Tumbler - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
pl: Nie udało się wywołać określnej usługi dostarczania miniatur: timeout

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
pl: Nie udało się wywołać określonej usługi dostarczania miniatur: %s

en: Invalid format
pl: Nieprawidłowy format

en: RGB Colorspace
pl: Przestrzeń barw RGB

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
pl: Nie można wygenerować miniatury z zawartości pliku

en: Only local files are supported
pl: Obsługiwane są tylko pliki lokalne

en: Corrupt thumbnail PNG: '%s'
pl: Uszkodzona miniatura PNG: '%s'

en: Could not save thumbnail to "%s"
pl: Nie można zapisać miniatury do pliku „%s”

en: The file "%s" is a thumbnail itself
pl: Plik „%s” jest miniaturą

en: No thumbnailer available for "%s"
pl: Brak usługi dostarczania miniatur dla „%s”

en: The thumbnailer service is shutting down
pl: Zatrzymywanie usługi dostarczania miniatur

en: Unsupported thumbnail flavor requested
pl: Nieobsługiwane żądanie

en: Failed to load the poster image "%s"
pl: Nie udało się wczytać obrazu plakatu „%s”

en: Failed to load the metadata from "%s"
pl: Nie udało się wczytać metadanych z „%s”

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
pl: Nieprawidłowy klucz interfejsu API. Należy dostarczyć prawidłowy klucz. Moduł obsługi bazy danych filmów będzie wyłączony.

en: No poster key found in metadata
pl: Nie odnaleziono klucza plakatu w metadanych

en: Movie title is too short
pl: Tytuł filmu jest zbyt krótki

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
pl: Nie można zainicjować modułu freetype: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
pl: Nie można wczytać zawartości pliku: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
pl: Nie można otworzyć pliku czcionki: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
pl: Nie można skonfigurować mapy znaków: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
pl: Nie można zrenderować glifu: %s

en: The document is empty
pl: Dokument jest pusty

en: First page of the document could not be read
pl: Nie można odczytać pierwszej strony dokumentu
