Tumbler - en to kab translation catalogue (12 entries)

en: Invalid format
kab: Amasal d arameɣtu

en: Only local files are supported
kab: Ala ifuyla idiganen ara yettusefraken

en: Could not save thumbnail to "%s"
kab: Teggumma ad tettusekles tenfult "%s"

en: The file "%s" is a thumbnail itself
kab: Afaylu "%s" d tanfult s timmad-is

en: No thumbnailer available for "%s"
kab: Ulac tanfult i yellan i "%s"

en: The thumbnailer service is shutting down
kab: Ameẓlu n tenfult yeḥbes

en: Unsupported thumbnail flavor requested
kab: Tettwasuter-d lbena n tenfult ur nettusefrak ara

en: Movie title is too short
kab: Azwel n usaru mecṭuḥ aṭas

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
kab: Gguman ad d-alin igburen n ufaylu: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
kab: Yugi ad yeldi ufaylu n tsefsit: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
kab: Yegguma ad d-yuɣal glyphs: %s

en: The document is empty
kab: Asemli d ilem
