Tumbler - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
nn: Klarte ikkje kalla opp den spesielle småbiletelagaren: tidsavbrot

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
nn: Klarte ikkje kalla opp den spesielle småbiletelagaren: %s

en: Invalid format
nn: Ugyldig format

en: RGB Colorspace
nn: RGB-fargerom

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
nn: Klarte ikkje finna ut småbiletet ut frå filinnhaldet

en: Only local files are supported
nn: Berre lokale filer er støtta

en: Could not save thumbnail to "%s"
nn: Greidde ikkje lagra småbiletet til «%s»

en: The file "%s" is a thumbnail itself
nn: Fila «%s» er eit småbilete sjølv

en: No thumbnailer available for "%s"
nn: Det finst ikkje noko småbilete-innstikk for «%s»

en: The thumbnailer service is shutting down
nn: Småbiletetenesta avsluttar

en: Unsupported thumbnail flavor requested
nn: Spurde etter ikkje støtta småbiletetype

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
nn: Klarte ikkje setja i gang freetype: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
nn: Klarte ikkje lasta filinnhald: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
nn: Klarte ikkje opna skriftfil: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
nn: Klarte ikkje setja teiknkartet: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
nn: Klarte ikkje teikna glyffar: %s

en: The document is empty
nn: Dokumentet er tomt

en: First page of the document could not be read
nn: Klarte ikkje lesa fyrste sida av dokumentet
