Tumbler - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
sq: S’u arrit të thirrej shërbimi i specializuar i krijimit të miniaturave: mbarim kohe

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
sq: S’u arrit të thirrej shërbimi i specializuar i krijimit të miniaturave: %s

en: Invalid format
sq: Format i pavlefshëm

en: RGB Colorspace
sq: Paletë RGB

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
sq: Miniatura s’u deduktua dot prej lënde të kartelës

en: Only local files are supported
sq: Mbulohen vetëm kartelat vendore

en: Corrupt thumbnail PNG: '%s'
sq: PNG miniature e dëmtuar: '%s'

en: Could not save thumbnail to "%s"
sq: S’u ruajt dot miniatura te "%s"

en: The file "%s" is a thumbnail itself
sq: Kartela "%s" është vetë miniaturë

en: No thumbnailer available for "%s"
sq: S’ka krijues miniaturash për "%s"

en: The thumbnailer service is shutting down
sq: Shërbimi i krijimit të miniaturave po mbyllet

en: Unsupported thumbnail flavor requested
sq: U kërkua lloj miniaturash i pambuluar

en: Failed to load the poster image "%s"
sq: S’u arrit të ngarkohej figura e afishes "%s"

en: Failed to load the metadata from "%s"
sq: S’u arrit të ngarkoheshin tejtëdhënat nga "%s"

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
sq: Kyç API i pavlefshëm, duhet t’ju akordohet një kyç i vlefshëm. Pjesa për Movie DB do të çaktivizohet.

en: No poster key found in metadata
sq: S’u gjet kyç postuesi te tejtëdhënat

en: Movie title is too short
sq: Titulli i filmit është shumë i shkurtër

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
sq: S’u gatit dot freetype-i: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
sq: S’u ngarkua dot lëndë kartele: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
sq: S’u hap dot kartela e shkronjave: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
sq: S’u caktua dot tabelë shkronjash: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
sq: S’u vizatuan dot glife: %s

en: The document is empty
sq: Dokumenti është i zbrazët

en: First page of the document could not be read
sq: S’lexohet dot faqja e parë e dokumentit
