Tumbler - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
he: אירע כשל בקריאה למנהל התמונות הממוזערות המיוחד: תם הזמן המוקצב

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
he: אירע כשל בקריאה למנהל התמונות הממוזערות המיוחד: %s

en: Invalid format
he: פורמט לא חוקי

en: RGB Colorspace
he: מרחב צבע RGB

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
he: לא ניתן ליצור תמונה ממוזערת מתוכן הקובץ

en: Only local files are supported
he: התמיכה היא בקבצים מקומיים בלבד

en: Corrupt thumbnail PNG: '%s'
he: תמונה ממוזערת פגומה מסוג PNG: "%s"

en: Could not save thumbnail to "%s"
he: לא ניתן לשמור את התמונה הממוזערת אל "%s"

en: The file "%s" is a thumbnail itself
he: הקובץ  "%s" הוא תמונה ממוזערת בעצמו

en: No thumbnailer available for "%s"
he: אין מנהל זמין לתמונות ממוזערות עבור "%s"

en: The thumbnailer service is shutting down
he: שירות התמונות הממוזערות נכבה

en: Unsupported thumbnail flavor requested
he: סוג התמונה הממוזערת שהתבקש אינו נתמך

en: Failed to load the poster image "%s"
he: טעינת תמונת הכרזה „%s“ נכשלה

en: Failed to load the metadata from "%s"
he: טעינת נתוני העל מהמיקום „%s“ נכשלה

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
he: מפתח ה־API שגוי, עליך להצטייד במפתח פעיל. מנגנון מסד הנתונים של הסרטים ינוטרל.

en: No poster key found in metadata
he: לא נמצא מפתח כרזה בנתוני העל

en: Movie title is too short
he: כותרת הסרט קצרה מדי

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
he: לא ניתן לאתחל את ה־freetype:‏ %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
he: לא ניתן לטעון את תוכן הקובץ: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
he: לא ניתן לפתוח את קובץ הגופן: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
he: לא ניתן להגדיר את מפת התווים: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
he: לא ניתן לממש את הגליפים: %s

en: The document is empty
he: המסמך ריק

en: First page of the document could not be read
he: לא ניתן לקרוא את העמוד הראשון של המסמך
