Tumbler - en to ms translation catalogue (24 entries)

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
ms: Gagal memanggil lakaran kecil khas: masa tamat

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
ms: Gagal memanggil lakaran kecil khas: %s

en: Invalid format
ms: Format tidak sah

en: RGB Colorspace
ms: Ruang warna RGB

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
ms: Lakaran kecil tidak boleh ditakbir daripada kandungan fail

en: Only local files are supported
ms: Hanya fail tempatan disokong

en: Corrupt thumbnail PNG: '%s'
ms: PNG imej kenit rosak: '%s'

en: Could not save thumbnail to "%s"
ms: Tidak dapat menyimpan lakaran kecil ke "%s"

en: The file "%s" is a thumbnail itself
ms: Fail "%s" juga merupakan lakaran kecil

en: No thumbnailer available for "%s"
ms: Tiada lakaran kecil didapati untuk "%s"

en: The thumbnailer service is shutting down
ms: Servis lakaran kecil sedang ditutup

en: Unsupported thumbnail flavor requested
ms: Meminta lakaran kecil yang tidak disokong

en: Failed to load the poster image "%s"
ms: Gagal memuat imej poster "%s"

en: Failed to load the metadata from "%s"
ms: Gagal memuatkan metadata dari "%s"

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
ms: Kunci API tidak sah, anda mesti mempunyai kunci yang sah. Bahagian belakang DB Filem akan dimatikan.

en: No poster key found in metadata
ms: Tiada kunci poster dalam datameta

en: Movie title is too short
ms: Tajuk filem terlalu pendek

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
ms: Tidak dapat memulakan freetype: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
ms: Tidak dapat memuatkan kandungan fail: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
ms: Tidak dapat membuka fail fon: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
ms: Tidak dapat menetapkan peta aksara: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
ms: Tidak dapat membentuk glyphs: %s

en: The document is empty
ms: Dokumen adalah kosong

en: First page of the document could not be read
ms: Halaman pertama dokumen tidak dapat dibaca
