Tumbler - en to sr translation catalogue (25 entries)

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
sr: Нисам успео да позовем наменског сличичара: време је истекло

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
sr: Нисам успео да позовем наменског сличичара: %s

en: Invalid format
sr: Неисправан облик

en: PNG
sr: ПНГ

en: RGB Colorspace
sr: Боје РГБ

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
sr: Сличица не може бити наслућена из садржаја датотеке

en: Only local files are supported
sr: Само местне датотеке су подржане

en: Corrupt thumbnail PNG: '%s'
sr: Оштећена је умањена сличица ПНГ: „%s“

en: Could not save thumbnail to "%s"
sr: Нисам успео да сачувам сличицу у „%s“

en: The file "%s" is a thumbnail itself
sr: Датотека „%s“ је и сама сличица

en: No thumbnailer available for "%s"
sr: Није доступан сличичар за „%s“

en: The thumbnailer service is shutting down
sr: Услуга сличичара се искључује

en: Unsupported thumbnail flavor requested
sr: Затражена је неподржана особеност сличице

en: Failed to load the poster image "%s"
sr: Нисам успео да учитам постерску слику „%s“

en: Failed to load the metadata from "%s"
sr: Нисам успео да учитам метаподатак „%s“

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
sr: Неисправан кључ АПИ, мора вам бити одобрен исправан кључ. Позадинац базе података филмова ће бити искључен.

en: No poster key found in metadata
sr: Није пронађен кључ постерске слике у метаподацима

en: Movie title is too short
sr: Наслов филма је прекратак

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
sr: Нисам успео да покренем слободну врсту: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
sr: Нисам успео учитам садржај датотеке: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
sr: Нисам успео да отворим датотеку словног лика: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
sr: Нисам успео да подесим карту знакова: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
sr: Нисам успео да рашчланим словолике: %s

en: The document is empty
sr: Документ је празан

en: First page of the document could not be read
sr: Прва страница документа не може бити прочитана
