Tumbler - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
sl: Klic posebne aplikacije za sličice ni uspelo: čas potekel

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
sl: Napaka pri klicu specializiranega programa za sličice: %s

en: Invalid format
sl: Neveljavna vrsta

en: RGB Colorspace
sl: RGB barvni prostor

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
sl: Sličice ni bilo mogoče pridobiti iz vsebine datoteke

en: Only local files are supported
sl: Podprte so samo lokalne datoteke

en: Corrupt thumbnail PNG: '%s'
sl: Okvarjeni PNG ogledne sličice: %s

en: Could not save thumbnail to "%s"
sl: Sličice ni bilo mogoče shraniti v "%s"

en: The file "%s" is a thumbnail itself
sl: Daoteteka "%s" je že sama sličica

en: No thumbnailer available for "%s"
sl: Program za predpomnenje sličic ni na voljo za "%s"

en: The thumbnailer service is shutting down
sl: Storitev za sličice se zaustavlja

en: Unsupported thumbnail flavor requested
sl: zahtevan je bil nepodprt okus sličic

en: Failed to load the poster image "%s"
sl: Napaka pri nalaganju poster slike "%s"

en: Failed to load the metadata from "%s"
sl: Napaka pri nalaganju metapodatkov iz "%s"

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
sl: Napačen API ključ. Potrebujete veljaven API ključ. MovieDB zeledje sličičarja bo onemogočeno.

en: No poster key found in metadata
sl: V metapodatkih ni ključa za poster

en: Movie title is too short
sl: Naslov filma je prekratek

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
sl: Inicializacija ni uspela za freetype: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
sl: Vsebine datoteke ni bilo mogoče naložiti: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
sl: Datoteke pisave ni bilo mogoče odpreti: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
sl: Neuspešna določitev znakovne mape: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
sl: Izris glyphov ni uspel: %s

en: The document is empty
sl: Dokument je prazen

en: First page of the document could not be read
sl: Prve strani dokumenta ni bilo mogoče prebrati
