Tumbler - en to nb translation catalogue (24 entries)

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
nb: Kunne ikke kalle spesialisert miniatyr: tidsavbrudd

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
nb: Kunne ikke kalle spesialisert miniatyr: %s

en: Invalid format
nb: Ugyldig format

en: RGB Colorspace
nb: RGB fargerom

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
nb: Miniatyr kunne ikke bestemmes fra filinnholdet

en: Only local files are supported
nb: Kun lokale filer støttes

en: Corrupt thumbnail PNG: '%s'
nb: Skadet PNG-miniatyrbilde: «%s»

en: Could not save thumbnail to "%s"
nb: Klarte ikke lagre miniatyr til «%s»

en: The file "%s" is a thumbnail itself
nb: Filen «%s» er selv en miniatyr

en: No thumbnailer available for "%s"
nb: Ingen miniatyrbildetjeneste tilgjengelig for «%s»

en: The thumbnailer service is shutting down
nb: Miniatyrbildetjenesten slås av

en: Unsupported thumbnail flavor requested
nb: Ikke støttet miniatyrtjeneste etterspurt

en: Failed to load the poster image "%s"
nb: Klarte ikke innlaste plakatbildet fra «%s»

en: Failed to load the metadata from "%s"
nb: Klarte ikke å laste inn metadatene fra «%s»

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
nb: Ugyldig API-nøkkel, du må tildeles en gyldig nøkkel. Bakstykket for The Movie DB vil bli deaktivert.

en: No poster key found in metadata
nb: Ingen plakattast funnet i metadata

en: Movie title is too short
nb: Filmtittelen er for kort

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
nb: Klarte ikke initialisere freetype: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
nb: Klarte ikke laste filinnhold: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
nb: Klarte ikke åpne skrifttypefil: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
nb: Klarte ikke sette tegnsett: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
nb: Klarte ikke tegne glyffer: %s

en: The document is empty
nb: Dokumentet er tomt

en: First page of the document could not be read
nb: Første side av dokumentet kunne ikke leses
