tuxmath - en to sl translation catalogue (67 entries)

en: Scout
sl: Tabornik

en: Ranger
sl: Čuvaj

en: Ace
sl: As

en: Number Typing
sl: Tipkanje številk

en: Addition: 1 to 3
sl: Seštevanje: 1 do 3

en: Addition: 0 to 5
sl: Seštevanje: 0 do 5

en: Addition: Sums to 10
sl: Seštevanje: vsote do 10

en: Addition: Sums to 15
sl: Seštevanje: vsote do 15

en: Addition: Sums to 20
sl: Seštevanje: vsote do 20

en: Addition: Two Digit Numbers
sl: Seštevanje: dvomestna števila

en: Addition: Missing Numbers
sl: Seštevanje: manjkajoča števila

en: Subtraction: 0 to 10
sl: Odštevanje: 0 do 10

en: Subtraction: 0 to 20
sl: Odštevanje: 0 do 20

en: Subtraction: Two Digit Numbers
sl: Odštevanje: dvomestna števila

en: Addition and Subtraction Review
sl: Pregled seštevanja in odštevanja

en: Multiplication: 0 to 3
sl: Množenje: 0 do 3

en: Multiples of 2
sl: Večkratniki števila 2

en: Multiples of 3
sl: Večkratniki števila 3

en: Multiples of 4
sl: Večkratniki števila 4

en: Multiples of 5
sl: Večkratniki števila 5

en: Multiplication: 0 to 5
sl: Množenje: 0 do 5

en: Multiples of 6
sl: Večkratniki števila 6

en: Multiples of 7
sl: Večkratniki števila 7

en: Multiplication: 0 to 7
sl: Množenje: 0 do 7

en: Multiples of 8
sl: Večkratniki števila 8

en: Multiples of 9
sl: Večkratniki števila 9

en: Multiples of 10
sl: Večkratniki števila 10

en: Multiplication: 0 to 10
sl: Množenje: 0 do 10

en: Multiples of 11 and 12
sl: Večkratniki števil 11 in 12

en: Multiplication: 0 to 12
sl: Množenje: 0 do 12

en: Multiples of 13, 14, and 15
sl: Večkratniki števil 13, 14 in 15

en: Multiplication: 0 to 15
sl: Množenje: 0 do 15

en: Multiplication: Missing Numbers
sl: Množenje: manjkajoča števila

en: Division by 2
sl: Deljenje z 2

en: Division by 3
sl: Deljenje s 3

en: Division by 4
sl: Deljenje s 4

en: Division by 5
sl: Deljenje s 5

en: Division: 1 to 5
sl: Deljenje: 1 do 5

en: Division by 6
sl: Deljenje s 6

en: Division by 7
sl: Deljenje s 7

en: Division by 8
sl: Deljenje z 8

en: Division by 9
sl: Deljenje z 9

en: Division by 10
sl: Deljenje z 10

en: Division: 1 to 10
sl: Deljenje: 1 do 10

en: Division by 11 and 12
sl: Deljenje z 11 in 12

en: Division: 1 to 12
sl: Deljenje: 1 do 12

en: Division by 13, 14, and 15
sl: Deljenje s 13, 14 in 15

en: Division: 1 to 15
sl: Deljenje: 1 do 15

en: Multiplication and Division Review
sl: Pregled množenja in deljenja

en: Typing Negative Numbers
sl: Tipkanje negativnih števil

en: Subtraction: Negative Answers
sl: Odštevanje: negativni rezultati

en: Adding Negatives to Positives
sl: Seštevanje negativnih in pozitivnih števil

en: Subtracting Negatives From Positives
sl: Odštevanje negativnih od pozitivnih števil

en: Adding Negatives to Negatives
sl: Seštevanje negativnih števil

en: Subtracting Negatives From Negatives
sl: Odštevanje negativnih števil

en: Negative and Positive Numbers Review
sl: Pregled negativnih in pozitivnih števil

en: Multiplication and Division of Negatives
sl: Množenje in deljenje negativnih števil

en: Multiplication of Positives and Negatives
sl: Množenje pozitivnih in negativnih števil

en: Division of Positives and Negatives
sl: Deljenje pozitivnih in negativnih števil

en: Credits
sl: Zasluge

en: Help
sl: Pomoč

en: Main Menu
sl: Glavni meni

en: More Options
sl: Več možnosti

en: Play Arcade Game
sl: Igraj arkadno igro

en: Play Custom Game
sl: Igraj igro po meri

en: Project Info
sl: O projektu

en: Quit
sl: Končaj
