Tumbler - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
cs: Volání specializovaného nástroje pro vytváření náhledů se nezdařilo: překročen časový limit

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
cs: Volání specializovaného nástroje pro vytváření náhledů se nezdařilo: %s

en: Invalid format
cs: Neplatný formát

en: RGB Colorspace
cs: Barevný prostor RGB

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
cs: Odvození náhledu z obsahu souboru se nezdařilo

en: Only local files are supported
cs: Podporovány jsou pouze soubory, nacházející se přímo v počítači

en: Corrupt thumbnail PNG: '%s'
cs: Poškozený náhled PNG: '%s'

en: Could not save thumbnail to "%s"
cs: Nedaří se uložit náhled do „%s“

en: The file "%s" is a thumbnail itself
cs: Soubor „%s“ je už náhledem

en: No thumbnailer available for "%s"
cs: Pro položku „%s“ není k dispozici žádný nástroj pro vytváření náhledů

en: The thumbnailer service is shutting down
cs: Služba náhledů se vypíná

en: Unsupported thumbnail flavor requested
cs: Byla vyžádána nepodporovaná metoda náhledu

en: Failed to load the poster image "%s"
cs: Načtení plakátu z umístění „%s“ se nezdařilo

en: Failed to load the metadata from "%s"
cs: Načtení metadat z umístění %s se nezdařilo

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
cs: Neplatný klíč rozhraní API, je třeba obdržet platný klíč. Podpůrná vrstva pro službu Movie DB bude vypnuta.

en: No poster key found in metadata
cs: V metadatech nebyl nalezen klíč miniatury

en: Movie title is too short
cs: Titulek filmu je příliš krátký

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
cs: Nedaří se inicializovat modul freetype: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
cs: Nedaří se načíst obsah souboru: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
cs: Nedaří se otevřít soubor s písmem: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
cs: Nedaří se nastavit mapu znaků: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
cs: Nedaří se vykreslit piktogramy: %s

en: The document is empty
cs: Dokument je prázdný

en: First page of the document could not be read
cs: Nedaří se načíst první stranu dokumentu
