Tumbler - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
ug: ئالاھىدە كىچىك سۈرەت ياسىغۇچنى چاقىرىش مەغلۇپ بولدى: ۋاقىت ئېشىپ كەتتى

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
ug: ئالاھىدە كىچىك سۈرەت ياسىغۇچ چاقىرىش مەغلۇپ بولدى: %s

en: Invalid format
ug: ئىناۋەتسىز فورمات

en: RGB Colorspace
ug: RGB رەڭ بوشلۇقى

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
ug: كىچىك سۈرەتنى ھۆججەت مەزمۇنىدىن كەلتۈرۈپ چىقارغىلى بولمىدى

en: Only local files are supported
ug: يەرلىك ھۆججەتنىلا قوللايدۇ.

en: Could not save thumbnail to "%s"
ug: كىچىك سۈرەتنى «%s» غا ساقلىغىلى بولمىدى.

en: The file "%s" is a thumbnail itself
ug: «%s» نىڭ ئۆزى كىچىك سۈرەت ھۆججىتىدۇر

en: No thumbnailer available for "%s"
ug: «%s» نىڭ كىچىك سۈرەت ياسىغۇچىنى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ

en: The thumbnailer service is shutting down
ug: كىچىك سۈرەت ياسىغۇچ مۇلازىمىتى توختىتىلىۋاتىدۇ

en: Unsupported thumbnail flavor requested
ug: ئىشلەتكىلى بولمايدىغان كىچىك سۈرەت flavor ئىلتىماس قىلىندى

en: Failed to load the poster image "%s"
ug: poster سۈرىتى «%s» نى ئوقۇش مەغلۇپ بولدى

en: Failed to load the metadata from "%s"
ug: مېتا سانلىق-مەلۇماتنى «%s» دىن ئوقۇش مەغلۇپ بولدى

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
ug: API ئاچقۇچى ئىناۋەتسىز، سىز ئاچقۇچنىڭ توغرا بولۇشىغا كاپالەتلىك قىلىشىڭىز كېرەك. كىنو ساندىنى(DB) نىڭ ئارقا ئۇچى ئىناۋەتسىز قىلىنىدۇ.

en: No poster key found in metadata
ug: مېتا سانلىق-مەلۇماتى ئىچىدە poster ئاچقۇچى يوق

en: Movie title is too short
ug: كىنونىڭ ماۋزۇسى بەك قىسقا

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
ug: ئەركىن تىپ(freetype) نى دەسلەپلەشتۈرگىلى بولمىدى: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
ug: ھۆججەت مەزمۇنى ئوقۇغىلى بولمىدى: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
ug: فونت ھۆججىتىنى ئاچقىلى بولمىدى: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
ug: ھەرپ خەرىتىسىنى(character map) تەڭشىگىلى بولمىدى: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
ug: glyphs نى سىزغىلى بولمىدى: %s

en: The document is empty
ug: پۈتۈك قۇرۇق ئىكەن

en: First page of the document could not be read
ug: پۈتۈكنىڭ تۇنجى بېتىنى ئوقۇغىلى بولمىدى
