tuxtype 1.8.0 - en to be translation catalogue (39 entries)

en: Fish
be: Рыб

en: Sound Effects Volume
be: Гучнасць гукавых эфектаў

en: Music Volume
be: Гучнасць музыкі

en: Sound & Music Disabled
be: Музыка і гукі адключаны

en: Paused!
be: Прыпынена!

en: Press escape again to return to menu
be: Націсніце escape яшчэ раз, каб вярнуцца да меню

en: Press space bar to return to game
be: Націсніце прабел, каб вярнуцца ў гульню

en: Level
be: Узровень

en: Lives
be: Жыццяў

en: Easy
be: Просты

en: Medium
be: Сярэдні

en: Hard
be: Цяжкі

en: Practice
be: Практыка

en: Congratulations
be: Віншуем

en: Oh No!
be: Ой, не!

en: Time
be: Час

en: Chars
be: Знакаў

en: CPM
be: Знакаў у хвіліну

en: WPM
be: Слоў у хвіліну

en: Errors
be: Памылак

en: Accuracy
be: Дакладнасць

en: Fish Cascade
be: Каскад рыб

en: Space Cadet
be: Касмічны кадэт

en: Edit Word Lists
be: Рэдагаванне спіска слоў

en: Comet Zap
be: Падзенне камет

en: Pilot
be: Пілот

en: Phrase Typing
be: Пячатаць фразы

en: Lessons
be: Заняткі

en: Ace
be: Ас

en: Project Info
be: Інфармацыя а праекце

en: Options
be: Параметры

en: Instructions
be: Інструкцыі

en: Commander
be: Капітан

en: Setup Language
be: Выбар мовы

en: Quit
be: Выхад

en: Main Menu
be: Галоўнае меню

en: Work In Progress!
be: Праца працягваецца!

en: This feature is not ready yet
be: Гэта функцыя яшче не гатова

en: Discuss the future of TuxTyping at
be: Абмяркуйце будучыню TuxTyping на
