Tumbler - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
nl: Kon de gespecialiseerde miniatuurmaker niet oproepen: tijd is verstreken

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
nl: Kon de gespecialiseerde miniatuurmaker niet oproepen: %s

en: Invalid format
nl: Ongeldige opmaak

en: RGB Colorspace
nl: RGB-kleurruimte

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
nl: Miniatuur kon niet worden afgeleid uit de bestandinhoud

en: Only local files are supported
nl: Slechts plaatselijke bestanden worden ondersteund

en: Corrupt thumbnail PNG: '%s'
nl: Corrupt PNG-bestand voor miniatuur: '%s'

en: Could not save thumbnail to "%s"
nl: Kon de miniatuur niet opslaan in '%s'

en: The file "%s" is a thumbnail itself
nl: Het bestand '%s' is zelf een miniatuur

en: No thumbnailer available for "%s"
nl: Geen miniatuurmaker beschikbaar voor '%s'

en: The thumbnailer service is shutting down
nl: De dienst voor de miniatuurmaker is aan het afsluiten

en: Unsupported thumbnail flavor requested
nl: Er wordt gevraagd om een niet-ondersteunde soort miniatuurmaker

en: Failed to load the poster image "%s"
nl: Kon de afbeelding '%s' van de poster niet laden

en: Failed to load the metadata from "%s"
nl: Kon de metagegevens van '%s' niet laden

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
nl: Ongeldige API-sleutel, u moet beschikken over een geldige sleutel. De Film-DB-achtergronddienst zal worden uitgeschakeld.

en: No poster key found in metadata
nl: Geen postersleutel gevonden in metagegevens

en: Movie title is too short
nl: Filmtitel is te kort

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
nl: Kon freetype niet starten: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
nl: Kon bestandinhoud niet laden: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
nl: Kon lettertypebestand niet openen: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
nl: Kon de tekenkaart niet instellen: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
nl: Kon geen accenten weergeven: %s

en: The document is empty
nl: Het document is leeg

en: First page of the document could not be read
nl: Eerste bladzijde van het document kon niet worden gelezen
