tuxmath - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Hall Of Fame
vi: Nhà lưu niệm

en: Scout
vi: Trinh sát

en: Credits
vi: Lời cám ơn

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Main Menu
vi: Trình đơn chính

en: More Options
vi: Tuỳ chọn khác

en: Play Arcade Game
vi: Chơi trò chơi Arcade

en: Play Custom Game
vi: Chơi trò chơi tự chọn

en: Project Info
vi: Thông tin dự án

en: Quit
vi: Thoát
