tuxmath - en to fi translation catalogue (44 entries)

en: Hall Of Fame
fi: Parhaat tulokset

en: Space Cadet
fi: Astronautti

en: Scout
fi: Tiedustelija

en: Ranger
fi: Jousimies

en: Number Typing
fi: Numeroiden kirjoitus

en: Addition: Missing Numbers
fi: Yhteenlasku: Puuttuvat numerot

en: Multiplication: 0 to 3
fi: Kertominen: 0 kertaa 3

en: Multiples of 5
fi: Kertominen luvulla 5

en: Multiplication: 0 to 5
fi: Kertominen: 0 kertaa 5

en: Multiples of 6
fi: Kertominen luvulla 6

en: Multiples of 7
fi: Kertominen luvulla 7

en: Multiplication: 0 to 7
fi: Kertominen: 0 kertaa 7

en: Multiples of 8
fi: Kertominen luvulla 8

en: Multiples of 9
fi: Kertominen luvulla 9

en: Multiples of 10
fi: Kertominen luvulla 10

en: Multiplication: 0 to 10
fi: Kertominen: 0 kertaa 10

en: Multiples of 11 and 12
fi: Kertominen luvuilla 11 ja 12

en: Multiplication: 0 to 12
fi: Kertominen: 0 kertaa 12

en: Multiples of 13, 14, and 15
fi: Kertominen luvuilla 13, 14 ja 15

en: Multiplication: 0 to 15
fi: Kertominen: 0 kertaa 15

en: Multiplication: Missing Numbers
fi: Kertominen: Puuttuvat numerot

en: Division by 2
fi: Jakaminen luvulla 2

en: Division by 3
fi: Jakaminen luvulla 3

en: Division by 4
fi: Jakaminen luvulla 4

en: Division by 5
fi: Jakaminen luvulla 5

en: Division: 1 to 5
fi: Jakaminen: 5 jaettuna 1

en: Division by 6
fi: Jakaminen luvulla 6

en: Division by 7
fi: Jakaminen luvulla 7

en: Division by 8
fi: Jakaminen luvulla 8

en: Division by 9
fi: Jakaminen luvulla 9

en: Division by 10
fi: Jakaminen luvulla 10

en: Division: 1 to 10
fi: Jakaminen: 10 jaettuna 1

en: Adding Negatives to Negatives
fi: Negatiivisten lukujen yhteenlasku

en: Subtracting Negatives From Negatives
fi: Negatiivisten lukujen vähennyslasku

en: Multiplication and Division of Negatives
fi: Negatiivisten lukujen kerto- ja jakolasku

en: Multiplication of Positives and Negatives
fi: Positiivisten ja negatiivisten lukujen kertolasku

en: Division of Positives and Negatives
fi: Positiivisten ja negatiivisten lukujen jakolasku

en: Credits
fi: Tekijät

en: Help
fi: O_hje

en: Main Menu
fi: Päävalikko

en: More Options
fi: Lisää asetuksia

en: Play Arcade Game
fi: Pelaa arcade-peliä

en: Project Info
fi: Tietoa projektista

en: Quit
fi: Lopeta
