Tumbler - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
tr: Özelleştirilmiş küçük resim üretici çağırılamadı: zaman aşımı

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
tr: Özelleştirilmiş küçük resim üretici çağırılamadı: %s

en: Invalid format
tr: Geçersiz biçim

en: RGB Colorspace
tr: RGB Renk Uzayı

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
tr: Dosya içeriğinden ön izleme oluşturulamıyor

en: Only local files are supported
tr: Yalnızca yerel dosyalar destekleniyor

en: Corrupt thumbnail PNG: '%s'
tr: Bozuk küçük resim PNG: '%s'

en: Could not save thumbnail to "%s"
tr: Ön izleme "%s" konumuna kaydedilemedi

en: The file "%s" is a thumbnail itself
tr: "%s" dosyasının kendi küçük resimdir

en: No thumbnailer available for "%s"
tr: "%s" için ön izleyici bulunmamaktadır

en: The thumbnailer service is shutting down
tr: Ön izleyici servisi kapatılıyor

en: Unsupported thumbnail flavor requested
tr: Desteklenmeyen küçük resim türü istendi

en: Failed to load the poster image "%s"
tr: "%s" poster resmi yüklenemedi

en: Failed to load the metadata from "%s"
tr: "%s" konumundan üst veri yüklenemedi

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
tr: Geçersiz API anahtarı, geçerli anahtarınız olmalı. Film Veri Tabanı arka ucu devre dışı bırakılacak.

en: No poster key found in metadata
tr: Üst veride poster anahtarı bulunamadı

en: Movie title is too short
tr: Film başlığı çok kısa

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
tr: Freetype baştılamadı: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
tr: Dosya içerikleri yüklenemedi: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
tr: Yazı tipi dosyası açılamadı: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
tr: Karakter haritası belirlenemedi: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
tr: Şekiller yorumlanamadı: %s

en: The document is empty
tr: Belge boş

en: First page of the document could not be read
tr: Belgenin ilk sayfası okunamadı
