Tumbler - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
oc: Impossible d'utilizar lo generador de miniaturas especializat : arrèst

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
oc: Impossible d'utilizar lo generador de miniaturas especializat : %s

en: Invalid format
oc: Format invalid

en: RGB Colorspace
oc: Espaci de color RGB

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
oc: Impossible de generar la miniatura a partir del contengut del fichièr

en: Only local files are supported
oc: Sols los fichièrs locals son suportats

en: Corrupt thumbnail PNG: '%s'
oc: Miniatura PNG corrompuda : « %s »

en: Could not save thumbnail to "%s"
oc: Impossible d'enregistrar la miniatura dins « %s »

en: The file "%s" is a thumbnail itself
oc: Lo fichièr « %s » es el-meteis una miniatura

en: No thumbnailer available for "%s"
oc: Pas de generador de miniaturas disponible per « %s »

en: The thumbnailer service is shutting down
oc: Arrèst del servici generador de miniaturas

en: Unsupported thumbnail flavor requested
oc: Tipe de miniatura demandat pas pres en carga

en: Failed to load the poster image "%s"
oc: Impossible de cargar l'aficha « %s »

en: Failed to load the metadata from "%s"
oc: Impossible de cargar las metadonadas dempuèi « %s »

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
oc: Clau API invalida, vos cal especificar una clau valida. Lo motor de la banca de donadas filme serà desactivada.

en: No poster key found in metadata
oc: Cap de clau poster pas trobada dins las metadonadas

en: Movie title is too short
oc: Lo títol del filme es tròp cort

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
oc: Impossible d'inicializar freetype : %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
oc: Impossible de cargar lo contengut del fichièr : %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
oc: Impossible de dobrir lo fichièr de la poliça de caractèrs : %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
oc: Impossible de definir lo jòc de caractèrs : %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
oc: Impossible de generar los glifes : %s

en: The document is empty
oc: Lo document es void

en: First page of the document could not be read
oc: La primièra pagina del document a pas pogut èsser legida
