tuxtype 1.8.0 - en to ast translation catalogue (38 entries)

en: Fish
ast: Pexes

en: Sound Effects Volume
ast: Volume de los Efeutos de Soníu

en: Music Volume
ast: Volume de la Música

en: Sound & Music Disabled
ast: Soníu y Música Torgaos

en: Paused!
ast: ¡Pausa!

en: Press escape again to return to menu
ast: Calca "escape" otra vuelta pa tornar al menú

en: Press space bar to return to game
ast: Calca "espaciu" pa tornar al xuegu

en: Level
ast: Nivel

en: Lives
ast: Vides

en: Easy
ast: Fácil

en: Medium
ast: Mediu

en: Hard
ast: Difícil

en: Practice
ast: Practicar

en: Congratulations
ast: Norabona

en: Oh No!
ast: ¡Oh, Non!

en: sec
ast: seg.

en: Time
ast: Tiempu

en: Chars
ast: Gráficos

en: Errors
ast: Errores

en: Accuracy
ast: Precisión

en: Fish Cascade
ast: Cascada de Pexes

en: Space Cadet
ast: Cadete Espacial

en: Edit Word Lists
ast: Editar les Llistes de Pallabres

en: Comet Zap
ast: Cometes

en: Pilot
ast: Pilotu

en: Phrase Typing
ast: Mecanografía de Frase

en: Lessons
ast: Lleiciones

en: Ace
ast: As

en: Project Info
ast: Información del Proyeutu

en: Options
ast: Opciones

en: Instructions
ast: Instrucciones

en: Commander
ast: Comandante

en: Setup Language
ast: Llingua

en: Quit
ast: Colar

en: Main Menu
ast: Menú Principal

en: Work In Progress!
ast: ¡Trabayando nello!

en: This feature is not ready yet
ast: Esta función nun ta preparada entá

en: Discuss the future of TuxTyping at
ast: Alderica al rodiu del futuru de TuxTyping en
