Tumbler - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Another thumbnail cache service is already running
lv: Vēl viens sīktēlu keša pakalpojums jau skrien

en: No thumbnailer available for "%s"
lv: Neviens sīktēlotājs nav pieejams priekš "%s"

en: Another generic thumbnailer is already running
lv: Vēl viens autentisks sīktēlotājs jau skrien

en: Another thumbnailer manager is already running
lv: Vēl viens sīktēlotājs jau skrien

note: set the application name. Translators: Don't translate "Tumbler".
en: Tumbler Thumbnailing Service
lv: Tumbler sīktēlotāja pakalpojums

en: Failed to connect to the D-Bus session bus: %s
lv: Neizdevās savienoties ar D-Buss sesijas kopni: %s

en: Failed to load specialized thumbnailers into the registry: %s
lv: Neizdevās ielādēt specializētus sīktēlotājus reģistrā: %s

en: Failed to start the thumbnail cache service: %s
lv: Neizdevās sākt sīktēlu keša pakalpojumu: %s

en: Failed to start the thumbnailer manager: %s
lv: Neizdevās palaists sīktēlotāja pārvaldnieku: %s

en: Failed to start the thumbnailer service: %s
lv: Neizdevās palaist sīktēlotāja pakalpojumu: %s

en: Invalid format
lv: Nederīgs formāts

en: The file "%s" is a thumbnail itself
lv: Fails "%s" jau pats ir sīktēls

en: Plugin "%s" lacks required symbols.
lv: Spraudnis "%s" ir bez nepieciešamajiem simboliem.

en: Failed to load plugin "%s": %s
lv: Neizdevās ielādēt spraudni "%s": %s

en: Version mismatch: %s
lv: Versiju nesakritība: %s

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
lv: Neizdevās inicializēt freetype: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
lv: Neizdevās ielādēt faila saturu: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
lv: Neizdevās atvērt fonta failu: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
lv: Neizdevās uzstādīt rakstzīmju karti: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
lv: Neizdevās vizualizēt glyphs: %s

en: Could not save thumbnail to "%s"
lv: Nevarēja saglabāt siktēlu "%s"
