Tumbler - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
lt: Nepavyko paleisti specializuotos miniatiūrų kūrimo programos: baigėsi laikas

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
lt: Nepavyko paleisti specializuotos miniatiūrų kūrimo programos: %s

en: Invalid format
lt: Netinkamas formatas

en: RGB Colorspace
lt: RGB spalvų gama

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
lt: Iš failo turinio miniatiūra negali būti sukurta

en: Only local files are supported
lt: Palaikomi tik vietiniai failai

en: Corrupt thumbnail PNG: '%s'
lt: Pažeista miniatiūra PNG: „%s“

en: Could not save thumbnail to "%s"
lt: Nepavyko įrašyti miniatiūros į „%s“

en: The file "%s" is a thumbnail itself
lt: Failas „%s“ yra miniatiūra

en: No thumbnailer available for "%s"
lt: Nėra prieinamos miniatiūrų kūrimo programos skirtos „%s“

en: The thumbnailer service is shutting down
lt: Miniatiūrų tarnyba baigia darbą

en: Unsupported thumbnail flavor requested
lt: Prašoma nepalaikomos miniatiūros rūšies

en: Failed to load the poster image "%s"
lt: Nepavyko įkelti plakato paveikslo „%s“

en: Failed to load the metadata from "%s"
lt: Nepavyko įkelti meta duomenų iš „%s“

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
lt: Neteisingas API raktas, jums privalo būti suteiktas teisingas raktas. Filmų DB vidinė pusė bus išjungta.

en: No poster key found in metadata
lt: Meta duomenyse nerastas plakato raktas

en: Movie title is too short
lt: Filmo pavadinimas yra pernelyg trumpas

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
lt: Nepavyko inicijuoti freetype: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
lt: Nepavyko įkelti failo turinio: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
lt: Nepavyko atverti šrifto failo: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
lt: Nepavyko nustatyti simbolių žemėlapio: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
lt: Nepavyko atvaizduoti glifo: %s

en: The document is empty
lt: Dokumentas tuščias

en: First page of the document could not be read
lt: Nepavyko perskaityti pirmo dokumento puslapio
