested
kk: Қолдауы жоқ таңбаша түрі сұранды

en: Failed to load the poster image "%s"
kk: "%s" постер суретін жүктеу сәтсіз

en: Failed to load the metadata from "%s"
kk: "%s" адресінен метаақпаратты жүктеп алу сәтсіз

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
kk: API кілті қате, сізде дұрыс кілт болу керек. Фильмдер дерекқоры қызметі сөндіріледі.

en: No poster key found in metadata
kk: Метаақпараттан постер табылмады

en: Movie title is too short
kk: Фильм атауы тым қысқа

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
kk: Freetype іске қосу мүмкін емес: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
kk: Файл құрамасын жүктеп алу мүмкін емес: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
kk: Қаріп файлын ашу мүмкін емес: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
kk: Таңбалар кестесін орнату мүмкін емес: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
kk: Глифтерді өндеу мүмкін емес: %s

en: The document is empty
kk: Құжат бос

en: First page of the document could not be read
kk: Құжаттың бірінші бетін оқу мүмкін емес
